Sizce hangi fişekleri seçmeliyim ??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • S.A üstadlarım ve kardeşlerim..
    Uzun zamandır 36. cal tüfeğime saçmalı fişek arıyordum.Fakat bir türlü bulamıyordum ve bu yüzden genelde tek kurşun kullanıyordum.Bugün bir sitede numara seçeneği çok geniş ürünler buldum.Fakat hangi numaraları almam gerektiğine bir türlü karar veremedim.Bu nedenle bilgi ve tecrübelerinize başvurmak istedim.Tavşan-Keklik-Bıldırcın-Üveyik için sizce kaç numaralı saçmaları tercih etmeliyim..Saygılar...

Site adresi : http://www.ar-mer.com.tr/asp/brand/459/80/YAF-SACMALAR

Aradaki (-) işareti kaldırınız...

• tavşana 3-4-5 numara
    keklik,üveyik 6-7
    bıldırcına 8-9-10 atabilirsin

ama 36 kalibreyle çok zor vurursun bu avları 20 kalibre ile bile usta avcılar zor vuruyo sana tavsiyem bi 12 kalibre poze veya otomatik al saygılar.

• [Resim Engellendi: https://resmim.net/f/p8mYLh.jpg]
    • Hatsan Nova Compact 5.5 mm
    • Kral Puncher Pro 5.5 mm
    • Hatsan Mod.99 5.5 mm
    • Swiss Arms Tanfoglio Limited Co2
  • bu tüfekle uçar avında başarı şansın çok düşük.konar hayvanıda vurmak bize yakışmaz ;) dene ama randuman alman çok çok zor.

armsan fonex 5+1
    huğulu s.poze
    sarsılmaz concorde 5+1
    yavuz16 compact
    kırıkkale (kısa dokuz)
    + türlü çeşit bıçak ve kuru sıkı ;şrofls;.

• bu tüfekle uçar avında başarı şansın çok düşük.konar hayvanıda vurmak bize yakışmaz ;) dene ama randuman alman çok çok zor.

Denemedik demeyelim üstad :) olurda biri daha çıkar merak ederse bak ben denedim olmadı derim ona bi faydamız dokunur :)

• Alacaksan bu fişeği al REMINGTON SP4106 36 CAL EXPRESS LONG RANGE 14/6 asla ucuz yerli bi ürün alma.tabi ben boşa para vermeyi seviyorum dersen ayrı.