co2 ile böcek vurmak

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • dün gece saat 1.30 gibi odada pc başında oturuyorum kapıdan çıtır çıtır sesler geldi noldu diye baktım içerde işaret parmağım kadar büyüb yemyeşil bi çekirge ... bi süre sağa sola sıçradı durdu tabi ben böceklerden inanılmaz derecede tırsarım... ne yapsam diye düşünürken elime 30 cm lik tahta cetvel geldi, hayvan kapı üstüne yerleşmiş uzanıp vurmaya çalıştım yemedi, oan aklıma cp99 ile vurmak geldi, doldurdum 8 li şarjöre norica apache leri basım pelletleri... dediğim gibi börtü böcxekten son derece tırsan biri olarak bu anlattıklarım birkaç dakika içinde oldu ve o panikle düşünmeye fırsat kalmamıştı, ilk defa elimdeki seri atış yapan bir co2 nin bu kadar işe yaradığını düşündüm :rolleyes: şimdi kimse konuyu vicdan muhasebesine dönüştürmesin, kapıyı camı açıp sağa sola sıçrayıp duran dev gibi yeşil bir yaratığın dışarı çıkmasını bekleyecek kadar soğukkanlı değildim çünkü...

Walther cp99
    Daisy 008

• umarım üstüne hayvanı ızgara yapmamıssındır.

hatsan mod 99 22 cal -
    hatsan at44 s 10 22 cal -

hatsan mod 135 vorteks 22 cal-

hatsan nova compackt 22 cal

hatsan bt 65 elite 22 cal

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Namluyu dayayıp boş atsan da geberiyorlar zaten. BB ile yakından atış tehlikeli olabilir , balkonun mermer zemininden sekebilir , duvarda iz yapabilir vs. , en güzel 10 cm den boş atmak ( yaklaşabilirsen tabi :rolleyes: )

filinta

dulce bellum inexpertis

• ıskalarsak hayvan çılgına döner düşüncesi ile boş atmayı gözüm yemedi :rolleyes: ben yine dolu attım ancak dediğiniz gibi şuan tavanda 3 adet pellet izi var...

Walther cp99
    Daisy 008

• abi hayvanın durgunundan tırsıyorum bide delirmiş gibi sağa sola sıçrasa sen düşün o gece odaya giremez salonda yatardım walla 8o

Walther cp99
    Daisy 008

• dün gece saat 1.30 gibi odada pc başında oturuyorum kapıdan çıtır çıtır sesler geldi noldu diye baktım içerde işaret parmağım kadar büyüb yemyeşil bi çekirge ... bi süre sağa sola sıçradı durdu tabi ben böceklerden inanılmaz derecede tırsarım... ne yapsam diye düşünürken elime 30 cm lik tahta cetvel geldi, hayvan kapı üstüne yerleşmiş uzanıp vurmaya çalıştım yemedi, oan aklıma cp99 ile vurmak geldi, doldurdum 8 li şarjöre norica apache leri basım pelletleri... dediğim gibi börtü böcxekten son derece tırsan biri olarak bu anlattıklarım birkaç dakika içinde oldu ve o panikle düşünmeye fırsat kalmamıştı, ilk defa elimdeki seri atış yapan bir co2 nin bu kadar işe yaradığını düşündüm :rolleyes: şimdi kimse konuyu vicdan muhasebesine dönüştürmesin, kapıyı camı açıp sağa sola sıçrayıp duran dev gibi yeşil bir yaratığın dışarı çıkmasını bekleyecek kadar soğukkanlı değildim çünkü...

Müthiş bir action , macera , yazınızı heyecanla okudum paylaşım için teşekkürler. ;tacli#

• paylaşım harikulade, gülmekten terledim. yok böyle muhabbet. hayvancağızın korkudan üstüne sıçradığını düşünsene ne olacaktı halin. bir şarjörü takımlara boşaltman işten bile değildi. :)

AT44-10 LW (5.5) OPTİMA 3*9-44E

GAMO WİSPER IGT 5.5

• Çekirgeleri bende hiç sevmem hele büyük yeşil renkdeyse :!: yargısız infaz en doğru karardır en sevdiğim silah ise !

[Resim Engellendi: http://www.rekra.com.tr/gp/images/product_images/32058_raid-sineksavar.jpg]

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• kümeste vede evde kullandığım bikaç ilaç var.1gr mı birlitre suyla dikkatlice karıştırıp süpürgeliklere duvarlara muhtelif yerlere sıkıyorsun uzunca bir süre sinek böcek gelmiyor gelen kaçıyor kaçamayan pert. En etkililerinden biri sebacil

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -

• Beni de ziyarete gelmişti anlattığınız o evrimini tamamlamamış mı desem çok gelişmiş mi desem koca çekirgeden. Açık olan salon penceresinden birşeyin girdiğini çıkarttığı patırtısından anladım. Yavaşça yaklaştım birde baktım devasa bir çekirge, tül perdeye takılmış birbirimize baka kaldık. İlk şaşkınlığı üzerimden atmamla hayvanatı kovalamaya başlamam bir oldu. Salon geniş, epey bir köşe kapmacadan sonra elime AT-44 geçti. Silahı boş kurdum ve kabaca nişan aldıktan sonra biraz bekledim, bekledim, bekledim. ve vurursam o basınçla salonumun parkelerinin yemyeşil boyanacağını ve o lekeyi temizlemek içinde epey uğraşacağımı düşündüm ve silahı bırakıp tişörtümü çıkarttım ve kovalamacaya kaldığımız yerden devam ettik. Sonunda yorulup yavaşladı, bende tişörtü üzerine atıp yakaladım hınzırı :) Geldiği pencereden tekrar azat ettim. Köyde doğdum büyüdüm, yıllarca böcü börtünün içinde yaşadım ama üçüncü katın penceresinden içeri giren o koca çekirgeyi ilk defa gördüm doğrusu. O kadar köy hayatım olmasına rağmen ben bile ilk etapta tırstım yani bu çekirgeden. Ama yinede ev içerisinde silah kullanmak kesinlikle doğru değil (hırsız vs. üzerine hariç:). Zira Allah muhafaza saçma sekerek geri dönüşü olmayan sonuçlar doğura bilir. Birazdaha sabırlı ve birazdaha dikkatli olmak lazım evde silah varken. Bu güzel paylaşım için teşekkürler. Saygılar.

Tekli AT-44 6.35mm kundağı omuzlu OBÜS ;lol;
    A Rh(-)

• Geçen hafta içinde bende bir adet danaburnu'nu vurdum 7-8 metreden :) Bahçede çiçeklere oldukça zarar veren bir hayvan kendisi görünce bahçenin diğer ucuna doğru gittim ve tüfekle tek atışta vurdum bende.

• Pelletleri arka arkaya bastım diyorsun ama vuruştan söz etmemişsin :)
    Tüfek kaç metreye sıfırlanmıştı, dürbün var mı, kaçıncı pellette vurdun, ıska durumunda neler oldu, vurulunca görüntü nasıldı :) Ne güzel anlatmışsın ayrıntı yok. Eğlenceli paylaşım devamını dilerim. :thumbup:

• kümeste vede evde kullandığım bikaç ilaç var.1gr mı birlitre suyla dikkatlice karıştırıp süpürgeliklere duvarlara muhtelif yerlere sıkıyorsun uzunca bir süre sinek böcek gelmiyor gelen kaçıyor kaçamayan pert. En etkililerinden biri sebacil

sevgili davraz senin yazdığın sebacil direkt benim meslek bilgime giriyor ve sanki sen böcekle hayvanı karıştırdın :) sebacil oldukça etkili bir zehirdir sen en iyisi kümesinde neguvon u ev için de k-otrine kullan :) yoksa allah muhafaza kötü sonuçlar doğurabilir
    saygılar

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• neguvon da kullanıyorum ama sebacili de kümes duvarlarına duvar oyuklarına kullanıyorum .veteriner tavsiyesiyle.bu uygulama yanlışsa bilgi verirseniz sevinirim. Yanlış bilgi verip kimseyi tehlikye atmayalım.

hatsan mod 99 22 cal -

gamo stutzen 17,7 cal

ersus ers 17 - 36 cal

ata arms neo 12 cal

canik 55 shark fc 9 mm

zoraki ultra 4,5 mm -