sizce Hangi sumatra alınır

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Selamlar ve hayırlı ramazanlar forumdaşlar bu sumatra nın 6.35 modelini almak istiyorum zaten bir 5.5 cal tüfeğim var yalnız sumatra fanı baya bi karıştırmama rağmen kafam karıştı hangi konuda derseniz 500 mü2500 mü carbin nedemek pek anlayamadım birde 357var tabi önceliğim güç ve tqhribattır şişe değil tava deleceğim veya sac sesi soluğu pem dert etmiyorum sizden ricaam 25 mi bana utgun 2500 mü 500 mü bir bilgi verirseniz sevinirim aslında şu 357beni cezbediyor fakat tek tek atış yapıyor sanırım o nedenle onu istemiyorum saygılar hayırlı geceler

• Selamlar ve hayırlı ramazanlar forumdaşlar bu sumatra nın 6.35 modelini almak istiyorum zaten bir 5.5 cal tüfeğim var yalnız sumatra fanı baya bi karıştırmama rağmen kafam karıştı hangi konuda derseniz 500 mü2500 mü carbin nedemek pek anlayamadım birde 357var tabi önceliğim güç ve tqhribattır şişe değil tava deleceğim veya sac sesi soluğu pem dert etmiyorum sizden ricaam 25 mi bana utgun 2500 mü 500 mü bir bilgi verirseniz sevinirim aslında şu 357beni cezbediyor fakat tek tek atış yapıyor sanırım o nedenle onu istemiyorum saygılar hayırlı geceler

sumatra recluse 357>500>2500 bu kadar :) tavsiyem kesinlikle recluse

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Alıntı sahibi "akç"

Selamlar ve hayırlı ramazanlar forumdaşlar bu sumatra nın 6.35 modelini almak istiyorum zaten bir 5.5 cal tüfeğim var yalnız sumatra fanı baya bi karıştırmama rağmen kafam karıştı hangi konuda derseniz 500 mü2500 mü carbin nedemek pek anlayamadım birde 357var tabi önceliğim güç ve tqhribattır şişe değil tava deleceğim veya sac sesi soluğu pem dert etmiyorum sizden ricaam 25 mi bana utgun 2500 mü 500 mü bir bilgi verirseniz sevinirim aslında şu 357beni cezbediyor fakat tek tek atış yapıyor sanırım o nedenle onu istemiyorum saygılar hayırlı geceler

sumatra recluse 357>500>2500 bu kadar tavsiyem kesinlikle recluse

Teşekkürler 357 şarjörsüz modek değilmi birde bu carbine nedwmek onu bi açuklarmısınız

• Teşekkürler 357 şarjörsüz modek değilmi birde bu carbine nedwmek onu bi açuklarmısınız

kundak tipi olsa gerek bilmiyorum tam nedir

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• Buldunuz mu peki siz tüfekleri nasıl alacağınızı? Şu an yatagunda stokta sadece recluse görünüyor.

• Teşekkürler 357 şarjörsüz modek değilmi birde bu carbine nedwmek onu bi açuklarmısınız

Sumatra 500 daha güçlü fakat daha büyük bir tüfek, sumatra 2500 carbin ise daha ufak ve daha kolay taşınabiliyor. 2500 de 500 kadar olmasa da gayet güçlüdür.

• Valla oraya baktım birde forumda 2. El satılık 0.25 var birde 500 var herhalde 025dedikleri 2500dür onun dışında ilan açarım çok acil değil bekşeriz olmazsa hangisi olacağına bir karar verelim gerisi nasip

• Bu 2500 bt 65 ten güçlümü

• Bu 2500 bt 65 ten güçlümü

22 lik aynı güçte ama daha kaliteli 2500 6.5 ta ise 65 ft 2500 bt ise 52 ft

• bence en ideal sumatra 500 uzak mesafelere atabilirsin ve tahrbatı olağan üstü

buda benim hazinem :)
    daystate air wolf .22cal 40 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    airarms s410 extra fac .22 cal (regulator'lü) bsa 6-24x50
    evanix windy city sb .22cal bsa 8-32x44
    bt65 rb w .22cal bsa 8-32X44 sf deer hunter
    at-44 .22cal th long 6-9x44
    evanix ar6 .22cal 4-9X44 walther night pro
    weihrauch hw-90 .22cal dürbün sevmiyor namussuz :)
    daystate air ranger .22cal 70 fpe! Hawke Sidewinder 30 SF 6-24x56 SR Pro
    samyang .357 recluse 3-12x44 optima

• 6,35 öneririm. Carbine kısa model. Bende Sumatra 500 6,35 var çok memnunum. Tahribat,güç estetik neyse aradığınız hepsi var. Yalnız Airarms, Daystate vb. markalar gibi grupman beklememek lazım.

Weihrauch HW 97 kt Thumbhole * V-Mach
    Hawke Panaroma IR 4*12-50 AO
    Hawke Panaroma EV 4*12-50
    Dan Wesson Revolver 6'' Silwer
    Umarex Tanfoglio Witness 1911 Full Metal
    Sumatra Reservior 6,35 Lever Action. (Ex.)

• haklısınız zaten bende 500 düşünüyordum ama danışmak istedim zaten özellikle 6.35 istiyorum öte yandan bir gurupman beklentim yok zaten başta belirmişti safi güç istiyorum etkileyici olsun ne bileyim 2 sunta delsin kırsın parçalasın gibi zaten güç ayarı olması istediğinde isabetli bir atış eğrisi verir diyorlar vermezse yani şişe vuramazsak bizde hedef büyütür teneke vurarız :) kanaatindeyim

yalnız bu karbin nedir bi bilen yokmu mesela hatsandaki rb sb felan gibi birşeymi long gibi bişeymi

• haklısınız zaten bende 500 düşünüyordum ama danışmak istedim zaten özellikle 6.35 istiyorum öte yandan bir gurupman beklentim yok zaten başta belirmişti safi güç istiyorum etkileyici olsun ne bileyim 2 sunta delsin kırsın parçalasın gibi zaten güç ayarı olması istediğinde isabetli bir atış eğrisi verir diyorlar vermezse yani şişe vuramazsak bizde hedef büyütür teneke vurarız :) kanaatindeyim

yalnız bu karbin nedir bi bilen yokmu mesela hatsandaki rb sb felan gibi birşeymi long gibi bişeymi

sumatra 500 6.35 alırsanız air ranger 22. cal hatta 6.35 ten güçlü olur tüfek :)

• ha tamam 2. syfaya geçmişiz carbine kısa model yazmışsınız görmedim açıklama için teşekkür ederim carbinde olsa 500 de 6.35 te güç sanırım aynı değilmi uzun ve kısa modelde çok fark yoktur umarım

• sumatra 500 6.35 alırsanız air ranger 22. cal hatta 6.35 ten güçlü olur tüfek :)

şekline takılmazsak fiyatıda cabası ki şeklide sıradışı geliyor zaten bana çok hoş bir tüfek zaten 5.5 tüfeğim var at44 tahribatta pek etkilemiyor beni o nedenle 6.35 olmasını istiyorum

• şekline takılmazsak fiyatıda cabası ki şeklide sıradışı geliyor zaten bana çok hoş bir tüfek zaten 5.5 tüfeğim var at44 tahribatta pek etkilemiyor beni o nedenle 6.35 olmasını istiyorum

at 44 evet pek tahribat tüfeği değil ama setiskur ayarını acınca 40 fpe oluyor nerdeyse

• at 44 evet pek tahribat tüfeği değil ama setiskur ayarını acınca 40 fpe oluyor nerdeyse

valla o ayarları felan bilmiyorum kurcalamadım hiç bu pcb hobisinde bi hayli yeniyim yaklaşık 6 aydır forumu takipteyim o ayarı yapıncada isabet bozuluyormuş herhalde diğer arkadaşların modifiyelerini inceledim bayabi kafam karıştı o nedenle mod suz güçlü ve uygun fiyatlı baktım bt 65 ve sumatra var bende sumatrada karar kıldım havalıda çoook eskiyim lakin pcb de yeniyim bu nedenle sumatra eğer ankarada olsam veya istanbulda mutlaka modlayacak arkadaşlar vardır lakin kayseride hobidaş ya yok yada az

• valla o ayarları felan bilmiyorum kurcalamadım hiç bu pcb hobisinde bi hayli yeniyim yaklaşık 6 aydır forumu takipteyim o ayarı yapıncada isabet bozuluyormuş herhalde diğer arkadaşların modifiyelerini inceledim bayabi kafam karıştı o nedenle mod suz güçlü ve uygun fiyatlı baktım bt 65 ve sumatra var bende sumatrada karar kıldım havalıda çoook eskiyim lakin pcb de yeniyim bu nedenle sumatra eğer ankarada olsam veya istanbulda mutlaka modlayacak arkadaşlar vardır lakin kayseride hobidaş ya yok yada az

bildiğim kadarıyla modlama değil tam olarak emliyetin altındaki delikten baya bi uzun alyan sokup ceviriyosun güç ayarını kısıp acıyosun isabeti etkiler mi deneyenlere sormak lazım en fazla dürbün ayarın değişir bunu yapınca bence güçten dolayı sapma veya düşme mesafesi değişir

• şekline takılmazsak fiyatıda cabası ki şeklide sıradışı geliyor zaten bana çok hoş bir tüfek zaten 5.5 tüfeğim var at44 tahribatta pek etkilemiyor beni o nedenle 6.35 olmasını istiyorum

6.35 pellet seçeneği pek yok piyasada, 5.5mm 30 grain pelleti 900 fps civarında atarsanız, sizi tahribat konusunda rahatlıkla memnun eder. Ortalama mesela 30 graini 920 fps ile atmak için 57fp güç üreten bir tüfek olması gerekir.

İşin aslı geriside hikaye tahribat konusunda. Tahribat tüfeği dediğin vurdumu oturtacak, condor ya da ar6 da alabilirsiniz. Ama ar6 nın hem avantajları hemde tek çeşit pellet kullanmak gibi bir handikapı vardır.

• aslında 4.5 kıral alttan kurma ve 5.5 tüfeğim var birde 6.35 olmasını istemem bundan dır güçlü 5.5 6,35 kadar iyidir illaki birde 6.35 hatta 357 kalibrem olsun istiyorum işin aslı mesela norica diye bir bulet buldum forumda pek kullanan yok at 44 de darma dağın ediyor suntayı felan 30 metrede düşündüm 6.35ini sumatrayla attığımı uykularım kaçtı sonuçta danıştım foruma ve bir ilan açtım az önce hayırlısı bakalım