AT-P1 son hali ( bitmedi henüz )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bir süredir AT-P1 ile uğraşıyorum ve görünümünde değişikliklere (kundak kesilmesi dipçik vsvs) gittim. 10 gün sonra sedefli inci beyazına boyanacak kompresörle. Ben dayanamadım fosforlu boya ile boyayayım dedim.

[Resim Engellendi: http://f1302.hizliresim.com/16/1/jnbqk.jpg]

[Resim Engellendi: http://f1302.hizliresim.com/16/1/jnbr6.jpg]

[Resim Engellendi: http://f1302.hizliresim.com/16/1/jnbu3.jpg]

[Resim Engellendi: http://f1302.hizliresim.com/16/1/jnbug.jpg]

• abi bu süper olmuş ya görünü olarak çok güzel bence renginide dğiştirme sen...

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• Kundak bağlantı noktaları ve mevcut rengi hariç beğendim, elinize sağlık.

• co güzel co güzel harika. ama sigaranı masada unutmuşsun bize kötü ornek oluyosun.. ;)

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• abi bu süper olmuş ya görünü olarak çok güzel bence renginide dğiştirme sen...

Niye sedefli inci beyazı yazıp googleye arat bak çok güzel bir renk :)

Kundak bağlantı noktaları ve mevcut rengi hariç beğendim, elinize sağlık.

Teşekkürler kundak bağlantı noktalarını bilerek ellemedim çünkü tüm pürüzler zımparalanıp araba boyacısında astar ve boya atılacak bu yüzden uğraşmadım nasılsa yapılacak diye.

co güzel co güzel harika. ama sigaranı masada unutmuşsun bize kötü ornek oluyosun.. ;)

Özür dilerim, sigara cidden kötü bir şey bende bırakacağım en kısa zamanda :)

• zevkler ve renkler tartışılmazmış benim bu renk daha çok hoşuma gitti. göze daha hoş görünüyor bence.

bir yerde kücük insanların büyük gölgeleri varsa o yerde güneş batıyordur...

HATSAN AT44-10PA

bushnell 6x24x50

hatsan bt65 rb

• tek kelimeyler mükemmellll bukadar olur renk bukadar süper olabilir nacızane benim fikrim mod 25 super charger kısmetse 2 güne elimde olacak kesinlikle modifiye yapmama sebebsiniz))) dipcigi nasıl monteettiniz paylaşırsanız sevinirim emege saygılar.

BIG BANG MAGNUM 5.5:thumbup: HATSAN-WALTHER-TALON-MAGNUM5.5 ;tacli# HATSAN AT44WX LONG LW 5.5 ;grin;

• abi renk ve susturucudaki carbonfiber çok güzel olmuş ama dipçik kesimi bence hiç olmamış şekil olarak silahın silüetini bozmuş ergonomik olmuşmudur bilmem ama şansın varsa değiştirmeni öneririm :thumbup: abi bence dipçik alttan tetiğe bağlandığı için kötü gözüküyo

[Resim Engellendi: http://i54.tinypic.com/103ee09.png]

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5mm(.22 Cal.) 3-9 Optima
    Dan Wesson 6" Revolver 4.5mm(.177 Cal.)
    Beretta M92 FS 4.5mm(.177 Cal.)

• Eline sağlık Tolga abi , şık olmuş. :thumbup:

Sağol abim :)

zevkler ve renkler tartışılmazmış benim bu renk daha çok hoşuma gitti. göze daha hoş görünüyor bence.

Bencede renk güzel ama sedefli inci beyazı atılacak diye karar vermiştim bu yüzden zımpara yapmadım. Kaynak yerleri filan yok edilecek astar atılacak tekrar boyanacak. Araba boyacısında arkadaş atacağından dolayı hani güzel bir araba rengi olsun istedik. Aslında bu rengin metaliğide vardır onuda atabiliriz ya da varsa bu renk yine onu atarız daha temiz şekilde.

manyak bişey olmuş 8o hele yanaklık çok ilgimi çekti başarılarınızın devamını dilerim. :)

Yanaklık güzel oldu cidden ve dipçik yanaklık atış anında tam oturuyor, teşekkürler :)

tek kelimeyler mükemmellll bukadar olur renk bukadar süper olabilir nacızane benim fikrim mod 25 super charger kısmetse 2 güne elimde olacak kesinlikle modifiye yapmama sebebsiniz))) dipcigi nasıl monteettiniz paylaşırsanız sevinirim emege saygılar.

Dipçiği önce japonla tutturup daha sonra etrafına az az japon sürüp sigara külü ile kaynak yaptım çok sağlam oluyor külle kaynak yapınca.

abi renk ve susturucudaki carbonfiber çok güzel olmuş ama dipçik kesimi bence hiç olmamış şekil olarak silahın silüetini bozmuş ergonomik olmuşmudur bilmem ama şansın varsa değiştirmeni öneririm :thumbup: abi bence dipçik alttan tetiğe bağlandığı için kötü gözüküyo

Valla abim açık konuşayım dipçiği yabancı bir silahtan arakladım 1e1. Hangi silah olduğunu anımsamıyorum ama bir anda karşıma çıkmıştı beğenmiştim bende çizmiştim kenara şeklini. Çok ergonomik oldu yalnız aşırı rahat atış şekli.

• vauv böyle el emekleri görmek harika :) süper

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• çok güzel olmuş eline sağlık abi. :thumbup::love: birde avcı yeşili denesen oda çok yakışır

• çok güzel olmuş eline sağlık abi. :thumbup: :love: birde avcı yeşili denesen oda çok yakışır

Sağolasın oda yakışır haklısın.

Abi naptın öyle sen bu fikir ve çabaları bir şirket adı altında paylaşsan fena olmaz hani.Emeğine sağlık renk harici çok güzel olmuş ben fume düşünebilirdim . g;$i

Bak aslında füme yapacaktım ama sonradan sedefli inci beyazına karar verdim. Ama belki füme yapabilirim. Aşağıdaki boyadan alırım eğer füme yaparsam. Gerçi şu anki rengini sordum araba boyası olarak varmış piyasada. Şu an ki rengi arkadaşlar çok beğendi olmazsa zımpara astar çekilip, yine fosforlu yeşil atarız daha profesyonelce ve temiz olur.

Fümeyide zorakiye dipçik yapıp ona atarız. Aşağıdaki füme güzel.

[Resim Engellendi: http://www.artarackaplama.com/data/storage/attachments/b7458da9c7f3503c5cc66e80c3ce2248.JPG]

• İşte füme bu yap yap valla süper olucaktır eminim :DD

• slm abi müthiş olmuş eline saglık

Evanix windy city sb long

Huğlu kooparatif 16 cal Super Poze

Gamo Cfx Royal 4.5 mm

Benjamin Air pistol 5.5 mm

• karanlıkta fener gibi parlar bu değişik bir çalışma olmuş

• iyi abi hayırlı olsun yeni silahın :thumbup:

Sağolasın abim.

İşte füme bu yap yap valla süper olucaktır eminim :DD

Tamam bu renkten sıkılınca önce inci beyazı yaparız en son bu fümeden yapar bırakırız.

slm abi müthiş olmuş eline saglık

Sağol abim.

karanlıkta fener gibi parlar bu değişik bir çalışma olmuş

Parlar tabi fosfor boya olduğundan.

Üzerindeki boya METYLAN fosforlu sarı sprey boya. Aslında yeşile benziyor fosfordan dolayı fakat aynı firmada yeşilide var o daha koyumsu. Turuncu pembe mavi renkleride var fosforlu olarak.

Ben 16 liraya aldım.

Yalnız boyada dikkat edilecek husus şu; Fosforlu boyaların kapatıcı özelliği yok yani biraz saydam bir özelliğe sahipler. Bu yüzden en ufak bir leke ya da dalgalanma varsa, spreyle fosforu püskürttüğünüz an altta koyu kalan yerler kabak gibi meydana çıkıyor.

Bu yüzden önce gri bir astar atıp en ince zımparayla zımparaladıktan sonra kullanırsanız gayet güzel oluyor.

Ben astardan sonra çok hafif bir kat atıp 5 dakika bekledim daha sonra 2. katı attım. Spreyin yarısı hala duruyor.

Saygılar.