Gamo CFR Whisper ve gamo cfx hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar sona yaklaştım sayenizde cfx royal almayı düşünüyorum ama cfr whisperda albenisi yüksek bir silah.acaba ikisininde artıları ve eksilerini sorabilirmiyim.

HATSAN MOD 125 SNİPER

GAMO PT-85

• arkadaslar pek bir yorum yok :) cfr model hakkinda arastirma yapmistim 1-2 mesaj haric pek bir bilgi yok.sanirim cfx alacagim.umarim cok ses cikarmiyordur.acaba gamo cfx royalin ucundaki seyde modarator mu?ozellikler kisminda yazmiyorda?

HATSAN MOD 125 SNİPER

GAMO PT-85

• merhaba
    Royalin ucundaki parca moderator gibi durur ama sese etkisi pek yoktur,
    ama ses olarak zaten cok gurultu yapan bir tufek degildir

forumda 2. el satiliklar da olmasi gerekiyor
    bakabilirsiniz!

• Daystet Airwolf
    • Hawke 8-32*56
    • :wel:co:m
  • cfr whisper kullanıyorum alttan kurmalı 4.5mm kesinlikle tavsiye ederim daha önce honter 440 ve 1250 kullandım 1250 ile başabaş diyebilirim hatta hafiflik ve rijitlik olarak artısı olan cfr whisper

• cfr whisper kullanıyorum alttan kurmalı 4.5mm kesinlikle tavsiye ederim daha önce honter 440 ve 1250 kullandım 1250 ile başabaş diyebilirim hatta hafiflik ve rijitlik olarak artısı olan cfr whisper

cevap için biraz gecikmişsin sanırım :)

• merhaba bende de satilik Gamo cfx royal var 5.5 var 1 yila yakin garantisi devam etmekte guvenle alinabilir tufek