Evanix monster 800cc

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sevgili forum üyeleri, bu markanın böyle bir tüfeği var, ben pcp ye geçeceğim eni konu,burası kesin,şimdi ihtiyacım olarak da yanıma yok scubadır,yok pompadır almadan atışa gitmek araziye çıkmak yada tüfeği bi yere götürmek, bu tüfeğin kalitesi konusunda olumlu şeyler duyuyorum ama tabi fiyatıda o kadar iddialı, bu tüfekle açıklamasında yazdığına göre stabil 70-80 atış yapmak mümkündür diyor,doğruluğu nedir? yani 100 metreye şişeyi koyduğumuzda bu kadar atış imkanı verirmi? bu paraya kalitesi aynı alternatifi nedir?ama özellikle hava hacmi büyük olmalı,çünkü evden çıkarken tüfeği alıp çıkmalıyım,yan parçalarla uğraşmadan,sonra geri döndüğümde dolum işlemini yine evde yaparım,bu konu önemli

• Evanix kullanan biri olarak söylüyorum ki bu tüfekle öncelikle 100 metreden çok rahat şişe patlatırsın.En sevdiği peletler 16 grain jsb lerdir.Uzak mesafeler için 18 graini tercih etmeni öneririm.400 cc tüple 200-125 bar arası 4 şarjör atarsın.800 cc ile 2 katına çıkarsın.

• yani benim hedefime uygun bir tüfek gibi, ama fiyatıda iddialı, 2500 lira gibi rakamları var, yan üniteler hariç, ya hava tüpü yedekli kullanılabilen bir alternatif bakacağım,yani 30-40 tane sık,tüpü değiştir 30-40 daha sık tarzında, yada buna yönelip direk 70-80 tane atacağım, tabi almışken 2. elinide düşünmek istiyorum, örneğin görüyorumki AA 510 alsam 2. elde satmak istesem hemen gidecek, evanixin 2. eldeki durumu ne olur acaba? bilgili arkadaşlar geçmişe bir göz atıp fikirlerini söylese

• AA S 510 TC Düşündünmü? Güç ayarıyla ihtiyacına ve atacağın mesafeye göre atış sayısını ayarlayabilirsin. Tavsiye ederim çok iyi bir makina

• AA S 510 TC Düşündünmü? Güç ayarıyla ihtiyacına ve atacağın mesafeye göre atış sayısını ayarlayabilirsin. Tavsiye ederim çok iyi bir makina. Nede olsa AA

• evet aa 510 tc modeli çok cezbedici gerçekten, ilerde olurda daha üst bişeye niyetlensem zararıda çok olmaz gibi