Sonunda... Chairgun balistik yazılımı android'de

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Android işletim sistemi kullanan akıllı telefonlar için Chairgun balistik hesap programı çıkmış arkadaşlar. Hepimize hayırlı olsun.

Sırf bu yazılım için iPhone kullanmayı bile düşünmüştüm, Android için de uyarlanması yerinde olmuş.

http://eu.hawkeoptics.com/chairgun-mobile.html

• Belki çok acemice bir soru olacak ama bu uygulama ne işe yarıyor?

• yaşasın :thumbup:
    hobiyle ilgili uzun zamandır aldığım en güzel haberlerden biri

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Arkadaşlar merhaba

Google play store'a chairgun yazınca bulunamadı; Hawke optic yazınca da halen kullanmakta olduğum Strelok programı geliyor.

Eger bir yanlış yapmıyorsam henüz google markete bu uygulama girmemiş.

Bilgisi olan olursa bizide bilgilendirirse iyi olur

teşekkürler.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Android işletim sistemi için Strelok vardı zaten Chairgun unda olması iyi olmuş fakat Strelok chair gun a göre hem basit ve gelişmiş bir program ben Strelok+ kullanıyorum çok memnunum.

Kalibrgun Cricket .25 + .22 lw
    Kral Arms Breaker .22

• Belki çok acemice bir soru olacak ama bu uygulama ne işe yarıyor?

Dürbünlü tüfeklerde, saçmanın, tüfeğin ve dürbünün özelliklerini programa girdikten sonra belli bir mesafeye sıfırlanan silahın farklı şartlarda atışının nasıl değiştiğini gösteriyor.

Farklı bir mesafeye atmak için, rüzgarlı havada atmak için, farklı bir optik büyütme değerinde atmak için ya da farklı saçmayı farklı hızlarda atmak için gereken düzeltmeleri gösteriyor diyebiliriz.

• Google değil wrangler'ın verdiği linkten indirin.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Google değil wrangler'ın verdiği linkten indirin.

Yardımınız için teşekkür ederim google play store harici bir indirme daha önce hiç yapmamıştım şimdi yükledim....

Daha önce bu programı Iphone da da kullanmıştım Ali arkadaşımızın dediği gibi strelok daha sade ama onda da grafik yok artık ikisinden de yararlanmaya çalışırız

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Hem telefona direk yüklememe hemde bilgisayardan telefona yüklememe rağmen Nokia C6-01 telefonda "Bozuk" uyarısı ile hata veriyor.

• Hem telefona direk yüklememe hemde bilgisayardan telefona yüklememe rağmen Nokia C6-01 telefonda "Bozuk" uyarısı ile hata veriyor.

Yanlış bilmiyorsam sizin telefonun işletim sistemi Symbian bu android uygulaması sizin telefona uymaz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt

• Yanlış bilmiyorsam sizin telefonun işletim sistemi Symbian bu android uygulaması sizin telefona uymaz.

Alıntı sahibi "Wanted_Tr_Gun" Hem telefona direk yüklememe hemde bilgisayardan telefona yüklememe rağmen Nokia C6-01 telefonda "Bozuk" uyarısı ile hata veriyor. Yanlış bilmiyorsam sizin telefonun işletim sistemi Symbian bu android uygulaması sizin telefona uymaz.

Haklısınız, heyecandan dalgınlığıma gelmiş :)

• arkadşlar bunun nasil kullanilacagi hakkinda video yokmu veya cekip yayinlayacak arkadaslar olursa ogrenmiş oluruz

• arkadşlar bunun nasil kullanilacagi hakkinda video yokmu veya cekip yayinlayacak arkadaslar olursa ogrenmiş oluruz

Evet kullanım için bir video olsa iyi olurdu silah yok daha ama indirdim çözmeye çalışıyorum programi
    :huh:

• silahlhin gücünü göre x metrede x pellet i x dusme yapar x mildotu kullan diye hesaplama yapıyorsun kaoa anlatim bu

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Eline saglik Yasin, bende indirdim, cok guzel

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• buyrun buda android için balistik calculator

https://play.google.com/store/…vdC50ZWNoYW5kdG9waWNzIl0.

ücretli versiyonları daha iyi olan varsa söyleyim 10 dk içinde ücretsiz linkini veriyim bunun dısı varsa..

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2