Üç Hürel Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Çok sevdiğim bir topluluktu. Keşke hala devam etseler. Özellikle bu şarkısını çok severim.

Yavuz Bingöl ve rahmetli Barış Akarsu tarafından yapılan düzenlemelerini de çok severim ve tavsiye ederim:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Bu da Konyalı sanatçı Bülent Yüksel Ecevit'in değişik bir yorumu:

Beni gençlik yıllarıma uzandırdığınız için çok teşekkürler... :thumbup:

• cevabın için çok teşekkür ederim sayın abim. Evet bende moğollar barış manço cem karaca ve erkin korayı acayip seviyotum nedendir bilinmez günümüzde pek sanatçı yok kalmadı..kalanlarda anca göz boyuyo işte bazı arkadaşlarımda bana eski kafa derler böyle müzik dinlediğim için e desinler. ben gerçek sanatçıların yağtığı müziği dinlerim.

saygılar. :)