AT44-10'un moderatörlü boyu ne kadar_?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar AT44S-10 modeli ile birlikte aşağıdaki moderatörü kullananlar varsa moderatör takılı iken tüfeğin tam boyunu ölçüp yazabilirler mi rica etsem? Ona göre moderatörle birlikte bir de kılıf siparişi vereceğim...

• benimkide 115 cm geliyor ama moderatör hatsan değil.yükseklik te 24 cm abi

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• benimkide 115 cm geliyor ama moderatör hatsan değil.yükseklik te 24 cm abi

İsa kardeşim senin moderatör (sanırım) Hakan abinin yaptığı moderatör mü? Bu arada link yada site ismi yazamıyorum o yüzden resmi koyamadım ama google'da pcp tüfek için 1/2 unf diş moderatör yazınca ilk çıkan sitedeki moderatörü almayı düşünüyorum...

• Benim tahminim de onların yaptığı moderatör.ben 2,el almıştım.av bayilerinde hiç resmini görmedim.oyüzden sanırım hakan abilerin yaptığı :)

AB Rh (-)

• benım tufek at 44 long ve modaratör (modaratör armerav bayınden alınma) ıkısı 117 cm uzunlukta

• abi bi gariplik var? :him:s

benim tüfek at44 s-10 normal.long değil ama moderatörle 115 cm geliyor.şimdi birdaha ölçtüm.

AB Rh (-)

• ozaman long un normalden pek varkı yok

bendede at44 long var hatsan mod ile tam 124cm 8)

gamo PT-85 blowback £tabanxalı$

hatsan at44 long ;tufey#
    Walther FT8-32-56
    Hatsan Optima Silver Sentetik Ejektörlü Süperpoze ;avci;
    SAFİR T14 m;s,S
    hatsan dominatör 200s :thumbup: