At44 wx-10lw pompa dolumu yardım!!!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selam arkadaşlar yeni bir pcp aldım hatsan at44wx-10lw. Ve bir de webley tri stage pompa aldım.İki üründe sıfır.Tüfek geldiğinde 180 bar kadar hava vardı.Biraz kullandıktan sonra şu an 150 bar civarı bir hava var ben de hem pompayı deneme maksatlı dolum ucunu taktım pompalamaya başladım ama sanırım hava kaçırıyor pompadaki ibre 50 'ye kadar geliyor ve sıfıra iniyor.
    İlk pcp tüfeğim ve deneyimim yok sorun tüfeğin hava tüpünde midir? Yani dolum ucunu taktığımda içerisinde sağa sola oynuyor sabit durması gerekmez mi yada taktığımızda bir yuvası yok mudur?

Hatsan At44wx-lw + Hawke Sport HD 3-9x40 AO Dürbün :thumbup:

Hatsan Mod 125 Sniper + 3-9*50 dürbün + Yatagun Dampa

• Pompadan çıkan tüm vidalı kısımların tam sıkılı olduğundan emin olmak lazım. Hava kaçıran yerin neresi olduğunu bulmanız lazım öncelikle.

AA S510 - Hawke 8.5-25x42 SW Tactical

• Dolum ucunu parmağımla kapattığımda hava kaçırmıyor.Ucu tüpe taktığım herden fıslama geliyor sanırım.

• DOlumucu ile hortumun birleşdigi yerde oring olması lazım dış tarafı metal iç kısmında siyah plastik oring olmalı aynı parca pompayla hortumun birleşdigi kısımdada var pompanın yedek oring posedinde bahsetdiğim orin sanırım orda aynı sorunu bende yaşadım .

Hatsan AT44-10 TH LW .22 Stoeger x50 Synthetic combo 5.5 / Stoeger x20 Synthetic 4.5mm / Hatsan mod 99 limited edition 5.5 / hatsan mod 88 4.5mm / Dıana 460 magnum 5.5 /hatsan mod 135 5.5 /gamo cfx 5.5 / kıral safari 5.5 / hatsan mod 95 4.5 / hatsan mod 125 4.5-5.5 / kıral magnum 4.5 / kıral kanas 5.5 /jet 4.5 / sarsılmaz crom :thumbup: 4.5 /hatsan mod 45 4.5 /flaş 4.5

• aslında dolum ucu sökülmüş halde, hortuma sırayla hangi parçaları taktıgını fotograflarsan fena olmaz. dolum ucundan itibaren

• DOlumucu ile hortumun birleşdigi yerde oring olması lazım dış tarafı metal iç kısmında siyah plastik oring olmalı aynı parca pompayla hortumun birleşdigi kısımdada var pompanın yedek oring posedinde bahsetdiğim orin sanırım orda aynı sorunu bende yaşadım .

Tamamdır sorun çözüldü:D çok teşekkürler dediğiniz gibi siyah bir oring takınca dolum ucu ile hortum arasına problem kalmadı.

• Meraktan uyuyamazdım yazmasaydınız, gecmiş olsun :) iyi geceler