Hatsan Galatian Kataloğu Yayınlandı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Benim de favorim 4'ün 2'si,çok tacticool duruyor alet... :thumbup:
    Edit: eotech tarzı bir holosightla bu alet dehşet olur... ;)

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• Adamlar kendilerini geliştiriyor gerçekten. Sayfayı açar açmaz büyük boy ilk resimle karşılaştım hayran kaldım :thumbup: yakışıklı yapmışlar gerçekten son zamanlar en çok gözüme çarpan bu yeni seri hatsan ile x20 sub. ATAC oldu. Paylaşım için teşekkürler...

• Galatian 1 in 2 si iyi bir dürbünle çok harika durur.

Stoeger x20 suppressor combo

• carbine'in namlusu 13.5cm kısa olmasına rağmen toplam boyu 2.5cm daha uzun???

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Namlu boyuna göre carbin ismi takmışlar, AA daki gibi tüfek boyunu göz önüne almamışlar, keşke AA daki gibi carbin yapsalarmış.
    Benim çok hoşuma gitti bu tüfek.

A-TAKIMI

• Namlu boyuna göre carbin ismi takmışlar, AA daki gibi tüfek boyunu göz önüne almamışlar, keşke AA daki gibi carbin yapsalarmış.

AA da bildiğim kadarıyla rifle modeli de carbine modeli de namlu ceketi ve dahili moderatöre sahip olduğu için carbine toplamda kısa oluyor bu modelin rifle versiyonunda namlu ceketi olmadığı için sanırım aynı boya veya namlu ceketine sahip olan carbine versiyonu topkamda daha uzun oluyor...

ALİ İHSAN

bence yazım hatası olmuş Levent, yakında aslını öğreniriz. galatian III Carbine de görüntü olarak benim hoşuma gitti.

.

ankarateam.png

• Ben fiyatını cidden çok merak ediyorum. Bunu diğer modellerinden daha ucuza koyamazlar çünkü diğerlerinin satışını baltalar. Daha pahalı yaparlarsa bu sefer s510 fiyatına yaklaşır ve insanların tercihi değişir.

AT44 üretimini durdurup BT-65 i yeni AT44 olarak piyasaya süreceklerdi, Bu modelide BT-65 olarak süreceklerdi.

Bir yerlerde hata var. Şimdi nasıl olacak Hatsan bir daha yeni tüfek üretirse fiyatı HW100 fiyatına filan mı yaklaşacak ? Neyse hepberaber bekleyip göreceğiz.

• BEncede Erdem abi carbin deniyorsa standart modelden kısa olması beklenir.

A-TAKIMI

• AA da bildiğim kadarıyla rifle modeli de carbine modeli de namlu ceketi ve dahili moderatöre sahip olduğu için carbine toplamda kısa oluyor bu modelin rifle versiyonunda namlu ceketi olmadığı için sanırım aynı boya veya namlu ceketine sahip olan carbine versiyonu topkamda daha uzun oluyor...

AA da sadece namlu ve ceketi değil tüpüde kısa, kundak dışında tüm bileşenler standart halinden %20 daha küçük AA carbinde, carbin denince standarttan daha kısa olmasını olmasını beklerdim ben.

A-TAKIMI

• Hatsan bu tüfeklerin ağırlığını düşüremiyor bir türlü...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• AA da sadece namlu ve ceketi değil tüpüde kısa, kundak dışında tüm bileşenler standart halinden %20 daha küçük AA carbinde, carbin denince standarttan daha kısa olmasını olmasını beklerdim ben.

Sizle hemfikirim ama bu modelin sadece carbine versiyonunda namlu ceketi+dahili moderator bulunduğu için arada ki fark kapanıyor hatta belki daha bile uzun oluyor,tüp hacimi olarak da herhangi bir farkı bulunmuyor,isim olarak carbine yerine 'shrouded barrel version' yazsalar daha doğru olurdu...

ALİ İHSAN

• Kesinlikle katılıyorum size,
    Ceketli versiyonlar daha hoş duruyor, standart halinde namlu ince kalmış.

A-TAKIMI

• fotoğrafları tekrar inceleyince, dediğiniz doğru sanırım. Carbin'e ceket takılınca boyu uzamış, bu durumda carbinliği de kalmamış...

silahın fotoğraf ve teknik verilerine bakınca dikkatimi çeken noktalar:

1. tetiği daystate'ler gibi geride konumlandırmışlar.
    2. şarjörü weichrauch gibi olmuş,
    3. görüntü pompalı av tüfeklerine benzemiş, özellikle carbine versiyonu.
    4. silah yine gereğinden güçlü üretilmiş, isabeti bu sefer yerindedir umarım.
    5. ağır bir silah olmuş.
    6. fiyat konusunuda yakında görürüz, ama pek ucuz olmaz gibi...
    7. fizik kurallarını tersine çevirip düşük kalibrede yüksek atış sayısını nasıl sağladıklarını da ayrıca merak ettim.

.

ankarateam.png

• Bt 65 in fiyatı düşünüldüğünde minimum +300 eklenir sanırsam.
    Çantada verecekler galiba resimlerde gözüküyor, iyi kötü dürbünde verirler, askı kayışı, tüfek üstünde askı kayışı bağlama aparatları ki çinde bile 20 tl fiyatı yaklaşık, bipot çalışmasıda vardı en aşağı 50 tl de bipot, bunlarında göz önüne alınması lazım aslında.
    Güzel tüfek yapmışlar be Erdem abi baya hoşuma gitti.

A-TAKIMI