Namluya kapsül Takıldı...

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Baslıktada belirttiğim gibi tek kırma nn küçüğü olan çat-pat diye tüfeğimin içine kapsül sıkısmıs nasıl cıkarabilirim.

Şöyle kapsulun yarısı namlunun ortasına kadar gelmış. Çubukka denedim olmuyor. Namluya bakınca bişey görünmuyo kenarlara sıvanmış.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Official Post

kapsül plastik oldugundan orada erimiş ve sonra donmus olabilr.

sert bir cisimle ittirin. yiv seti yok zaten cıkması lazım

agt agtagt

• kapsül bos dimi aman diyim.... sert bi demirle it gitmesze cekicle vur tepesine cıkar mutlaka bunu bos olarak var saydığımdan söylüyorum...

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• ya kapsül boş. Namlunun ortasında şöyle ortası boş ama . Namluya bakıyorum bişey yok gibi. Kapsül yuvarlak ya. Normal yuvarlak bi biçimde duruyo yitiyorum tel ile tele takılmıyor.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• ya kapsül boş. Namlunun ortasında şöyle ortası boş ama . Namluya bakıyorum bişey yok gibi. Kapsül yuvarlak ya. Normal yuvarlak bi biçimde duruyo yitiyorum tel ile tele takılmıyor.

Saygılar...

bak söyle yap sert bükülmecine emin olduğun sert bi demir al inşaatalarda kullanılan vs namlunu cıkısından yanı sacmanın cıktığı yerden... demiri sok tepesinden cekicle vur mermi koyulan yerden cıkıcak o...

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• ya vurulcak yeri yok :( kapsulun ortası boş bi şekilde namluda. Namlunun ucundan baktıgımda diğer taraf görünüyo. Tabiki kapsulun kalan parcasıda.

Gecenin Öfkesi

• Bir adet 0.60-0.70 misina al.... namludan uzunca kes.... ucuna harbi çekecekmiş gibi çaput bağla. çaput namlunun ucundan fişek yatağına doğru çekilecek şekilde olsun. çaput biraz kalın olsun ki sıkışan malzemeyi geriye itebilsin. Fakat namluda skışacak kadar da kalın olmasın.

Bir de bu çözüm olmazsa... namluyu çakmakla ısıtıp çıkarmayı dene.

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Namluyu ısıtıp içine fırça atmak en mantıklısı galiba.

Weihrauch HW97K 0.177-Hawke Sport HD 3-9x40 AO
    Hatsan Mod 87 QE 0.22 - Hawke Vantage 4x32 AO

Gamo Viper Express 0.22
    Zoraki HP-01 Ultra 0.177

• Bu bahsettiginiz tufek sanirim pipet tufek dediklerinde. Bu tufekle ilgili bir kac saru sormak istiyorum. Birincisi ne vurmada kullaniyorsunuz? İs goruyor mu? Barutu kirma yerinden atma gibi problemleri oluyor mu? Simdiden tesekkurler...

Crosman m4-177&bsa sniper 3-9*40&gamo match

Elbet bir gun benim olacak (Daystate Huntsman Classic .22)

• hemen cevapliyim. Bu tüfek ile küçük kuşlar avlanır. Bülbül,incir kuşu gibi...
    Normal bi tekkırma tüfek gibi. Nenımki 9mm lik. Fişeği koyuyosunuz ve ates ediyosunuz. Kapsul falan atmıyo. Otomatik atüfeği gibi diil.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• Ben olsam 200 mermi atardım bakalım kalıyor mu namluda bişi kaynak yapsan açar:D

Sumatra 500 6.35

DRAGER Scuba 6lt-300 Bar

desentransferi.com aradıgınızı buldunuz:D

• 5 defa atıs yaptık ama bu seferde kapsul ısıdan eriyor. Daha fazla yapısıyordu. Sıcak tel ile parçalıyarak cıkardık.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi