FT Şampiyonası İzmir Ayağı 18-19 Mayıs 2013

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Desenize sıradaki ilk yarışmada epey rekabet olacak :) Heyecanla bekliyoruz.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• istanbul sanırım 1 eylülde yapacak peki ankara ne zaman yapacak ya da yapacak mı ?

Muhtemelen 2013 içerisinde Ankara da bir yarışma yapılmayacak malum 1 eylülden sonra ya çok yakın tarihli olması lazım havalar bozmasın diye yada diğer türlü çok zor olur tarih belirlemek. Ama şuan için kesin bir şey yok Takım olarak durumu değerlendirip gerekli açıklamayı yapacağız. Saygılar

• Hahahah Levent Ankara da gökhan bir üstümdeydi izmir de yerleri degiştirdik şimdi sırada sen varsın istanbul da ayağını denk al şu an tek rakibimsin hahahahahaah

Machete Koray abi saygılar ne rakibi kim benmi.

A-TAKIMI

• Listede 3 tane KY var hangisini üstüme alınsam acaba... :)

Hahahah Levent Ankara da gökhan bir üstümdeydi izmir de yerleri degiştirdik şimdi sırada sen varsın istanbul da ayağını denk al şu an tek rakibimsin hahahahahaah

Tabiki en yüksek puanlı olan KY bize ait oluyor Sn Kamuran Yücel en azından evde öyle olmalı değil mi?

Katılımıyla onur veren ve emeği geçen tüm arkadaşlara saygılarımı ve teşekkürü borç bilirim.

Saygılarımla..

LAMRETOEJ

Bir yerde küçük adamların gölgesi büyümeye başlamışsa, akşam olmuş demektir. Gitme vakti...
    koryigit@hotmail.com

• Merhaba ARkadaşlar,

Yoğun bir eğitim dönemindeyim ve tabloyu toplayamadım.Troyer , tüfek bilgisi vs. girmesi için Taylan Abi'ye yarışma kartlarını faxladım , scan etmeye bile vaktim yok.Sağolsun kendisi yardımcı oldu.

Sayg.

AirRanger 80 (90) FAC Special Edition .25 RR Stock ;
    BKL; 6-24x50 Full Size Mill Dot Reticle;
    Webley Patriot 1. (.22);
    Zoraki Ultra HP-01(.22);
    SupremeMax 12 ga 61 cm Cantilever Optima 3-12x44 + 71 cm;
    Üzümlü Çifte 12 ga;
    Çatüs .410 ga 53 cm + 65 cm (7+1 Şarj.)x2;
    BKL Dovetail Riser&BKL ; 4-16x50 Silver;
    Ve BAR II Sırada :)

www.emarstore.com

• Konu başlıği ile son yazılanlar karışmış uygun konu başlığı altında ulaşılabilir. Saygılar