super poze tufek alıcam öneri bekliyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • kaliteli bir superpoze almak istiyorum bütçe geniş öneri bekliyorum

diana mod 460 magnum 22. barska 6x24x42

crosman pumpmaster 1077 tasco 3x9x50

walter cp 88
    steyr hunting 5
    walter lever action

• Yerliler icinde en kalitelisi akus. Tam cakmak modelleri sahane.

Weihrauch HW100t .22 cal. / tasco 6*24*50ao
    Hatsan AT44 .25 cal. / optima reddot
    Umarex (s&w) .177 cal.

siyah_kurdela.jpg
    B Rh(+) kocaeli

• Butce problem degilse kesinlikle yerlilere bulasmayin, atesli silahlarda yerli taraftari kesinlikle degilim

• Oğluma Yıldız Silah fabrikasından 20ga süperpoze sipariş etmiştim. Gerek ahşap gerek metal işçiliği fevkalade. Zaten ABD'ye ihraç ediyorlarmış. Tavsiye ederim

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• çifte tüfeklerde ülkemiz öncü sayılabilecek kalıtede silahlar üretiyor mesela bir huglu 103 altay veya yıldız markalarını araştırmanı tavsıye ederim

hatsan mod 33 4,5mm 177cal

hatsan mod 70 4,5mm 177cal

hatsan mod1055.5mm 22cal winchester3-9*32

gamocfx5.5mm 22 cal square3-9 40

at44wx 10 lw 5.5 22 cal optima 3.12,44 AOE ;tacli#
    armsan phenoma carbo 12 cal otomatik av tüfeği tacli.png

• Merhabalar hocam, butceniz maximum ne kadardır? Belirli ozellik tercihiniz var midir? Ejektorlu mu tek tetik mi istiyorsunuz? yerlide huglu, yildiz, akus düşünülebilir. . Ithalde ise beretta browning düşünülebilir. . Huglunun S12E modeli oldukca şık ve kalitelidir.. ithal tufekler kadar hoş bir estetigi vardir..

• Kullanma maksadınız nedir bilmiyorum fakat eğer bütçeniz çok genişse güzel gravürlere sahip bir Perazzi edinebilirsiniz ve kesinlikle pişman olmazsınız...

Perazzi MX 2000 Skeet 12 Cal.
    Benelli Montefeltro Beccaccia 12 Cal.
    Browning B25 B2 SP 12 Cal.
    Walther P99 9 mm
    Walther CP99 Co2

• türkiyenin en iyi markası olan AKUS tavsiye ederim kendime özel yaptırdım 1 adet süper poze çok memnunum akus ve dier yerli markaların arasındaki farkı anlamanızın en iyi yolu tüfekleri yanyana koyup bakmanız elinize alıp incelemenizdir.fabrikada seri üretim yapılan tüfeklerden almamanızı tavsiye ederim. :thumbup:

Daystate air ranger Hawke tactical herris bipot Hawke rangefinder

• Yıldız süperpoze kullanıyorum ben. Sağlamlık konusunda 12 yıllık otomatik olanı bizi hiç üzmediğinden süperpozede de onu seçtim. Üretimin çok küçük bir kısmı TR ye satılıyor. Asıl satışları Yurt Dışına yapılıyor. İhracat söz konusu olduğundan AB standartlarına (çap, metal hammaddesi) uyma zorunlulukları var. Bu yüzden tercih sebebi oldu benim için. Abartı bütçeler ayıracaksanız yabancılara bakın derim.

Air Arms S510 Xtra Fac .22"
    Hawke 8,5-25*42
    Gamo CFX Royal .17"
    Hawke 3-9*40
    Yıldız SPZ-ME
    Dräger 6 Lt 300bar

• bizde beretta s56 var kendimi bildim bileli en güzel avlarını babam onunla yaptı çok eski bi tüfek.
    beretta almanızı öneririm

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Slm benim tavsiyem ATA superpoze cok memnun kalirsiniz.saygilar.

HAYATI ONURUNLA YAŞA.......
    STOEGER X20 SUPPRESSOR + 4X32AO

LU_MAR CAP 12 61 NAMLU
    HUĞLU CAP 12 TEK KIRMA
    DERYA CAP 9MM TEK KIRMA

• Yıldız, huğlu, akus markalarını tavsiye edebilirim fakat en önemli nokta tüfeği almadan önce bir elinize alın omuzlayın, swing yapın sonra hangi tüfeği alacağınıza karar verin. İsabette tüfeğin size uygun olması markadan daha büyük bir faktördür

• Browning 525 prestige al rahat et. Elini kolunu yormaz ama cebi yorabilir

sağlam bir envanter ;)

• Browning 525 prestige al rahat et. Elini kolunu yormaz ama cebi yorabilir

yanlis mı gördüm fiyatları 15 bin tl den başlıyor yivli parası resmen :rolleyes:

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2