condora bakın

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 8o8o8o8o8o
    bu arada bildiğimiz kondor yenilendi yeni sürümleri çıkmış amerikada fazla değişen birşey yok ama biraz daha iyileştirilmiş...

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• şarjör var mı yenilerde

• Maalesef yeni tipde de şarjör yok. Tek tek basaraktan devam edeceğiz.

Ancak ilk videodaki tam bir canavar. Dürbün, bipod ve tüfek gövdesi dışında her şeyin ev yapımı olduğu yazılmış. 410 grain kurşun saçmaları 500 fpe güç ile atıyor.

Valf iyi bir şekilde dengelenmiş ve 410 grain ile 740-722-690 fps hızlarında 3 atış yapabilir.

Misket saçmalar (142 grain) ile 1050 fps hızla başlayıp 1150'ye yükselen ve tekrar 1000 fps'ye düşene kadar 15 iyi atış yapılabilir. 50 yarddaki doğrulupu gayet iyi.

500 grain slug ve 3500 psi (241 bar) basınç ile 601 fpe güce ulaşabiliyor. Standart 0.45 acp ateşli tabancanın 450-550 fpe olan gücünden daha fazla...

• Ben yanlışmı gördüm yoksa o yan taraftaki yer hava doldurmak için mi? Yani tüpü doldurmak için tüp sökülmeyecekmi artık?

• Nazikçe yuh diyeyim bu ne ya sanki 50cal sniper ateşi. mükemmmmmellll.

Arkadaşlar acaba condorlar ft yarışmaları için uygun mu?

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen s_mail ().

• Gücü pek fazla düşürülemediğinden ft yarışması için uygun değildir.İzzet abimiz buna daha detaylı cevap verebilir.

• Gücü pek fazla düşürülemediğinden ft yarışması için uygun değildir.İzzet abimiz buna daha detaylı cevap verebilir.

yüksek güç yasak mı? tamamen öğrenmek için soruyorum.

8o Hatsan mod 125 sniper

Hatsan bt65 5.5 sb lw bullpup

hw97k g;$i

• yüksek güç yasak mı? tamamen öğrenmek için soruyorum.

Yasak hatta bir çok tüfeğin gücünü indiriyorlar belirlenen güce gelebilmesi için. Senede 1 seferde olsa 50 - 100 - 150 metreleri kapsayan bir yarışma olsaydı güzel olurdu aslında. Bizim kullanıcılarımız genelde 50 metre üzerine atış yapıyorlar.