A-Takımı Kamerasından İzmir Field Target Yarışması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Yarışmanın tüm sürecinde çekimler yapmaya çalıştık; gidiş, konaklama, yarışma her ne kadar iyi çekimler yapmaya çalışsakta maalesef çok iyi görüntüler elde edemedik, en temiz görüntülerden bir derleme yapmaya çalıştım gönül isterdiki güzel bir kurguyla olsun. Aralarda çok güzel konuşmalar var o nedenle görüntü üstüne müzik eklemedim.
    Video toplamda 21 dakika ve 780 mb civarı 3G den izlemek isteyenler kotalarına dikkat etisnler. Görüntünün derlenmiş hali 2 gb civarıydı ve yüklemek sıkıntı olacaktı o nedenle kaliteyi düşürdüm aslında görüntülerin kalitesi son derece iyiydi.
    İyi seyirler;

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

A-TAKIMI

• Güzel derleme güzel paylaşım. Emeği geçenlerin ellerine sağlık. A takımını onure eden Erdinç ve Mehmet abi tebrik ediyorum.

• Eline sağlık levent süper olmuş.. :thumbup:

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• Levent ellerine sağlık katılamasamda sayende gidip görmüş gibi oldum. Tüm A Takımını tekrardan kutlarım.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Elinize sağlık güzel kayıt yapmışsınız, bravo şampiyon.

FİLİNTALAR GRUBU
    Diana 350 magnum +Atak Arms Zoraki HP-01 +A A S410 F A C

• Levent ellerine sağlık, çok emek sarfetmişsin ama değmiş, güzel olmuş vidyo. Bende de bizim araçtan çekilmiş bir vidyo var, onu da eklerim.

Levent emeklerine sağlık. Teşekkürler...

O değil de dönüşte pazara çıkmıştım 5 kilosu 4TL den domates görünce.....

Abi çok irdelediğimiz bir konu oldu ama olsun, herkese anlatıyorum bi domates yedik kilosu 7 lira diye :D

• gidemedim ama böyle izlemek çok güzeldi .teşekkürler...

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Eline sağlık Levent, bir sonraki müsabakalarda daha net ve güzel kareler yakalayabilmek adına fotoğraf ve video çekimlerine çözüm bulalım

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Diğer minibüsten kısa bir vidyo. Ben etrafı kaydederken, Murat abi okurken, Erkan koparken, Ömer sakızla stres atarken ;şrofls;.

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Yağmurun çiselediğini biliyordum ama o kadar şiddetli yağdığından hiç haberim yoktu, Kamuran Abi bence sen pazara felan çıkma ya :) Kazasız belasız gidip geldik çok şükür, gayet eğlenceli ve güzel de oldu.

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Levent emeklerine sağlık. Teşekkürler...

O değil de dönüşte pazara çıkmıştım 5 kilosu 4TL den domates görünce.....

+1 Levent gerçekten harika olmuş emeklerine sağlık.

+1 Hakikaten Kamuran abi o domates neydi ya geldiğimizden beri 40 kere domates aldım o tat o doku o lezzet yok:)))

Sağ salim gittik geldik, en önemlisi keyif aldık. A-Takımı olarak hem bu tip organizasyonlara katılmaktan hem de ev sahipliği yapmaktan son derece keyif alıyoruz. Umarım önümüzde ki yıl içerisinde adından çok söz edeceğimiz bir yarışmaya da ev sahipliği yapacağız. Emeği geçen tüm dostlara tekrardan çok selam:) Saygılar

• güzel videolar , ellerinize sağlık. hobimizde yaşadığımız güzel anıların kayıtları olmuş. yeni yarışmalara yeni videolara doğru devam.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png