Cudeman + Osmanlı kaması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar ,

Geçen hafta açtığım ahşap atölyemde, ilk iş
    olarak bana ait olan bir kaç bıçağımı kutulama işlemiyle
    başladım.Atölyeyi açma sebebim , Enstrüman kutuları ( Hard Case )
    imalatı , Ahşap
    Tüfek kutuları,Bıçak kutuları ve farklı tasarımda ürünler içindir.
    Sanırım belli bir süre para kazanamayıp kendime çalışacağım gibi
    görünüyor. :rolleyes:

Sitede bulunan hobidaşlarıma elimden geldiğince yardımcı olucağıma emin olabilirsiniz.

Saygılarımla.

[Resim Engellendi: http://f1301.hizliresim.com/15/w/jg444.jpg]

[Resim Engellendi: http://f1301.hizliresim.com/15/w/jg452.jpg]

[Resim Engellendi: http://d1301.hizliresim.com/15/w/jg4lt.jpg]

• hard caselerin ağaç olanları ağırlık bakımından fazla talep görmüyor; ev içinde muhafaza amacıyla ideal oluyorlar fakat dışarı taşıma biraz sıkıntılı oluyor yapmayı bırakın demiyorum fakat bence önceliği eğer elinizde yatkınsa kundak yapımına verin eminim çok istek gelecektir adınıza..

• hayırlı olsun bol kazanç getirsin bu arada istanbulun neresindesininz

• hard caselerin ağaç olanları ağırlık bakımından fazla talep görmüyor; ev içinde muhafaza amacıyla ideal oluyorlar fakat dışarı taşıma biraz sıkıntılı oluyor yapmayı bırakın demiyorum fakat bence önceliği eğer elinizde yatkınsa kundak yapımına verin eminim çok istek gelecektir adınıza..

Genelde hard case olarak müzik aletleri öncelik göstericek zaten,tüfek kutuları istek üzerine yapmayı düşünüyorum,kendi elimde bulunan tüfeklere bir kaç tasarım model ürettikten sonra kg ölçüp burada yayınlarım..

Yeni işiniz hayırlı uğurlu olsun. Allah bol kazançlar versin.

kamuran bey iyi dilekleriniz için teşekkürlerimi sunarım.

hayırlı olsun bol kazanç getirsin bu arada istanbulun neresindesininz

Tşk ederim , İstanbul k.çekmece semtindeyim.

Hayırlı olsun atölyeniz. Kundak imalatı da yapacakmısınız? Forumdan çok müşteriniz olur, başta ben.

Tşk ederim ,kundak imalatıda yapıcam ama şuan için değil, bir kaç ay sonra başlamayı düşünüyorum...Şimdiden ilk siparişe sizi yazıyorum ozmn ;) :huh:

• Yeni işin hayırlı olsun kundak işine başlarsan bebide ssıraya yaz selamlar

• Yeni işyeriniz hayırlı olsun, başarılar dilerim.Bizler merakımızdan dolayı havalı tüfek kutusu ve kundak diyoruz ama; müzik enstrumanları kutusu da çok yerinde bir karar.Müzisyenler çok pahallı enstrumanlarına ağaçtan ve el yapısı bir kutuya para harcarlar diye düşünüyorum.Ben olsam kemanımı veya trombonumu fiberglas kutu yerine el yapısı ağaç kutuda taşımayı yeğlerdim.

• ne kadar güzel bir hobi ve gelir kapısı, hem insanı meşgul eder, hem ekmek yedirir, hemde inanılmaz çevre yaptırır,hayırlı uğurlu olsun yeni yeriniz, inşallah herşey gönlünüzce olur :thumbup:

• Hayırlı olsun ölçümlerden sonra nasipse belki bir tane düşünebilirim :) :thumbup:

Hatsan At44 - 10 Wx L&W Long - 5.58o ;tacli#

• Yeni işinizin ve atölyenizin hayırlı olması dileklerimle ...

İşlerinizde ve emeğinizde başarılar dilerim ...

Ne kadar özlendiğini bilsen , yokluğundan utanırsın ...

• Hayırlı olsun , zanaat başka bir boyut , elinize sağlık. :thumbup:

filinta

dulce bellum inexpertis