Hatsan Galatian - Regulatörlü

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Dün dayanamayıp tüfeği satın aldım.

Umarım sorun yaşamam. Şimdilik memnunum. Tek hayal kırıklığım regülatörün ayarlanabilir olduğunu sanıyordum. Düsük menzillerde barı kısar ve daha çok atarım diyordum. Fakat el ile ayarlanabilir halde değilmiş. İlerleyen zamanlarda bu işi sizlerle geliştirdikçe yorumlarımız ne olur yaşayıp göreceğim sanırım.

airgunturk.com/attachment/33848/airgunturk.com/attachment/33849/airgunturk.com/attachment/33847/

tüfek hakkında düşünceleriniz nedir

• Şimdilik memnunum.

Çok detaylı kullanım yapamadım.
    Havaların biraz daha dışarıda atış yapabilecek hale gelmesini bekliyorum.

• galatian bence hatsanın en yakışıklı tüfeği fikirlerinizi bekliyorum hayırlı uğurlu olsun

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • evet benim tip olarak en çok beğendiğim silahtır. galatian 2 tüfek gibi tüfek. starwars zamazingolarına benzemiyor.

TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

870 exp. mag.12 ga. Slug+71cm
    Cesa süperpoze 12 ga 71 cm

Quantum A1168 20 ga 61 cm

Webley raider .177 cal.
    Diana mod54 Airking.177 16 j
    dominator 200w carbine ft vortex .177 16 j
    torpedo mod155 .25 46j-90j
    optima 635 .25 carbine 36j
    Webley Patriot .25 36j

mod 99 lmt. .22 24j
    mod 55s carbine .177 16 j
    striker edge carbine .22 26j
    strker edge .22 28j
    alfamax carbine .22 16j
    junior xl .22 16j
    mod45 .177 8j

mod25 supertact .22
    mod25 supercharger .177

Zoraki hp-01 FT .177

Retay troy 100x .177 16 j
    Retay troy 100x carbine .177 16 j
    Kral Alttan kurma carbine .177
    Kral Alttan kurma .177-.22

Kral AI-145 ahşap carbine .177 cal

• Bende çıktığı günden beridir Galatian modelini tasarımından ötürü çok beğenmişimdir ve bu hafta bana da Galatian I RG almak nasip oldu.

Talihsizlik eseri sanırım kundağında yanında gelen dürbün ayağının zedelemesi sonucu ufak bir hasar oluşmuş ve tüfeği değişim için geri yolladım. Sanırım Cumartesi günü yenisi elimde olur. Bu arada tüfekle birlikte bütün PCP aksesuarlarının (Scuba, dolum aparatı, moderatör, Scuba taşı, taşıma aparatı, tüfek sehpası) + güzel bir dürbünün bana maliyeti ortalama 3.500 TL' yi buldu.

Hasarlı kundağı olan modelle sağ olsun AksuAv Yusuf bey' in önerisi ile 90-100 kadar pellet attım. İlk olarak moderatörsüz sesini çok bulsam da, moderatörü taktıktan sonra ses neredeyse sıfırlandı. 100 bar' a kadar rahat 3 şarşör atılabiliyor ve bu benim için yeterli geldi.

Önümüzdeki günlerde kısmet olursa atışa gideceğim. Her ne kadar Benjaminim kıskanç kıskanç baksa da sanırım onun pabucu dama atıldı :/ ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)

• "V"Hornor arkadaşım yeni tufeginiz hayirli uğurlu olsun. Keyifli atışlar dilerim.

Benjamin tufegim kiskanacak demissiniz.
    Hangi model bilmiyorum fakat Benjamin marauder ise kesinlikle kiskanmaz o yüzden hiç üzülmeyin.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• "V"Hornor arkadaşım yeni tufeginiz hayirli uğurlu olsun. Keyifli atışlar dilerim.

Benjamin tufegim kiskanacak demissiniz.
    Hangi model bilmiyorum fakat Benjamin marauder ise kesinlikle kiskanmaz o yüzden hiç üzülmeyin.

Yok hocam Marauder değil, NP XL 1100 benim kırma ...

Vursan M92 7+1 72 Cal.
    Gamo Hunter IGT (Satıldı)

Gamo Hunter 1250 (Satıldı)

1.Nesil Webley Patriot (Satıldı)

Benjamin NP XL 1100 5,5mm (Satıldı)

Hatsan Galatian I (RG) + V.O Counterpunch 6-25x56 (FFP)