Diana Mod 56 TH ayrıntılı video inceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • biraz sıfırlama çalışması yaptım, 50 atış falan yaptım, 25 m
    isabeti güzeldi, henüz tam olarak tanışamadık silahla

Hayırlısı olsun yeni tüfeğiniz, evet AT44 ü sattım şu anda envanterimde tek havalı silah 56 TH var

• hayırlı olsun, güle güle kullanın, AT44 ü satabildiniz mi bari :rolleyes:
    ben de diana P1000 aldım, Alper Beyle karşılaştık, karar vermemde büyük yardımı oldu, bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum kendisine..

diana p1000 de hızlı dolum yok her seferinde tüp ü çıkarıp takmak zahmetli olmalı
    http://www.youtube.com/watch?v…e.com/watch?v=7LqCv62k_zA

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• evet her defasında tüpü çıkartmak gerekiyor ama bu bir vida çıkartıp takmakmaktan daha zor ve uzun değil, diğer taraftan 150 TL gibi bir tasarruf sağlıyor, arada bir aparat gerekmeden direk tüpe takarak doldururyorsunuz

• söylenebilecek herşeyi söylemişler
    yine de çok teşekkürler gerçekten de çok sessiz bir tüfekmiş kazasız atışlar dilerim

hatsan mod 99 .22
    nikko stirling

• Benim Gamo Hunter 1250 yi kurmak bunun kuruluşunu gördükten sonra tam bir ızdırap olacak artık. 1,78 100kg eski sporcuyum ama yinede baya bir zorluyor : ). Tabii ses olarakta ezer geçer ama çok sstabildir ...

• Video benim için çok faydalı oldu emeğinize sağlık. Tek sıkıntı gün ışığının kamera arkasında değil de, karşısında olması olmuş. Onun dışında tüm bilgiler benim için faydalı oldu. Gerçekten tüfeğin çok az tepmesi ve çok az bir sesi varmış. Emeğiniz için Teşekkürler.

• Elinize sağlık aspect ratio da düzgün olaymış :thumbup:

elimdeki kamera eski model hi 8 olunca 4:3 ve maximum bu kalitede çekebildi. bilgisayara atınca 300 kusur mb oldu 10 dakikalık kayıt. formatı değiştirdim youtube öyle yükleme yapabildim

• Mod56 kullananlardan bilgi isteyecektim ama videoda her şeyi gayet iyi açıkladınız. Grupman ile isabeti konusunda bilgi rica ediyorum. Video görüntüsü kameradan veya sizin yükleme ayarlarınızdan kaynaklanmıyor. Kaliteli görüntü için ışık kaynağı kameranın arkasında olmalıdır. Saygılar

• ama gücü biraz zayıf gibi geldi. Benim gamo cf x royal var sanırım daha güçlü, üstelik isabeti de harika. Şimdi şimdi diana panter yada gamo 1250 düşünüyorum ama her seferinde namluyu kırmaktan dolayı nişan hassasiyetinin bozulacağıbdan korkuyorum.

• Güzel paylaşım elinize ve emeğinize sağlık. Saygılar :thumbup: g;$i

• ama gücü biraz zayıf gibi geldi. Benim gamo cf x royal var sanırım daha güçlü, üstelik isabeti de harika. Şimdi şimdi diana panter yada gamo 1250 düşünüyorum ama her seferinde namluyu kırmaktan dolayı nişan hassasiyetinin bozulacağıbdan korkuyorum.

Gücü zayıf konusunda sanırım ses sizi biraz yanıltmış, bu silah magnum sınıfı bir silahtır, fabrika verisi 14.5 grain mermiyi 890 fps atmaktadır. üzerinde Diana 460 Magnumda bulunan piston ve yay vardır. standart olarak 25lb/ft güç üretmektedir.
    kaldıki benim bundan öncesinde sahip oldugum mod 54 airking stok halde 15.43 grain peleti 805 fps hızında atmıştı mod 54 de magnum sınıfı bir silah fakat stok veride 850 fps 24ft/lb güç üretiyordu.
    Cfx royal stok gücü 17ft/lb yanılmıyorsam
    saygılar

• Hayırlı olsun bende Diana 350 den memnun kaldım.
    Yaylınında taşıması ve kullanması kolay.
    :thumbup:

Samyang Sumatra 2500 Carbin .25
    Diana Panther 350 Magnum .22

• evet altta 2 adet pim var, uçtada kapak sanırım sökülebiliyor, ama söküp naparız 300mm namlu kısacık çok çıplak kalır hem ucunda standart dişte yok namlunun. zaten moderatör hem görünüm hem kalite ve videodanda anlasılacağı üzere sessizliği ile her bakımdan mükemmel.
    ayrıca orjinal ,mühendisler sadece bu silah için ölçüp biçip yapmış.

söküp ondan daha iyi birşey takamayacağımıza göre sökmenin manası oldugunu düşünmüyorum. özellikle orjinal ürünlerin kurcalanmasına şiddetle karşıyım, modifiye olur olmasına ancak sadece o silah için üretilmiş orjinal parça ile olur, yani bu silaha yay piston kiti takacaksam: makkari v mach gibi modifiye firmalarının mühendislerinin sadece bu model için geliştirdiği ürünü takarım.

Sözüm meclisten dışarı; gidipte tamirci ahmet abinin ben şöyle yaptim şurayı kestim şurayı biçtim modifiyenin kralını yaptım, şunu uydurdum parçalarından hayatta takmam. kusura bakmasınlar ama böyle işler bana çok tabiri caizse çekiç çilik olarak geliyor. hayatta yapmam yaptırmamda, yani yıllardır herifler orada koskoca firma sahibi işleri bu, birsürü mühendis arge yapiyor. bizim memleketten sivri zeka biri çıkıp adamlar yapamamış ben şöyle yapip düzelltim dedimi çıldırıyorum ben

Bu yazı 3 sene önce Diana 54 ümü önce motorcuya , sonra tornacıda 30 cm lik matkabı tüfeğe dayadıktan sonra en son çare olarak tüfekçiye götürdüğümü hatırlattı , bütün çabalar sadece pistondaki vidayı ters çevirdğim için vidayı çıkarmak içindi , sonunda tüfekçi hüseyin bey olayı halletmişdi. ;tacli#