YENİ Fx T12 400

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Fx katologunda yayınlamış gören yada duyanınız oldumu? :him:s Oldukça güzel görünüyor atış sayısını düşünemiyorum bile :thumbup:

[Resim Engellendi: http://r1305.hizliresim.com/19/g/n1lvg.jpg]

• Eski stabilitesini yitirmediyse eğer 400 cc tüp takılması muhteşem olmuş... atış adedinin fazla olması beni cezbediyor. ağırlığıda 300 gram falan artmıştır tahminimce bence harika...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• bence en önde faliyet önemli daha sonra görüntü harika valla

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• T12 işte şimdi olmuş.Alırım...

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam

• Tombul tüplü tüfeklere neden S kundak koyarlar anlamıyorum. Cometa da aynı buda aynı göze hitap etmiyor bence T kundak olsa çok daha cezbedici olacak.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Uzun zamandır FX T12 kullanıyorum ve çok memnunum.FX sitesine göz attığımızda bizim tüfeklerde bulunan match grade klasik yiv-setli namlu yerine tüm modellerde smooth namluya geçmişler.Smooth namlularda sadece namlu ucunda birkaç cm lik bölümde yiv-set var.Bu konuda yorumlarınızı almak isterim.

• Uzun zamandır FX T12 kullanıyorum ve çok memnunum.FX sitesine göz attığımızda bizim tüfeklerde bulunan match grade klasik yiv-setli namlu yerine tüm modellerde smooth namluya geçmişler.Smooth namlularda sadece namlu ucunda birkaç cm lik bölümde yiv-set var.Bu konuda yorumlarınızı almak isterim.

Namlu ucunda yiv-set değil hafif bir burkulma var ve ondan öncesi ise kaval namlu. Youtube'da smooth twist diye aratırsanız yivli namlular ile bu yeni tipin karşılaştırmaları mevcut. Bu namludaki amaç yiv-setlerden oluşan sürtünmeyi en aza indirip, daha az hava ile aynı gücü elde edebilmek diye biliyorum. Yanlışım varsa affola.

Daystate Air Ranger 5,5mm + NikkoStirling Nighteater 8-32X60
    Hatsan AT44 W10 LONG 5,5mm + NikkoStirling GAMEKING 4-16X50
    Hatsan MOD 135 QE Vortex 5,5mm + NikkoStirling Mountmaster 3-9X40

• Klasik namlularda setler arasından az miktar havanın öne doğru kaçarak güç kaybına neden olduğunu ve buna çare olarak da burkulma yöntemi ile poligon namluların üretildiğini düşünüyorum.Klasik sistemde pellet setlere oturuyor, sürünme kaybı daha az fakat aralardan hava kaçağı var.Smooth twist namluda ise pelletin tüm çevreinde sürtünme var ama kaçak yok gibi.Bu şartlar altında her iki namlunun harcadıkları hava miktarı ve güçleri arasında büyük bir fark olacağını düşünmüyorum.İmalat kolaylığı açısından FX böyle radikal bir kara almış olabilir.

• fx tasarımı çok kötü olmuş bu tip tüfeklerin en güzel tasarlananı bsa nın r10 mk2 si

[Resim Engellendi: http://www.alansairrifles.co.uk/bsa.ht8.jpg]

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen sekocan ().

• artık bu namlunun iyi veya kötü olacağını grupmanı belirler.

HATSAN BT65
    GAMO 6.24.50
    HİLL POMPA :thumbup:

• Evet; BSA'da hiç olmasa tüp sırıtmıyor...

STEYR LG110 FT .177 cal. - Hawke Sidewinder 30 8-32x56
    DAYSDATE AİRWOLF MCT .22 cal.- NikkoStirling Targetmaster IR 10x50-60 MD
    FX T12 Synthetic .22 cal.- NikkoStirling Nighteater 4-16x50 IR
    WEİHRAUCH HW97KT .22 cal.- HAWKE Sport HD IR 4-12x50 AO
    ZORAKİ HP01 Ultra .177-.22 cal.- DİANA 4x32
    DRAGER Scuba 6lt-300 Bar
    [Resim Engellendi: http://i41.tinypic.com/2nk457p.jpg] [Resim Engellendi: http://img94.imageshack.us/img94/2324/imagejbe.jpg]

• Pelet namlu içersinde yiv ve setlerin üzerinde ilerlerken hava kaçağı olması çok zor.Yüksek basınç tepkimesiyle ilerleyen peletin etekleri kabak çiçeği gibi açıldığında az da olsa hava kaçağı söz konusu olamaz bence.Amaç tamamen üretim maliyetlerini kısmak diye düşünüyorum.Bu işe ustalar ne diyor acaba?

Fx T12 Typhoon 5.5 /Leapers 6-24x50 Mil-Dot AO - Norica twin 5.5-4.5 Scuba (Drager 300 Bar)
    Armsan A612S Slug 61 cm.

Kemal Yılmam