Hatsan Galatian satışa başladı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Kurma kolu iyileştirilmiş gibi duruyor sanki. Birde adam tutuyor 16 graini 1055 fpsyle atıyor. Neden daha ağır pelletle test etmemişki tüfek güçlü tüfek. 1055 fpsyle atılan 16 grain pelletin bu kadar dağılma yapması normal.

• 21 grain h&n baracudalar ile çok güzel sonuç alıyorum.Solid 30 grainler yanında yanında isabetsiz kalıyor.

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• Kurma kolu iyileştirilmiş gibi duruyor sanki. Birde adam tutuyor 16 graini 1055 fpsyle atıyor. Neden daha ağır pelletle test etmemişki tüfek güçlü tüfek. 1055 fpsyle atılan 16 grain pelletin bu kadar dağılma yapması normal.

16 graini 1055 fps ile atan tüfek çok güçlü tüfek değil, bundan 3-5 yıl önceki teknolojide bile AAS410 lar mini modifiye ile (çok ağır mod değil ha yanlış anlamayın
    ) 16 grain JSB leri 1100 fps lerde atıyordiki isabette o biçim.

crosman 2240 ( .22 cal. ) air rifle

Barska 1,5-4,5*26 scope

• Öndeki el kundağını söktüm namlu artık serbest(free float) duruyor isabetim çok daha iyi oldu

Escape .25 + Hawke sidewinder 30 ( 20x mildot)

Husan + Vector optics Reaper 4-14x50

Talon P .22 + Vector optics condor 2x42 reddot

• 16 graini 1055 fps ile atan tüfek çok güçlü tüfek değil, bundan 3-5 yıl önceki teknolojide bile AAS410 lar mini modifiye ile (çok ağır mod değil ha yanlış anlamayın
    ) 16 grain JSB leri 1100 fps lerde atıyordiki isabette o biçim.

Ben çok tecrübeli biri değilim. Ar6 ile 16 graini 1260 fps ile attığımda pelletler çok alakasız yerlere gidiyordu. Ağır pelletlerle düzgün sonuçlar alabilmiştim. Keza yine s510 a yay modifiyesi yapınca 16 grainle 1000 fps üzerine çıktığımda yine grupmanlar bozuluyordu. Bu denemelerden sonra 16 graini en fazla 900 - 930 civarında atınca isabetin bozulmadığını gördüm ve 16 grain pelletlerin 1000 fps üzerinde atıldığında pek olumlu sonuç vermediğine kanaat getirdiğim için bu fikri edindim. Arkadaşımız da 21 grainle daha iyi sonuç aldığını izah etmiş, videodaki tüfek 21 graini 910 920 fps civarında atıyor.