Ankaradaki Hobidaş Dostlar

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar saygı değer dostlar;

Ankarada tekrar buluşma ne zaman olacak. Buluşmayı güncelleme adına açtım konuyu. umarım yanlış anlaşılmam.
    Arabam yok ama buluşma olursa otobüs dolmuş taksi vs şeylerle gelmeye çalışacağım.

Toplantı düzenlemeyi düşünürmüsünüz.

Saygılarımla...

Hatsan BT65 SB W 5.5 MM + Optima

Ankara

• Yarin en az gorustugum 3 kisi alandayiz ki bir cok arkadasimizda gelecektir.

A-TAKIMI

• Havalı silah camiasında,"Hobist"kelimesi yerine "Hobidaş" diye hitap etmeyi daha uygun buluyoruz.
    Sonuna "ist" eklenmiş kelimeler sanırım birçoğumuza antipatik geldiği için şimdiye kadar kullanmadık.

A Takımı Üyesi

• bence konuyu açan arkadaş yanlışlıkla Hobist yazmış hatta ben Hobit diye okudum konuyu açınca topaladım ^^

Hatsan Striker Edge .22 / Zoraki HP 01 Ultra .177 / SA Jericho 941 / Crosman 1077

Hatsan AT44 / Webley Raider 10 / Hatsan Mod 85 Sniper / Hatsan Mod 99 / Hatsan Mod 25 Supertact / Stoeger x20 / Remington AirMaster 77 / Gamo P900 / Gamo PT80 / SMK P17 / Walther ppk

• Hobist kelimesini biz balık severler (akvaryum) arasında çok kulanırdık.
    ondan söylemiştim. Osman abi sizinle tanışmak için dün yerinize geldim fakat siz yoktunuz. Birazda fazla geç gelmişim.
    Yanlışımı düzeltiyorum Hobidaş dostlarım Saygılar....

Ankara

• Hobist kelimesini biz balık severler (akvaryum) arasında çok kulanırdık.
    ondan söylemiştim. Osman abi sizinle tanışmak için dün yerinize geldim fakat siz yoktunuz. Birazda fazla geç gelmişim.
    Yanlışımı düzeltiyorum Hobidaş dostlarım Saygılar....

Kış şartlarında özel bir neden olmaz ise genelde 17.00 gibi işyerimden cıkıyorum.her zaman beklerim.

A Takımı Üyesi

• İnşallah Bir dahaki sefere tanışırız.

Ankara