at44-10s tüp doluyken sökmek ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • at44-10s basınclı hava tüpünü içinde hava varken söksek bir problem olurmu arkadaşlar 1 sene oldu tüfeği satın alanı temizliyim diyorum ilkkez sökeceğim aldığımda poşet içinde alyan çıktı birde oringler var onları değiştireceğim.

bir sorun daha dürbünü sıfırlıyorum ve 200var hava basıyorum hava 180 düşünce atışlar tam dürbünün ortasına gidiyor 200 barda dürbün nişandahının altına gidiyor mermi namlumu sorunlu yoksa bu aletin ahlağımı böyle ?

• tüpü sökmende bir sakınca yok .200 barda valf tam açmıyor sanırım bu yüzden aşağı vuruyor.180 barda da valf tam açılıyor ve sıfırladığınız noktadan vuruyor.200 bar yerine 180 bar basarak isabet sorunu ortadan kalkabilir.

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• bu silahtan yeni aldım. tüp üzerinde max 200 bar diyor. 180 barı geçmesi ne kadar mantıklı?

• çekiç valfi açamıyor 200 barda.o yüzden 200bardan başladığından önce yükselerek gidip sonra biraz sabitlenip sonra düşen bir grafik çıkıyor ortaya.ben 170-100 arası kullanıyorum.grupman yapacağım zamanda 160-140 arası kullanıyorum.10 atış +-5 fps falan atıyor 160 140 arsında.170-100 arsında da 25 30 arası atıyorum.

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• at44-10s basınclı hava tüpünü içinde hava varken söksek bir problem olurmu

İçinde hava varken sökmeye kalkarsan muhtemelen basınç ile tüp fırlar ve basınç kuvvetine göre çevreye zarar verir. sen sen ol içindeki havayı boşaltmadan tüpü sökmeye kalkma sakın.

Hatsan Mod 125 ,25 + Optima 3-12x44

Blow ,177

Colt Government 1911 A1 ,177

Gamo V3 ,177

• at44 ve türevlerinde dolu tüpün tüfekten sökülmesinde hiç bir problem olmaz, burda soru tam olarak belli değil (aslında belli de) tüpün kendisini sökmekten bahsediliyorsa evet tehlikelidir fakat tüpün içinde 180/200 bar gibi bir hava varken el yordamıyla zaten tüpü sökmek ciddi şekilde zor bir iştir (bence sökülmezde).
    Kısacası tüpü tüfekten sökecekseniz tüpü boşaltmaya gerek yoktur, tüpün kendisini sökecekseniz yani valfini ve dolum kısmını o zaman tüpü boşaltmak gereklidir.

A-TAKIMI

• at44 ve türevlerinde dolu tüpün tüfekten sökülmesinde hiç bir problem olmaz, burda soru tam olarak belli değil (aslında belli de) tüpün kendisini sökmekten bahsediliyorsa evet tehlikelidir fakat tüpün içinde 180/200 bar gibi bir hava varken el yordamıyla zaten tüpü sökmek ciddi şekilde zor bir iştir (bence sökülmezde).
    Kısacası tüpü tüfekten sökecekseniz tüpü boşaltmaya gerek yoktur, tüpün kendisini sökecekseniz yani valfini ve dolum kısmını o zaman tüpü boşaltmak gereklidir.

arkadaş tüfek ile birlikte verilen oringlerin değişiminden bahsetmiş sanırım valf ve dolum kısmıda sökülecekler arasında???

Hatsan Mod 125 ,25 + Optima 3-12x44

Blow ,177

Colt Government 1911 A1 ,177

Gamo V3 ,177