Sansar Bela Oldu. ACİL

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • g;$i

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• teknosman abimim kıyma metodunu bu gecede uyguluyoruz :) havalı tüfekle katliam yapmak istemıyorum. Bu yüzde çarsamba gecesine kadar kıyma ve fare kapanı taktiğini uygulicez. Persembe gecesi havalı ile bklicem.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• teknosman abimim kıyma metodunu bu gecede uyguluyoruz :) havalı tüfekle katliam yapmak istemıyorum. Bu yüzde çarsamba gecesine kadar kıyma ve fare kapanı taktiğini uygulicez. Persembe gecesi havalı ile bklicem.

Saygılar...

şimdiye kadar ben onların sülalesini elden geçirmiştim...
    mod 125 style :D

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• Daha önce denediğim ve başarılı olduğum bir metod;

Kümesin hemen yanına senin de görüş açının iyi olacağı yere bir kazık çak,tavuklardan birini canlı olarak ayağına ip takarak o kazığa bağla,atış açını ve mesafeni,rüzgarın da yönünü iyi hesaplayarak yerini al ve beklemeye başla.Mümkünse 2 kişi olmakta fayda var,diğeri hedef gözüktüğünde güçlü bir fener ile yardımcı olabilir.Bu metodla en fazla bir geceni harcarsın,sonuç genelde olumludur.Silah ve kalibre konusuna gelince 4.5 cal. Gamo Hunter 440 ile bu sorunu çözmüştüm yıllar önce.

Saygılar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• dostum biz kümesin zeminini yerden biraz yüksek olacak şekilde tahtadan yaptık ne köpekler çakallar sansarlar gelincikler geldi hepsi bakıp geçmekle kaldı tavsiye ederim :D

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

• halil abinin söylediği taktik mükemmelmiş :) iş görür gibi duruo.
    Dün gece gelmedi. Galiba ürktü. Yada az bi kıyma yedi :)

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• yanlış anlama da iki atışta nasıl işini bitirdin?? ilk atıştan sonra kaçmadı mı hayvan???

ilk saçma göğsüne geldi. hayvan yerde kıvranırken yanına gidip acı çekmemesi için kafasına attım.

Eser es55 5.5 mm
    Tasko 4x20 (2.side pert )
    Gamo Magnum (ve bilimum ucuz pellet ;tacli# )

• Sonuç ne oldu vurdunuz mu hayvanı

• Mantıklı ve basit bi yöntem sunmuştum ama kimsenin umrunda olmadı herkes hayvanı öldürme peşinde :)

• ben hayvanın akıbetini merak ediyorum. Sanırım hayvan korktu

• Yasin in önerisi çok mantıklı aslında.Tüfekle pusuya yatmak belki günü kurtarır ama ilerde yine aynı sorun başınıza gelebilir.En iyisi kümesi sağlamlaştırmak..

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO

• Bende öyle düşünüyorum hadi diyelim hayvanı öldürdünüz yarın başka bitane gelmeyeceğinin garantisi varmı? Yada her geleni sırayla öldürecekmisiniz? Kümesi sağlamlaştırmak en mantıklısı hem tavuklar hemde yabani hayvanlar açısından..

• Kümesin dışını görecek şekilde pır dedektörlü bir projektör bağlayın, projektörün elektriğine de bir müzik seti, sesini sonuna kadar açıp içine bir de adjar kaseti koyun, sansar kendini imha eder :)

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• ajdar yerine müslüm baba nasıl olur hem babayı anmış oluruz hem de hayvan cağız kendini jiletler hatta diğerlerine de aşılar hepsi kümesin önüne gelşip jiletten geçer

şakası bir yana bu maceranın sonu nasıl oldu acaba haber yok mu

• http://youtu.be/DqOOB1AnXiQ

http://youtu.be/wxal6WYkzdM

http://youtu.be/guNuihGvLbQ

A Takımı Üyesi

• bütün emeği geçenlere çok tesekkür ederim. Bu hafta muglaya gittiğim için foruma fazla giremedim. Hemen sonuca geceyim az önce dayımı aradım. Ve cuaresi gününden bu yana gelmez olmuş. Teknosman abinin söylediği taktiği uyguladık. Havalı tüfekle vurmaya benimde gönlüm el vermedi :( bizim görmediğimiz bi yerde öldü galiba. Tüm habidaşlarıma hayırlı günler.

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• vee böylelikle Osman abi günü kurtardı =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• bak çok kolay yöntemler de varmış.

Osman ağabey bence sen sakal bırak

• o kesinlikle gelinciktir. sincapa benzer. çok zarar verici bir hayvandır. tavuğu boğar ve bırakır bundanda zevk alır nedense . ben çok vurdum diana 460 ve gladla. hiç acı macı çekmez buna emin olun. hiç yaralı bırakmadı daha. ucu düz pelletlerden kullanın korkunç tahribat yapıyor

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png

• ayrıca tuzak olarak ta basit bir yöntemdir. kümesin çevresine yerden 4-5 cm yükseklite cubuklarla destekli ağ serin. oraya gelirse hiç şansı olmayacaktır. bu sevimli (!) hayvanı sakıın ellemeye çalışmayın ciddi ısırır.

FX Gladiator
    FX GLAD.........
    egeteam.png