Crosbow ok için ruhsat gerekir mi?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet size katılıyorum ancak bunun için inş. olmayacağını temenni ediyorum bosna gibi bir ders olacakda öyle yapılacak bu düzenlemeler sonuç peki iyimi olurdu orası önemli değil sanırım hala ortada dolansınlar bakalım bireysel silahlanmaya hayır diye yarın biri kapısına elinde otomatik tüfeklerle dayanırsa o zaman aynı şeyi söyleyebilecekler mi? neyse bize kurallara uymak ve uyulması için teşvik etmek düşer doğru yada yanlış ama mecburuz buna ne yapalım artık bizde 0.22lik pelletlerimizle devam ederiz 8)

• http://www.youtube.com/watch?v=qUXHEaC1Jj8 adamlar ne alar yapıyo biz daha alamıyoruz bile

Samyang Sumatra Carbin .22 + 3-9x32 optima

Kral arms bigmax .25 (güç modifiyeli) 3-9x32

Kral arms puncher breaker
    Hatsan at-44 10 .22 cal + 6-24x50 bsa
    Perfect line 60 libre makaralı yay + Lazer nişangah
    Hatsan mod 85 sniper .22 + 3-9x32 optima
    Beretta Stoeger x20 suppressor + Yatagun dampa + 3-12x44 AEO
    Hatsan mod 125 .22cal SportsMatch DM60 dampa breaker 3-9x32

Cobra 80lb pistol crossbow
    Ekol 55 .177
    Crosman 357 .177
    Zoraki 925 full auto
    Zoraki 918
    Zoraki r1
    Blow magnum
    Blow c06
    Blow mini
    Blow class

• bunlar 9mm ve 50 cal havalılar yanında oyuncak kalır :) biz hobimize kaldığımız yerden devam edelim .

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• bunlar 9mm ve 50 cal havalılar yanında oyuncak kalır :) biz hobimize kaldığımız yerden devam edelim .

zevk meselesi şahşen yay ve crosbow kullanmak isterim

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Arbaletin yasaklanmasının sebebi eğitim gerektirmeden ölümcül atış yapabilmesi bence ,ben 4 ay önce 250 TL lik karbon 2 metre bir yay aldım , 50 metrede 1x2 suntayı yeni yeni anca vuruyorum , arbalette ise yayı kurup dürbünle atıyorsun , hem sessiz hem ölümcül olduğu için sus.turuculu silah mantığıyla yaklaşmışlar biraz.

filinta

dulce bellum inexpertis

• Hiç unutmam 12 13 yaşlarındayken kafayı fena takmıştım bu alete, babam en sonunda pes etmişti etmesine de Mercan yokuşunu turladığımızda yasaklandığını, toplatıldığını öğrenip en büyük hayal kırıklıklarımdan birini yaşamıştım ;confused; hey gidi günler hey :)

• sanırım yapacak birşey yok bu konuda havalı silahlar pelletler iyide bunlarında zevki bi ayrı olurdu hani 8o :thumbup: istanbulda bildiğiniz bow satan bir yer varmı crosbowlardan iş yok bari inceleyim bowlar güzelse onlara yöneleyim 8) :thumbup:

• Göztepe' de Tunç okçuluk var, Türkiye' de en çok seçeneği orada bulabilirsiniz, ellerinde envai çeşit bow ve crossbow vardı bi aralar :rolleyes:

• güzel site kendin yap ürünleride var parça parça yay yapılabilir

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk