evanix ar 6 tüp hacmi kaç cc dir.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • slm arkadaşlar yeni aldıgım ar6ya sucuba tüpü ve dolum aparatı almak istiyorum tüfegin kullanım kılavuzu ingilizce ve (tüfegin tüp hacmi kaç cc yazmıyor!!!) bu tüfeğe uygun sucuba kaç litrelik olur 8 veya 10 litre uygunmudur.sucubadan dolum aparatı nasıl olmalı tşk.

evanix ar6 hunting master 22klb!!!... hatsan mod_99 sas 22klb, huglu öz yap 12klb. süp poze. huglu 16klb. çifte, sarsılmaz 12klb.!!! nev avrs. ;tese;kkur ;tese;kkur ;tese;kkur

• 320 cc ydi sanırım 300 barlık 6 litrelik scuba tüpü işinizi görür 8 litre olursada tadından yinmez:))

AA s510 22 cal twintube(43fpe)

Hayatta iki şeyden korkarım, bir AIIah’tan, bir de AIIah’tan korkmayandan.

• Hayırlı olsun. Kazasız, isabetli atışlar.

Scuba tüp; 300 bar tercih etmenizi tavsiye ederim. Hacim olarak piyasada büyük çoğunlukla 6lt. var. Daha büyük olursa, tüp dolumuna sık gitmenize gerek kalmaz ama ağırlığından dolayı taşıması zor gelebilir.
    Karbon fiber tüpler var, çelik tüplerin çeyreğinden bile daha hafif, yine 300 bar kullanım basınçlı ama 2 katı fiyatı var.

• aliminyum tüp düşünüyorum hem hafif hemde daha güvenilirmiş.formdaki dolumsayısı hesaplamasına baktım tüfege kaç bara düştügünde hava basmalıyım acaba ?yardımlarınız için çok tşk ederim.

evanix ar6 hunting master 22klb!!!... hatsan mod_99 sas 22klb, huglu öz yap 12klb. süp poze. huglu 16klb. çifte, sarsılmaz 12klb.!!! nev avrs. ;tese;kkur ;tese;kkur ;tese;kkur

• 300bar kullanım basınçlı alu. tüp yok bildiğim kadarıyla.

Ar6 gibi güçlü silahlar genellikle 150 bar civarında belirgin düşüşe geçiyor. Dolum hesaplayıcıya girmek üzere net değeri bilmiyorum ama 150 yazın kabaca...

• sucuba ve dolum aparatı ikinciel bulabilirmiyiz acaba 8 veya 10 lt.