Mustafa Bey Yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,

Mustafa Bey sizden aldığım Diana 350M tüfeğime J. Maccari kiti uygulamayı düşünüyordum ama kendisi artık bu model için üretim yapmıyormuş. :( Ben de tüfeğe Vortek PG2 kitini uygulamaya karar verdim ( atışını daha zevkli ve kolay hale getirmek amacım. ). Yabancı forumlarda gayet iyi feedback almış bi kit. Tek sorunum kendim takamamam (araştırdım ve yay kompresörü gerektiğini öğrendim o iş de beni aşıyor. :( )ve sizden yardım bekliyorum. Forumda yaylılara gayet başarılı tuning çalışmaları yaptığınızı gördüm ondan bu ricada bulunuyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

• Konu ile ilgili Yatagun un iletişim bölümünden firma ile bağlantıya geçerseniz buradan daha iyi yardımcı olurlar size.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56

• Kendisi ile ilk etapta olmasa bile sizinle muhatap olabilecek kızı Merve hanımla görüşebilirsiniz.

cukurovateam.png

Daystate AirWolf .22
    Hawke Sidewinder 30 8-32x56