Dürbün bsa 8-32x44 artıkıl hareket etmiyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu gün hava güzel diyip bir kaç arkadaşla atışa gittim ama dürbündeki sıkıntıdan dolayı atış yapamadık.Atışlar her zaman sağ üste gidiyor yandan ve üstten sağ sola oynatsamda sonuç değişmedi.Dikkatli bakınca artıkılın hareket etmediğini farkettim.Bu duruma ne sebep olmuş olabilir nasıl çözerim.

• durbunu sallayin ses gelirse icindeki artikili tutan parca asiri sikmadan kirilmistir acmaya calisirsan durbunden hayir gelmez bendede ayni durbunden vardi ayni sorundan dolayi hurda oldu...

• optik malzemenin tamiri olmaz genelde, heleki milimetrenin değil mikronların önemli oldugu artıkıl gibi sıfırlama gereçlerinde nasıl bir yenileme yapılırsa yapılsın orjinali gibi olmayacaktır

• eğer kırılmamışsa büyük ihtimal takılı kalmıştır aşağı yukarı ayarını da cevirirseniz düzelme ihtimali var

BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKİ KANDIR TOPRAK UĞRUNDA CAN VEREN VARSA VATANDIR

• Ayakların yerini değiştirince gereğinden fazla sıkmış olabilirim.Merakımdan söküp bakayım dedim. Ayar vidası ile dürbün arasında bir bağ kuramadım.Bundan sonra daha dikkatli kullanmak lazım.

• Yandaki taretin ordan acmak lazim durbunu. Iceride yarim ay seklinde bir parca var muhtemelen o parca islevini yitirmis, duzeltmek veya degistirmek gerek. Asil sorun durbunu zarar vermeden sokebilmek. Adamar tamir yapmainlar diye kuvvettli yapistiricilarla tutturmuslar. En dikkar edeceginiz yer arti kil olsun. Telafisi yok maalesef kirilirsa

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Artıkıl kıllık yapmaya devam ediyor.Umudu kestim yerine bu dürbünü düşünüyorum fiyat kalite olarak tercih edilebilir mi ?
    BARSKA SNIPER GX2 10-40X50 IR,MIL DOT 30mm.w/R fiyatı 560 tl

• Çin çakması bir optik, uzakdoğu alışveriş sitelerinde 150-180 dolar arası satılıyor kargoda bedava

• O fiyata cok daha iyi markalar var, o marka bahsettiginz paranin yarisini da etmez bana gore. Bu konuda formdaki eski konu basliklarini okuyun karar vermedden once

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB