hw35s-50s-55 isabet videoları

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hw35s satış resimlerinde gördüğüm bu tüfekleri (hw25-35-55) resimler bazında kötü olarak düsünüyordum fakat you tube da izlediğim videolarda tüfeklerin sandığımdan çok kaliteli oldunu gördüm.Ayrıca isabetleri muazzam.50m ye kadar gurupman ve ft atışları için muazzam olur.hw30s tüfeğin isabetini videoda izleyin derim.You tube tan birçok farklı grup calışmalarını izleyebilirsiniz.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen getboga ().

• sanırım piyasada sadece eski model hw 30 var, record tetikli yeni versiyon hw30 s satılan bir yer varmıdır?

• yok artık bulursam mutlaka alırım 30s hem kompakt hem muazzam atıyo

Röhm Twinmaster Top .177 ohhunt 4.5*20

hatsan at44-10 long lw regli vector optic 6-25*56 ffp

Steyr LP2 .177
    Benjamin pcp pistol .22 ,Nikula 2-6*28
    Kral bullpup .22
    Ekiz regli at 44 long lw .22,
    Hawke 3-12x44
    CYMA CM.030 Aep airsoft glock
    Benjamin discovery .22
    Zoraki Ultra .177 , Stoeger 4X32

Röhm Twinmaster sport .177
    Hatsan At 44 Tactical .22 ,Sniper 6-24*50
    Stoeger X20 .177 Stoeger 3-9*40

Crosman 8077 Uzi .177
    Hatsan Mod 25 .177

• Bu forumdan nefret ediyorum, insanın (başka bişeydi sanki o :D ) aklına karpuz kabuğu düşürüyor, sonra yerli tüfeğin zınklamasından, hoplamasından, dengesizliğinden, dürbün dağıtmasından bıkan insana aldırıyorsunuz :(

HW50S'in videolarını izledim,baştan dedim ki kazık yedik, değiştirilebilir arpacıklar yok kutunun içinde, meğer etiketin içindelermiş.

Henüz atış yapmadım, tüfek kısa ve hafif, sanki ilkokul çocuğu bile kullanabilir gibi, tam kurmadım ama yarıya kadar bir çektim, oldukça hafif, hakikaten 820fps atabilir mi merak ediyorum. Ancak her parçasının metal ve ahşap olması kaliteyi hissettiriyor. Rekord tetik ünitesine sahip ancak altın değil gümüş renkli. Özellikle @ZETAX ve @POLKA hocam, siz bu gez-arpacık sistemine bayılırsınız.

Haftasonu gez-arpacık ile fps ve grupman çalışması yapmayı düşünüyorum, sonuçlar için yine geri dönerim.

• 55s benimde dikkatimi çok çekiyor. Ama artık sonladık belki birkaç sene sonra

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Güle güle kullanın..Beraber güzel günleriniz olur inş. bu güzel tüfekle..
    Gez+Arpacık sistemini ve kullanım rahatlığını ben de merak ettim doğrusu..
    Serbest atıcıların çoğalmasına çok memnun oluyorum..
    Bu gidişle bir ''Serbest Atış Fan Grubu'' kurmak farz oldu..Sayın ZETAX bu grubu kursun artık..
    Hayırlısı olsun tekrar..

• herkez hw30 s i beğenmiş valla aralarında tek ona içim ısındı benimde cidden iyimiş

hatsan bt 65 rb 5.5
    hatsan mod 25 5.5
    zoraki hp ultra 5.5
    kral puancher breaker 5.5

• @POLKA hocam teşekkür ederim.

Bu arada gezin fotosunu çekmeyi unuttum, gezi de geriye çekip çevirerek 4 farklı opsiyondan birini seçebiliyorsunuz:

[Resim Engellendi: http://new-cdn.pyramydair.com/blog/wp-content/uploads/2010/07/07-15-10-03-HW50S-rear-sight.jpg]

Ahhh HATSAN ahhh ..Kaldır şu anlamsız Truglo Fiber uygulamasını..Yap şöyle bir gez sistemi..Uğraştırma bizi de..Kendini de..Son derece basit düşünülmüş ve bir o kadar da faydalı bir gez sistemi..

• Hayırlı olsun.2 sene kadar önce almaya niyetlendim 0 ının fiyatı 600 tl civarında idi ancak maalesef yokmuş alamadım siz heralde yurt dışından aldınız
    umarım Hatsan bu tüfekteki gez arpaçığı görürde örnek alır

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Bugün 30km/s hızla esen poyraza rağmen dayanamayıp tüfeği denemeye çıktım. Gözler miyop olduğu için gez-arpacıkla zevk almayacağımı düşünerek daha kullanmadan onları söküp dürbün taktım.

Açıkçası namludan kırma bir tüfeğin bu kadar istikrarlı olabileceğini hiç düşünmezdim. Eklediğim fotoğraflardaki atışlar daha ilk 60 atış, yani tüfek hala rodajda.

Atışları 12 metreden JSB Exact ile yaptım. Dürbünü tam olarak ayarladığımı düşündüğümde 5li grupman çıkardım. Sağ üst köşeye çıkardığım ilk grupmanda rüzgara dikkat etmedim. Sonra sol üst köşedeki grupmanı çıkardım.

Akşamüstü rüzgar iyice azalınca 40 metre spin target'lara atış yaptım. 4cm'likleri vurmak bıktırıyor, 2cm'liği 4/5, 1cmliği 2/5 vuruyor.

Kısaca tüfeğe hayran oldum, bu kadar hafif, pratik ve kompakt oluşuyla HW97nin pabucunu dama atacak gibi duruyor. Hele ki güç delisi yerli tüfeklere daha da elimi sürmem (aynı standartlara erişmedikçe)

• eski modeller stoklarda tükenmeden bazı yeni modelleri getirmiyor olabilirler...eski modelleri maaliyetine satmalılar yada belki weihrauch geri iade alır belki başka ülkelerde satılır...bu sayede hw30 s ve 50 s gibi yeni modeller getirilebilir herhalde :)

• en büyük özelliği namlunun namlu bloğuna somun ile bağlı olması ve ayrıca emniyet sistemide diğer güçlü tüfeklerindeki gibi pim şeklinde .

• selamlar, geçen temmuz ayında bir hw 35 4.5 aldım, 1600 tl ye avfoniden, kutu içeriğinden değişebilir arpacık pulları çıkmadı ama buna şükür tüfek tek parça geldi ve maşallah tıkır tıkır çalışıyor. Seri numarasından baktım 2013 model imiş, 5 yıldır raflarda depolarda gezmiş belli ki. Gez arpaçıkla15-20 m atışları çok keyif veriyor ve çok isabetli ama gözlerim uzun mesafe için yeterli değil, bu yüzden aksu avdan comet 6x24-50 dürbün ve hatsan protector ayak aldım, henüz montaj yapmadım, çok uzun mesafelerde gözüm yok 50 metre civarlarında jsb 8.44 ile grupmanlar peşinde olacağım, ancak burada havalar çok soğuk biraz ısınmasını bekliycem. Bu konu başlığı altında söylendiği gibi bizim yerli firmalarımız şu fiber optik gez arpacığın alternatlerine biraz yönelse daha güzel tüfekler ortaya çıkabilir. Fiber obtik gez arpacığı olan tüfeklerim oldu, hiçbirine ısınamayıp sattım yada hediye ettim sevdiğim kişilere. Kuzenimde 80li yılların sonundan kalma Eser marka bir havalı tüfek vardı, gez arpacığı metaldi, çocukken hep onu kullanırdık, şimdilerde hep plastik oldu , tabi mühendis değilim ama sanki metal gez arpaçıkla daha keskin nişan alınıyor,

Sonuç olarak şunu söylemek isterim, Almanlar bu işi yapmış ve bunu daha bir Diana kullanmadan söylüyorum.