HW 97k yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • yenı aldıgım 97k 5,5 hemen her atıstan sonra namludan duman cıkarıyor.Acaba bu normalmıdır?En uygun pellet hangısıdır?Daha once pelletlerın yaglandıgını okumustum ;bende yaglamalımıyım ve extra bırsey yapmam gerekıyormu?Son bir soru daha dampa ayak almama gerek varmı acaba? Ustadlardan cevap beklıyorum..

tesekkurler...

bursateam.png

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen s_soner ().

• Tüfek yeni olduğu için şuanda yağlıdır. Ondan dolayı duman çıkartabilir ama daha sonra dizelleme etkisi diye birşey yaratıcak tüfek bu konuda forumda araştırmalar yapabilirsin. Gamo Pro Magnum veya TS 18 kullan saçma olarak.

Professional Shooter
    2FAN A.K.A®

Hatsan Mod 125 5.5mm .22 Caliber Air Rifle + Tasko 3-9*40E
    Hatsan Torpedo 150 TH 4.5mm .177 Caliber Air Rifle(SIRADAKİ)
    Dessert Eagle Füme Kurusıkı Ses Tabancası (x2)

Unutma kurşun her gülümsediğinde bir kalp ağlatır.

marmarateam.png

• yenı aldıgım 97k 5,5 hemen her atıstan sonra namludan duman cıkarıyor.Acaba bu normalmıdır?En uygun pellet hangısıdır?Daha once pelletlerın yaglandıgını okumustum ;bende yaglamalımıyım ve extra bırsey yapmam gerekıyormu?Son bir soru daha dampa ayak almama gerek varmı acaba? Ustadlardan cevap beklıyorum..

tesekkurler...

öncelikle tüfeğiniz hayırlı olsun kazasız atışlar dilerim
    tüfeğin yeni olduğundan şu anda içindeki fazla yağları hava basıncı ile sıkıştırarak yakıyor yani dizel etkisi yapıyor herhangi bir sorun yaratmaz
    senin tüfeğin orta seviye tepme sınıfında olduğu için seçeceğin dürbün fazla ağır ve ön mercek çapı fazla büyük olmadığı sürece sorun yaratmaz ön mercek çapı 32 40 max44 mm olarak rahatlıkla kullanabilirsin
    iki parça ayakla stoperli yada sadece tek parça ayakla kullanabilirsin :wel:co:m