tüfek bazen atıyor bazen atmiyor

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • bu konuyu arkadaşım için actim arkadaşımda torun k 101 magnum 5.5 var gecen gün birlikte atis yaparken onun tufegi bazen atıyor bazen atmiyordu tekrar kırıp icibdeki sacmayi cimbiz ile cikartip baska takiyor onu ya atoyor yada atmiyip ayni islem uygulaniyor ben yay kırıldı dedim ama arada atmiyip atinca kafam karisti saadan desek o gamo kullanıyor ben jsb sacma verdim ama oda ayni durumda nw olmus olabilir tüfek 2. el olup garantisi veya fatura yokmus benim pcp olunca anlamıyorum yardimci olursani cok sevinirim yazim hatalarımdan dolayi Özür tatildeyim cepte n yazıyorum

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• biraz daha denedim her 13 te bir mermi cikiyor büyük ihtimalle yay kırıldı sizce

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• Olabilir. Kundağı sökün kurma kanalından yayın ucu görünür bir bakın.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Olabilir. Kundağı sökün kurma kanalından yayın ucu görünür bir bakın.

evet en ucu kırılmış kestik tekrar taktim yarin denetcem benim at 44 ile bütünleşti o bakmiyor yüzüne 8o

• bugun yine denedim atmiyordu l alyan ile biraz saçmayi ittirip yaklasik 2mm kadar kapatip sorunsuca atiyor arkadaşım hepinize teşekkür ediyor

• Havayı transfer eden aradaki o ring de kaçırıyor olabilir. Namluyu açınca pellet i koyduğunuz yerin çevresinde gördüğünüz conta.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Benimde her 4-5 atışta bir tetik tutuluyordu basmıyordu. ilk 3-4 atışta emniyeti kapatıp atışı yapıyorum sıkıntı olmuyordu sonradan emniyeti kapatıp atış için tetiğe basınca tetik basmıyordu servise yolladım .

Hatsan Mod 90 > 5.5 mm (Gamo Magnum Pellet)

Emre Kaçan

• bende yeni aldım emniyeti kirmızıya lıyorum atmiyor kapatıyorum atmıyor problem ne olabilir.Daha hic atıs yapmadı.Marshall diye bir marka