Hatsan BT-65 için hangi pellet kullanılmalı?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • BT-65 için hangi pelleti tavsiye edersiniz, neden?

Teşekkürler...

• Yönetici Not'u : İyi günler AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi "Tanışalım" başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız, Lütfen Forum kurallarını okuyunuz.
    Forum Kuralları ve Kullanımı Hakkında

Aksi halde üyeliğiniz sonlandırılacaktır.

• İyi forumlar, muhtemelen ağır pellet kullanmanız daha sağlıklı sonuç verecektir. 28 grain ve üzeri peletler BT-65 lerde daha iyi sonuç veriyor. Saygılar

• sayın meneet kural gereği profil bilginilerini doldurmamız gerekiyor doğum tarihi,şehir vb sizlerde bu konuda yeni üyeleri uyarıyosunuz ancak bazı üyelerde sadece mesaj sayısı yazıyor e haliyele insan merak ediyor bu şahışlar kaç yaşında nereli hangi işle uğrasıyor bu üyelerin bazıları oldukça eski üyeler yani kuralı bilmeme gibi ihtimalleri yok onlarda bilgileri doldursalar iyi olmazmı.

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• İnce mehmet 30 grain kullanın , piyasadaki en iyi solid pellettir kendisi , çok uzun mesafelere atabilirsiniz.

filinta

dulce bellum inexpertis

• İyi forumlar, muhtemelen ağır pellet kullanmanız daha sağlıklı sonuç verecektir. 28 grain ve üzeri peletler BT-65 lerde daha iyi sonuç veriyor. Saygılar

Teşekkürler, birkaç marka ve model önerebilir misiniz?

• sayın meneet kural gereği profil bilginilerini doldurmamız gerekiyor doğum tarihi,şehir vb sizlerde bu konuda yeni üyeleri uyarıyosunuz ancak bazı üyelerde sadece mesaj sayısı yazıyor e haliyele insan merak ediyor bu şahışlar kaç yaşında nereli hangi işle uğrasıyor bu üyelerin bazıları oldukça eski üyeler yani kuralı bilmeme gibi ihtimalleri yok onlarda bilgileri doldursalar iyi olmazmı.

Benim tüm bilgilerim profilimde mevcut ismimin üzerine tıklarsanız görebilirsiniz. Zaten o maksatla söylüyoruz. Saygılar

• ben sizi kastetmemiştim sizin zaten bilgileriniz gözüküyor örneğin Weihraucher nickli arkadaşta hiç bi bilgi yok kast ettiğim bu gibi üyelerdi saygılar.yazmak zorundamı değil ama ben yazıyorum hem kurallara uymak için hemde merak edenler görsün diye bence yazsalar daha iyi olur

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Bencede yazılmalı, hem sizi merak edenleri hemde sizin merak ettiğiniz üyeleri görmek gerektiğine inanıyorum. Ayrıca yaş bilgisi olmazsa olmaz kime ne şekilde hitap edeceğinizi bilemediğiniz, yanlış anlaşıldığınız zamanlar oluyor bunu önlemek için bence her üyenin tüm profili görülebilmeli. Saygılar

• Bende yaş ve İL gözüküyor gibi gözüküyor.... Allahallah , dur bir ayarlara bakayım.

filinta

dulce bellum inexpertis

• İnce Mehmet Point Lead Pellets

Kalibre ; 5,52 mm
    Ağırlık ; 30,25 grain

nasıldır, kullanan var mı?

• İnce Mehmet Point Lead Pellets

Kalibre ; 5,52 mm
    Ağırlık ; 30,25 grain

nasıldır, kullanan var mı?

:thumbup: :thumbup: :thumbup: Tam pcp nize uygun. Saygılar

• Ben evanix s10 umda kullanıyorum , daha isabetli bir pellet kullanmadım.

filinta

dulce bellum inexpertis

• ben de 6.35 için solid pelet arıyorum ama nereden bulabileceğimi bilmiyorum. Ankarada nerede vardır bunlar

• artı olarak jsb 25.4 grn jumbo moonster kullanan ve çok memnun olanlar var,saygılar

Bu pcp bağımlılık yapıyo kardeşim :love:

• İnce Mehmet Point Lead Pellets 2 kutu sipariş verdim, hafta sonu atış kayıtlarımı eklerim. Saygılar...

• Merhaba, BT65 imde piyasada bulunan ucuz-pahalı birçok pellet denemde sonuç olarak 20grain ve üzeri pelletlerin vede özellikle kubbe başlı olanların çok daha isabetli olduğunu gördüm. Bunlar içinde en iyileri HN Rabbit Magnum ve Norica Ban oldu, ikisi arasında ise isabetlilikte bir fark olmamasına rağmen fiyatta ciddi fark var; Norica Ban'ı tavsiye ederim. 200 adetlik kutusunu 10TL civarı almıştım...

• Merhaba, BT65 imde piyasada bulunan ucuz-pahalı birçok pellet denemde sonuç olarak 20grain ve üzeri pelletlerin vede özellikle kubbe başlı olanların çok daha isabetli olduğunu gördüm. Bunlar içinde en iyileri HN Rabbit Magnum ve Norica Ban oldu, ikisi arasında ise isabetlilikte bir fark olmamasına rağmen fiyatta ciddi fark var; Norica Ban'ı tavsiye ederim. 200 adetlik kutusunu 10TL civarı almıştım...

Bahsettiğiniz her 2 pellet te, genelde çok isabetli bulunmayan pelletlerdir. Demek ki her pellet her silahta aynı sonucu vermiyor.

HW-100 T FSB 5,5 mm+IJK 6-24x50 FT
    Hatsan Airmax 5,5 mm+Optima_3*9-32
    Raider Single-5,5
    AA-S410+Nikko 8-32x60 MD
    Zoraki- Hp-01 5,5 mm ULTRA+ADCO Red Dot-1,5 MOA
    Hatsan-AT44+BSA 8-32x44 MD
    Walther CP88 - 6" Competition

• yiv, set yüksekliği ve derinliği ile ilgili olduğunu sanıyorum.