çakının veya bıçağın kılıfıda çok önemli

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yıllar önce babamın takip ettiği av dergilerinin birinde görmüştüm. markasını hiç hatırlamıyorum. şimdilerde kolayca bulunan arkadan kilitli av çakısı. fakat kılıfı çok güzeldi. çakı içinde eğik ve üçte biri açıkta duruyor. kemerede deri tabanca kılıfları gibi iki uzak yerden takılıyor. artık fiyatları ucuz olduğu için bu detaylara girmiyorlar basit kılıflarla veriyorlar çakıları. arıyorum yerini bilen gören varsa haber versin :)
    herkese iyi atışlar.

" vatan sevgisinden gelen fedekarlık duygusu dejenere insanlara komik gelir "

• mercanı bi dene dostum belki mercanda bulabilirsin. bu arada imzan çok iyii. :thumbup:

hamdım piştim yandım oldum.

• mercanı bi dene dostum belki mercanda bulabilirsin. bu arada imzan çok iyii. :thumbup:

genelde sitelere sadece çakının veya bıçağın resmini koyuyorlar. gidip yerinde bakmak lazım.
    imza için teşekkür ederim :)
    Osman Pamukoğlu' nun kitabından alıntıdır.

" vatan sevgisinden gelen fedekarlık duygusu dejenere insanlara komik gelir "