Hirfanli Baraj Gölü Sazan Avi Için Yem Önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Cemal bey levreği kızılırmak ta ortaköy yolu üzeri şeker fabrikasının arkasında tuttum biliyorsundur oraları....

Birde açıkta büyük balık olmaz. Hocam yayın levrek sazanın büyüğü söğüt gölgelerinde derin yerler de oluyor. söğütün gölgesinin düştüğü yada sazlık gölgelik yerler biliyorsanız oralara canlı kurbağa lı yemler bırakabilirsin... sülük te baya etkili oluyor. yayın için oltayı at 100 lük misina olacak oltayı serbest birakacak şekilde ağaca bağla bırak ertesi sabah kontrol et eğer o bölgede yayın var ise kesin yakalanır.

Kusura bakmayın ama bu şekilde avlanmayı çok doğru bulmadığımı belirtmek isterim...

ALİ İHSAN
    aa s500 xtra fac .22+hawke 6-24x44 varmint sf g;$i
    at 44 p2 .22 + 1x40 optima red dot sight :thumbup:
    at 44 long .22 long lw th
    Zoraki HP-01 (4,5)Ultra+laser kit
    Hatsan Mod 99 Limited Edition (5,5) + 3-12x40 Optima Dürbün

• Yeme gerek yok.Ben bizim köyde 1 saatte bir kova balık tutuyorun.Balığı elimizle ve suyun en bulanık mırık yerinden çıkarıyoruz.Bazen kamış diplerinde öyle deliklere rastlıyoruzki sen de 10 ben deyim 20 kg balık.Yayın haricini tutmuyoruz.

Ömer bey hangi bölgeden bahsediyorsunuz?

Prestige kub mtc viper 4-16-50,
    Hatsan mod 70-22 ,
    Simson 12 çifte,
    Tek kırma,
    Kral magnum 5.5
    Hatsan mod 33 4.5
    Beretta92fs co2 4.5

• ;şrofls;.
    beklerim ağabey beklerim ciddiyim ben. :) bir hafta sonu buyrun gelin size görsellikte ve balıkta şenlik yaptıralm :)
    herkesi beklerim

selamun aleyküm cemal kardeş kırşehirdemi ikamet etmektesim? Ailem boztepe ye yaklaşık 10 km mesafede malya tarim isletmesinde yasiyor 1 ay kadar önce oralardaydim niyetlendim balık tutmaya firsat bulup gidemedim.Kısmet olursa bi dahaki kirsehir ziyaretimde yanina ugramak isterim.

Prestige kub mtc viper 4-16-50,
    Hatsan mod 70-22 ,
    Simson 12 çifte,
    Tek kırma,
    Kral magnum 5.5
    Hatsan mod 33 4.5
    Beretta92fs co2 4.5