Yakından bakış ''Shinsung career infinity 6.35'' tahribatmı dedin birde bunu dene

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • airgunturk.com/attachment/2163/airgunturk.com/attachment/2151/airgunturk.com/attachment/2152/airgunturk.com/attachment/2153/airgunturk.com/attachment/2154/airgunturk.com/attachment/2155/
    Type: Precharged pneumatic, single-shot rifle Caliber available.
    Calibers available: 4.5mm,5.0mm,5.5mm,6.35mm
    Power Storage: One Built in air chamber(approximately 300cc total).
    Power Source: Compressed air from hand pump or Scuba tank.
    Overall Length: 42.9 inches.
    Weight: 6.4 lbs.
    Barrel: 20.6 inches.
    Accessories: Rifle Case, Pump, Sound Moderator(Permitting Country only)Magazine Clip, Quick-fill Adaptor(Male and female), Adjusting Tools, Muzzle Protector and all kinds of shinsung brand Pellet.

:love:(Ahh.Bir karar verebilsem !)
    egeteam.png

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen oneshotonekill ().

• Allah sahibine bağışlısın ne diyelim. Gerçekten tek kelime ile mükemmel.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• GÜZEL gözüküyor ustalar nediyecekler bakalım

Optima 635

• tetiği çok komik onun(bir kedi uzvunu anımsatmakta :) )parmak dokununca aşağı doğru geliyosa olur tabi ;rofl.;

• görüntü itibariyle güzel görünüyor ama teknik verileri acaba nasıl onlarıda yazsaydık daha güzel olurdu.

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• görüntü itibariyle güzel görünüyor ama teknik verileri acaba nasıl onlarıda yazsaydık daha güzel olurdu.

birde fiyat olsa daha güzel fikir edinilebilir

Hatsan AT44-10 LW .22 cal

Zoraki ultra .177 cal

• Üreticinin sitesinde, silahın gücü ile ilgili bilgiye ulaşamadım.
    http://www.shinsungrifle.com/html/eng/main.htm

Amerikada bir satıcının sitesinde verdiği bilgiler ise çelişkili.
    http://www.airgundepot.com/career-infinity-1770.html

.25 cal için 52.69 fpe ve 1056 fps değerleri var. Buna göre pellet ağırlığı 21.27 grain olmalı.
    Açıklama yazısında ise 24.7 grain ile 53 fpe (hız 983 fps olur), dolu tankla ilk atış 25.7 grain ile 1056 fps gibi değerler var bu da 63.65 fpe. Birisi doğrudur herhalde ama hangisi ?

Netice olarak 50 fpe üzerinde gücü olan regülatörsüz bir silah. $ 579.- amerika fiyatı da cazip görünüyor.
    Estetik açıdan tatminkar. Resimlerden yola çıkarak yapabileceğim tenkit, namlu gövde bağlantısının çok kısa olması.

Gerçi pek çok PCP silahta da durum böyle. Bana kalırsa tesbit bloğunu uzun yapıp namlu ucunu serbest bıraksalar daha iyi olacak.

• ben pek beğenmedım tetık ve kundak pek hoş gözukmedı bana

Evanıx s 10 blızzard - BSA 3,5x10-40

• Görüntü hiç estetik degil,birde dürbün takılınca nasıl olur :cursing: orasıda ayrı.Kısacası pek hoş bir tüfek değil. :cursing: