Diana Mod 56 TH ayrıntılı video inceleme

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar bugün Diana mod 56 ma video çektim 10 dakikalık, kurma sisteminden, atışına, sesine, mekaniğine kadar elimden geldiğince anlatmaya çalıştım.
    avantaj ve dezantajlarını belirttim. 10 dakikalık güzel bir video çıktı sizlerler paylaşmak istedim.
    sorularınız olursa yine yanıtlamaya çalışırım
    buyrun link:

http://www.youtube.com/watch?v…LacU&feature=youtu.be

• Video çok güzel olmuş.Yalnız kamerayı pencereye doğru tuttuğunuzdan ışık almış.Tüfeğin ayrıntılı parçalarını tam olarak göremedik.Karanlık çıkmış.Genel anlamda diananın çok kaliteli parçası ve işçiliği var.Av-Doğa da gidip inceledim.Hayırlı olsun.Sölemeden geçemeyeceğim, profil resminiz üniversite yıllarından mı?Bence değiştirin....Tekrar hayırlı olsun.Kazasız belasız atışlar dilerim.

• Oldukca sessizmis ileride kolleksiyon icin dusunebilirim 1 tane 8o

yakışır ötekilerinin yanına mahşerin 3 atlısı olurlar artık :thumbup:

• Video çok güzel olmuş.Yalnız kamerayı pencereye doğru tuttuğunuzdan ışık almış.Tüfeğin ayrıntılı parçalarını tam olarak göremedik.Karanlık çıkmış.Genel anlamda diananın çok kaliteli parçası ve işçiliği var.Av-Doğa da gidip inceledim.Hayırlı olsun.Sölemeden geçemeyeceğim, profil resminiz üniversite yıllarından mı?Bence değiştirin....Tekrar hayırlı olsun.Kazasız belasız atışlar dilerim.

Profil resmim biraz eski gibi , 10 yıl önceki halim 8o

• Oldum olası sevdiğim tüfeklerdendir.Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.video anlatımıda gayet açıklayıcı ve hoş olmuş.Fakat bişey sorucam moderatör sökülebiliyormu?

evet altta 2 adet pim var, uçtada kapak sanırım sökülebiliyor, ama söküp naparız 300mm namlu kısacık çok çıplak kalır hem ucunda standart dişte yok namlunun. zaten moderatör hem görünüm hem kalite ve videodanda anlasılacağı üzere sessizliği ile her bakımdan mükemmel.
    ayrıca orjinal ,mühendisler sadece bu silah için ölçüp biçip yapmış.

söküp ondan daha iyi birşey takamayacağımıza göre sökmenin manası oldugunu düşünmüyorum. özellikle orjinal ürünlerin kurcalanmasına şiddetle karşıyım, modifiye olur olmasına ancak sadece o silah için üretilmiş orjinal parça ile olur, yani bu silaha yay piston kiti takacaksam: makkari v mach gibi modifiye firmalarının mühendislerinin sadece bu model için geliştirdiği ürünü takarım.

Sözüm meclisten dışarı; gidipte tamirci ahmet abinin ben şöyle yaptim şurayı kestim şurayı biçtim modifiyenin kralını yaptım, şunu uydurdum parçalarından hayatta takmam. kusura bakmasınlar ama böyle işler bana çok tabiri caizse çekiç çilik olarak geliyor. hayatta yapmam yaptırmamda, yani yıllardır herifler orada koskoca firma sahibi işleri bu, birsürü mühendis arge yapiyor. bizim memleketten sivri zeka biri çıkıp adamlar yapamamış ben şöyle yapip düzelltim dedimi çıldırıyorum ben

• paylaşım teşekkürler devamını bekleriz :thumbup:
    abi bu arada alıştık profil resmine videoyu izleyince 10 yaş birden yaşlanmışsın gibi geldi

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Elinize emeğinize sağlık. Kaliteli bir yaylı düşünenler için güzel bir paylaşım.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Çok güzel bir video tanıtım filmi olmuş emeğinize sağlık,

Bu silahı bir dianacı olarak yıllardır tanırım, bana göre en büyük eksisi ağırlığı siz videoda da söylediniz alışdığınızdan dolayı size normal geliyor , bana göre gez ve arpacık da olmalı ama en büyük özelliği bir yaylının tepmesiz olması güle güle kullanın..

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Çok güzel bir video tanıtım filmi olmuş emeğinize sağlık,

Bu silahı bir dianacı olarak yıllardır tanırım, bana göre en büyük eksisi ağırlığı siz videoda da söylediniz alışdığınızdan dolayı size normal geliyor , bana göre gez ve arpacık da olmalı ama en büyük özelliği bir yaylının tepmesiz olması güle güle kullanın..

teşekkür ederim, daha kompakt yapılı, daha hafif, gez ve arpacık lı versiyonu diana mod 54; Moderatör, Bipod takmam, hatta dürbünle bile pek işim olmaz diyenlerin, eline alıp ağırlık sorunu olmadan çatır çatır atacakları bir silah tamamen orjinal halde aksesuarsız bir mod54 dür.

• Abi şimdi orjinal haliyle kaç fp atıyo bu tüfek. pcp tüfek bu kadar sessiz ...

fabrika verisi 890 fps, yay ve birkaç parçası mod 54 den farklı, mod 54 ün fabrika verisi 850 fps di.
    15.43 grain saçma ile mod 54 ümde ortalama 805 fps hıza ulaşmıştım, bundada 890 olmaz ama 850 civarı bir hızda atabilir. orjinal haliyle bir yaylı için çok iyi değer. silah gerçeken sessiz, daha önce sahibi oldugum moderatörlü AT44den yada orjinal diana moderatör taktığım mod 54 den bile daha sessiz. dahili moderatör işini çok iyi yapmış.

• teşekkür ederim, daha kompakt yapılı, daha hafif, gez ve arpacık lı versiyonu diana mod 54; Moderatör, Bipod takmam, hatta dürbünle bile pek işim olmaz diyenlerin, eline alıp ağırlık sorunu olmadan çatır çatır atacakları bir silah tamamen orjinal halde aksesuarsız bir mod54 dür.

Aynen öyle...

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• video çok iyi hazırlanmış. ben türkçeyi düzgün kullanma özelliğinizi tebrik etmek istiyorum. tüfek oldukça sessiz gerçekten. ama 5 kg. ağırlığı benim cüssemde bir için biraz sorun. (1,69 - 72 kg ) o yüzden de açtığım konuda aradığım yaylı için max. 4 kg. demiştim. tüfeğinizi en güzel günlerde kazasız belasız kullanmanız dileğiyle.

• hayırlı olsun, güle güle kullanın, AT44 ü satabildiniz mi bari :rolleyes:
    ben de diana P1000 aldım, Alper Beyle karşılaştık, karar vermemde büyük yardımı oldu, bu vesileyle tekrar teşekkür ediyorum kendisine..

• Rica ederim ne demek.Siz zaten kafaya koymuştunuz Diana almayı.Aynı dükkanda karşılaştığımıza göre.Sadece destek bekliyordunuz.Ben de o desteğimi verdim size.Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.Nasıl memnun musunuz tüfeğinizden??Atışlara başladınız mı?

• biraz sıfırlama çalışması yaptım, 50 atış falan yaptım, 25 m
    isabeti güzeldi, henüz tam olarak tanışamadık silahla