pelletler konusunda yardımlarınızı bekliyorum lütfen

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • At44wx10 lw silahım var ve herkes jsb pellet öneriyo sizce jsb nin hangi modelini kullanmam daha verimli olur. kaç grain pellet kullanmam gerek.

yada önerceğiniz en güzel ve verimli pellet hangisidir. etki olarak istiyorm ama isabet oranıda güzel olsn.

• H&N ve RSW markaları varken gidip jsb pelet kullanmak kaliteyi 1 tık aşağı çekmektir.
    bence H&N yeni modellerine bakın birkaç çeşit uygun gördüğünüz peleti alın hem chrony hem grupman denemesi yapın, en iyi sonucu kendiniz bulursunuz, aynı üretim bantından çıkan aynı 2 silah bile farklı pelet isteyebilir.

• ince mehmet 25 grain eyer tüfeğin 5,5 ise

Torun 5,5 hediye edildi
    Kral safari magnum 6,35 hediye edildi
    Hatsan mod 70 quatro sas 6,35 satıldı
    Retay Troy 100x 4,5 : satıldı
    Samyang Sumatra 500 6,35 :thumbup: f;s;s
    Çatüs 36 cal 7+1 g;$i
    Çatüs 36 cal 7+1 ;tufey#

• H&N ve RSW markaları varken gidip jsb pelet kullanmak kaliteyi 1 tık aşağı çekmektir.
    bence H&N yeni modellerine bakın birkaç çeşit uygun gördüğünüz peleti alın hem chrony hem grupman denemesi yapın, en iyi sonucu kendiniz bulursunuz, aynı üretim bantından çıkan aynı 2 silah bile farklı pelet isteyebilir.

:him:s :him:s :him:s JSB benim bildiğim çok iyi bir markadır. Dünya pelet üreticileri arasında ilk iki sırada olan ve de tüm dünyada kabul görmüş bir pellet üreticisidir. AirArms, FX ve Daystate başta olmak üzere birçok pcp üreticisi pelletlerini bu firmaya yaptırmaktadır. H&N ve RSW den aşşağı kalır HİÇ bir yanı yoktur. Saygılar

• ince mehmet 25 grain eyer tüfeğin 5,5 ise

tüfeğim 5.5 ince mehmet lead ponid nasıl

eveeet ince mehmet lead point gerçekten güzel birşey bildiğin mermi 8o
    sapması çok düşük şaşma pek olmaz vee tahribide bi o kadar güzel :D kitaba mod 125 sniperle atmıştım diğer pelletler deldi falan ama bu pellet ortalığı dağıttı diyebiliriz :D osman abinin tavsiyesini destekliyorum ;) en azından bir kutu alıp dene

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Merhaba bende benjamin marauder .22 cal var jsb hatsanin exact jumbo heavy 18.13gr sacmasini kullanıyorum gerçekten benim tufegimle olan performansından cok memnunum. Benim cok fazla grupman hedefim yok amacim sadece plinking yapmak ama sizin gibi uygun sacma secimi yapabilmek icin 3 hafta önce 35mt de 10lu grupmanlar yaptim.
    Jsb hatsan jumbo heavy ile 10 sacma tek delik
    Ince mehmet 30, 25 gr 10 sacma tek delik
    Gamo ts 22 ile 4cm 10 sacma
    Gamo magnum ile 6,5 cm 10 saçma
    Gamo hunter ile 13 cm 10 sacma ve ayni yere yaklaşan iki saçma dahi gormedim berbatti
    Siralamada yanlış yazdim enson incemehmedi denemiştim gamolarin sekline bakip aldigim sonuctan sonra yuzey parlaklığı ve sekil bakimindan cok daha kötü olan incemehmeti denemek dahi istememistim ama bu performansı gorunce sasirdim bu sacmayi kesinlikle öneririm yalniz gucunu bu sacmayi kullanacaksan biraz arttir dusuk güçte agir olduğu için fazla düşme yapiyor.
    Sizde bu şekilde bir çalışma ile daha iyi bir seçim yapabilirsiniz.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• hatsan jsb 16 grin bu tüfek için biçilmiş kaftan diye bilirim

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png