bt65 regülatör yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • herkese selam.. arkadaşlar elimdeki bt 65 için regülatör takmayı düşünüyorum buna sebeb bazen 100 metrede 1 cm bazende 4 cm grupman cıkarıyor muhtemelen stabilite ile alakalı olduğunu düşünüyorum çünkü her zaman kullandığım prosüdür aynı buna rağmen farklı grupman aklıma sadece çıkış hızı farklılığı getiriyor. şimdi bt65 için uygun regülatör bulabilirmiyim? nerden bulunur ve sizce uygun olurmu yada bu tüfekle daha stabil atış yapabilmem için fikir sahibi olan varmı.
    ayrıca tüfeğin valf yayını değiştirdim hız yaklaşık olarak %20 düştü bunu göz önüne alarak bilginizi paylaşmanızı rica ediyorum
    herkese teşekkürler

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• sürekli aynı bar aralığında atarsanız örneğin 130-140 bar arası en stabil noktadır(her tüfekde değişir 120-130 gibi) regülatör buna göre ayarlanır sürekli bu araklıkda atması sağlanır fakat regülatör olmadan da bu aralıkda isabetli atışlar yapabilrsiniz..

• 100 metrede 1 cm grupman Helal olsunn .

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• 100 metrede 1 cm grupman Helal olsunn .

+1 ;grin;

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• bazen 100 metrede 1 cm bazende 4 cm grupman cıkarıyor

silahınız bu durumda zaten çok isabetli, sakın ama sakın orijinalliğini bozmayın...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Aslında tüfeğin orjinali böyle değildi. yaklaşık iki saat uğraşarak bu hale getirdim daha önce grupman berbat idi. bu tüfek en stabil atışı 170 140 arası yapıyor ama atışları sürekli bu seviyede tutmak gerçekten zahmetli. yinede kendimce uğraşacam umarım birşeyler başarırım. yinede herkese teşekkürler.

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50

• benim tüfekle 100 mt de 10 cm e toplasam benden mutlusu olmaz heralde. Bence de sakın tüfeğinizle oynamayın... 4 cm lik grupman esintiden bile olabilir bence :thumbup:

darısı başımıza.... ;grin;

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• bu grupmana inanmayacaklar çıkacağını biliyorum ve hak veriyorum. ben her defasında yapıyor demiyorum bazen yapıyor diyorum ama 4 cm yi her defasında yapıyor. yakın zamanda detaylı bir şekilde video çekip size yayınlayacağım bt65 niçin düzgün atış yapmadığını o zaman sizde uygulayıp neticeyi iyileştirirsiniz bu aralar zamanım yok av sezonu diye inşallah çok yakında fırsat bulurum.

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50