DUYURU ! ÇUKUROVA Takımı Dikkat Lütfen.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar daha önce de belirttiğim gibi bölgesel olarak, nüfusa oranla havalı silah kullanıcısı tüm bölgelerden fazla olmasına rağmen , oldukça sönük kalan Çukurovali havalı silaha gönül verenleri bir çatı altına toplayalım diyorum.
    Çok iyi ekipmanlara sahip oldukları halde forumu takip etmeyen, buluşmalardan bi haber oldukça fazla kişi var..
    Bunların dışında forumu takip edip sessiz kalan kullanıcı sayısı da hatırı sayılır durumda..
    Biz de bir "A Takımı" ya da "Filintalar" gibi olabiliriz. Keşke böyle bir organizasyona ya da buluşmaya katılma imkanınız olsa da ne demek istediğimi daha iyi anlasanız. Kurulan dostluklar, paylaşılan bilgiler o kadar güzel ki herkes bir sonra ki buluşma için günleri iple çeker durumda..
    Fakat biz böyle sürekli organizasyonlar yapmadığımız için, eline silahı alan ve tam anlamıyla işin zevkini varamayan bir çok arkadaşımız hobiyi bırakmakta.. Belirli tarihlerde, düzenli ve disiplinli bir şekilde yapacağımız buluşmalar, inanıyorum ki günden güne katılımı artıracak, bizi de hobimiz camiası içinde hakettiği konuma getirecektir..
    Öncelikle yeni bir takım ismi belirleyip ortak bir kararla bu ismi kullanmayı teklif ediyorum.Bunu daha sonradan herkese açılacak bir anketle belirleyebiliriz. Bu hususta, bu hobiyi ben severek, bıkmadan yaparım, yapıyorum diyen, gerekirse elini taşın altına koyacak, bulusmalara katılabilecek arkadaşlara ihtiyacımız var.
    Malum benim askerlik bitmek üzere. Geldikten sonra en kısa zamanda bir tanışma organizasyonu tertip edip, görevler, sorumluluklar ve yapmamız gerekenlerle ilgili bir toplantı yapılması gerektiğini düşünüyorum.
    Mersin-Adana ve çevre illerde hobiye gönül veren ama katılımcı olmadığı için hobiyi tek başına ya da bir kaç kişiyle yapan arkadaşları bekliyoruz. Herkes birbirine haber versin gerekirse..Zaten sonradan çekirdek kadro ve sürekli gelecek olan kişiler belli eder kendilerini. Mesafe sorun değil. Bir çok kişinin arabası var.Maksimum 1 saatte bu iller arası ulaşım mümkün.Istanbulda bir çok hobidas trafiği de hesaba katarsak çok daha uzun sürelerde atış alanına gitmek için vakit harcıyor.Yeterki gönüller bir olsun diyorum.
    Bu konuda bende varım diyenler lütfen sırayla yazsınlar ve görüşlerini özgürce dile getirsinler.
    1- Togay YURTSEVER

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen togay yurtsever ().

• 1- Togay YURTSEVER
    2-Ali İhsan ( miller01 )

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• slm

3. MİKAİL KÜÇÜK

Evanix windy city sb long

Huğlu kooparatif 16 cal Super Poze

Gamo Cfx Royal 4.5 mm

Benjamin Air pistol 5.5 mm

• A takımıyla ilk tanıştığım gunlerle bugünü kıyaslıyorum, dağlar kadar fark var.
    Sapandan bir adım önde bir oyuncak sandığım havalı tüfeğin, ileri boyutlarını, detaylarını güzel bir ekiple birlikte tanımak benim için büyük bir keyif oldu.
    Çukurova bölgesi'nde de hobicilerin sıkı bir ekiple bu işi yapması çok iyi bir fikir. Belli mi olur bu kadar hevesli insan varken bu işin başını çeken belki de çukurova olur, Türkiyede yarışmalara ev sahipliği yapacak bir adres daha olur.
    Şimdiden bu yeni oluşum hayırlı olsun.

• Teşekkürler Yasin..
    Umarım istediğimiz sonucu alırız.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• 5 Abdurrahman sezikli
    çok boş zamanım olmasada bende aranızda olmak isterim.
    Adana/Ceyhan.

• 7. serkan esmer. hadi gel artık tükelr palandı

• 8-Enver Tekeli (enverforever) ben de elimden geldiğince boş vakitlerimde seve seve katılırım.
    Bu aktivitelerin hepimizi geliştireceğine inanıyorum.

Weihrauch HW 97 kt Thumbhole * V-Mach
    Hawke Panaroma IR 4*12-50 AO
    Hawke Panaroma EV 4*12-50
    Dan Wesson Revolver 6'' Silwer
    Umarex Tanfoglio Witness 1911 Full Metal
    Sumatra Reservior 6,35 Lever Action. (Ex.)