Yeni Tüfeğim ''STEYR LG 110 Field Target''

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Atıcıların hayali olan tüfeğini zevkle kullanmanı diliyorum. Umarım beklentini fazlasıyla karşılar. Saygılar

• her attığını vurucaksın umarım heyecanın kaçmaz abi :D güle güle kullan...Maşallah diyim nazar değcek...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Alper helal sana
    cok iyi bir secim yaptin, bu silahla accuracy ve acceleration in muthis derecede artarken trajectory n de dumduz ve bir göl kadar kipirtisiz olacaktir :)))

Bu şairane sözlere katılmamak elde değil. Yeni silahınızı isabetli kazasız belasız atışlarda kullanın.

• Hayirli olsun alper abi, keyifli ve isabetli atislar.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Hayırlı uğurlu olsun alper abiii :)

Allah bi yastıkta kocatsın :)

AA s510 carbine .22 ( Audrius regülatör ) BSA 8-32*44ao

AB Rh (-)

• Kazasız belasız iyi günlerde kullanın, karizmatik ve güzel bir oyuncak. :thumbup:
    İsabetli atışlar dilerim diyeceğim ama bu makinanın pek dileğe iş bırakacağını zannetmem. :)

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• hayırlı olsun, FT için dünyada edinilebilecek en iyi silahlardan birini aldın. Bundan sonrası bol antrenman ve silahla bütünleşmen...

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Hayırlısı olsun çok güzelmiş görmek isterdim.İçim gitti valla.

• Hayırlı olsun güle güle kullanın. Çok orijinal bi şeye benziyor :)

Hatsan Mod 95 sas .177 + 3-9x56 tasko
    Ekol viper 4.5''
    Tanfoglio Witness 1911

Milli ülküye, tam bir
    bütünlükle yürümekte olan Türk milletinin, büyük
    millet olduğunu, bütün medeni alem, az zamanda, bir kere daha
    tanıyacaktır. ~Mustafa Kemal Atatürk~

• hayılı olsun darısı başımıza.

BIG BANG MAGNUM 5.5:thumbup: HATSAN-WALTHER-TALON-MAGNUM5.5 ;tacli# HATSAN AT44WX LONG LW 5.5 ;grin;

• Alper Bey;

Yine seçimlerimiz benzer devam ediyor..

Silahdaşız desenize :) Hayırlı uğurlu olsun...
    LG110 FT'nin bir önceki versiyonundan satıcısında 2 tane vardı; biri sizde, biri bende sanırım :)

• Alper Bey;

Yine seçimlerimiz benzer devam ediyor..

Silahdaşız desenize :) Hayırlı uğurlu olsun...
    LG110 FT'nin bir önceki versiyonundan satıcısında 2 tane vardı; biri sizde, biri bende sanırım :)

Evet Başar Bey Türkiye'de sanırım bir sizde bir de bende var artık bu tüfekten.Silahdaş olduk.İzmir ft yarışmasında yan yana atarız artık.Accuracy ve Acceleration'ı iyi olan kazansın. :) İnşallah İzmir'de rüzgar yoktur yarışma tarihinde.İyi seçimler yaptığımızı umuyorum.Kazasız belasız atışlar temennilerimle...

• Dünyada kabul görmüş bir tüfek, bu versiyonu bence yeni uzun versiyonuna göre daha vücuda oturan bir model.. Bir avantajı da 7,5/16/24J ayarlanabilir olması sebebiyle hem pek çok ülkede hem de uluslararası müsabakalarda yarışmaya imkan veriyor olması..
    Bu tüfek ile Dünya FT Şampiyonasına katılmış ya da kendi ülke şampiyonalarını koşturan pek çok atıcıyla fikir alışverişinde bulunuyorum, konu FT ise ve silahta Steyr LG110FT ise bilgi ve atıcı bol dünyada :)

FT için aşağıdaki seçenekler var pellet açısından, bu eçeneklerden 16J için JSB Express en iyi sonuç veriyor, 24J kullanımda ise JSB Heavy iyi sonuç veriyor, dünyadaki diğer atıcıların önerileri de bu yönde..

JSB Diabolo Exact 4.50 / 8.44 gr
    JSB Diabolo Exact 4.51 / 8.44 gr
    JSB Diabolo Exact 4.52 / 8.44 gr
    JSB Diabolo Exact 4.53 / 8.44 gr
    JSB Diabolo Exact Heavy 4.52 / 10.34 gr
    JSB Diabolo Exact Express 4.52 / 7.87 gr
    JSB Diabolo Exact RS 4.52 / 7.33 gr

Buarada benim seri no: 06300

• hayırlı olsun, FT için dünyada edinilebilecek en iyi silahlardan birini aldın. Bundan sonrası bol antrenman ve silahla bütünleşmen...

Çok teşşekür ederim Erdem Bey.Tam Air Arms'ı FT ye hazırlamıştık ki bu güzel gönlümüzü çaldı.

hayılı olsun darısı başımıza.

İnşallah en güzeli senin olur.

Hayırlı olsun güle güle kullanın. Çok orijinal bi şeye benziyor

İnanın elinize tüfeği aldığınızda farkı ortaya çıkıyor.

Hayırlısı olsun çok güzelmiş görmek isterdim.İçim gitti valla.

İstanbuldayız.Bekleriz...

Hayırlı olsun iyi günlerde kullan. Şimdi mecburen antrenman antrenman. kolay gelsin efendim. Gönlünce olur her şey inşallah.

Saol Mehmet Abiciğim.Sıkı çalışmaya devam.

Hayirli olsun kazasiz, keyifli atışlar dilerim

Çok teşekür ederim iyi dilekleriniz için.

Kazasız belasız iyi günlerde kullanın, karizmatik ve güzel bir oyuncak.
    İsabetli atışlar dilerim diyeceğim ama bu makinanın pek dileğe iş bırakacağını zannetmem.

Aynı temenniler içerisindeyim.Atıp göreceğiz bakalım.

Hayırlı olsun.kazasız isabetli atışlar

Evanixden sonra idare edecez artık Ömer Bey :) .İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

• Alper abi hayırlı olsun, ben görsellik hastasıyım gerçekten çok yakışıklı duruyo güle güle kullan
    FT çok iddialı geçecek bu gidişle