Alışveriş hakkında

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • İki defa jsb-hatsan exact jumbo rs (13.43) için stok bilgisi sordum mail ile. İkisine de cevap vermediler.

Remington AM77RM
    Crosman 1077
    Stoeger X10 + Hawke Sports HD 3-9x40 AO
    Hatsan AT44 WX-10 LW + BSA 8-32x44
    Hatsan Mod 70 + Optima 4x20 :)

• İstanbulavı daha önce telefon ile aramıştım... Adamlar gayet iyi yardımcı oldular... istediğim ürün ellerinde olmadığı için olabilecek yerlere yönlendirdiler.... Güven vermeyen bir işletme olduğunu düşünmüyorum.....

İstediğiniz ürün stoklarda görünse bile aramadan sipariş vermeyiniz...

FX İmpact 5.5mm-4.5 mm

Kalibrgun-Cricket Standart PLB 5.5 mm+ Hawke Sidewinder 30 Tactical 6.5-20x42 [s]

[s]FX Gladiator.22

Sarsılmaz Kılıç 2000 Mega 9x19 mm.

• Merhaba şirketi şimdi aradım ellerinde sadece jsb hatsan exact jumbo varmış kaliteli başka bir marka varmı diye sordum sadece gamo varmış.

ardından AA yı sordum internette gözüküyor ama ellerinde hiç bir şey yok paket program almışlar daha siteyi yenilememişler bir ayı geçer güncellememiz dedi var olarak gözüken şeyler ellerinde yokmuş yani.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• İnternette karşımıza çıkan firmaların geneli malesef sitelerini güncellemiyor. Belki de işlerine böyle geldiği için yapıyorlar. Fiyatı garip olan ya da bulunmazı bulduğunuzda kesinlikle sipariş geçmeden önce telefonla teyit etmenizi hatta onlarında aldıkları dist. den teyit etmelerini isteyin.

Türk'ün Kızıl Elma'sı "BİRLİK" ola ki, Türk yurduna "DİRLİK" gele..

• bu nasıl iştir... uranyum zenginleştirmede kullanılan bir şey olsa daha rahat bulunurdu sanırım. neden getiremiyorlar... üretimi mi durdu... ithalatı mı yasaklandı...

Air Arms S510 Xtra FAC SL-RH Sporter 5.5 mm

• ben de bulamadım bizlere uygun fiyat yaparsa hepimiz oradan alalım.

Ben ankarada bir bayiden teker teker 15 tl den alıyordum. Artık gelmeyeceğini bilseydim 5 er 8 er alırdım belki de çok daha uygun bir fiyat yapardı.

• ben de bulamadım bizlere uygun fiyat yaparsa hepimiz oradan alalım.

Ben ankarada bir bayiden teker teker 15 tl den alıyordum. Artık gelmeyeceğini bilseydim 5 er 8 er alırdım belki de çok daha uygun bir fiyat yapardı.

bende o fiyata alıyorum adam sadece exact jumbo gelir artık diyolar...

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• AA 18 gr olarak yüz tane kadar bi peletim var atmaya kıyamıyorum. Jsb hatsan 18 gr de var ancak aynı grupmanı yapamıyorum. Ayrıca mobil olarak bağlanamadım şuan ancak hatsan jsb 18 gr " enkolay”diye bir sitede bolca vardı yanılmıyorsam. Biraz tuzluydu ama.

• ben diana mod 460 5.5 yaylı için almak istiyorum. en uygun ve ağıt pelet hangisi olur

• Bende halihazırda 10 çeşitten fazla pellet var çeşitli ağırlıklarda. En iyi sonuçları jsb 16 ve 18 gr lerden aldım. Bu pcp de ve mod 125 de geçerli.

• ben diana mod 460 5.5 yaylı için almak istiyorum. en uygun ve ağıt pelet hangisi olur

h%n 21 grain veya gamo t22

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:

• Bende halihazırda 10 çeşitten fazla pellet var çeşitli ağırlıklarda. En iyi sonuçları jsb 16 ve 18 gr lerden aldım. Bu pcp de ve mod 125 de geçerli.

ağırlığından dolayı stabil olabilir mi

h%n 21 grain veya gamo t22

H&N 21 grn nerede bulabilirim

• h.av veya baska av marketler zor bulunuyor t22 daha rahat bulunugr gamo

• Ağırlık stabiliyet sebebi denebilir. Neticede çıkış hızının bir miktar düşürür.

• Gamo ts22 hoş bir pelet değil. Ben iyi sonuç alamadım. Hn 22 gr baracuda ise diana highpower ile neredeyse aynı ama hn 22 gr de iyi sonuç vermedi. Hn 22 baracuda en hesaplı aksu avda var.

• diana mod 460 için ilaç gibi bir pelet bulmak ve arada bir bir kaç tane alarak toplamak ve elimde en az 10 - 17 kutu 500l ük ) hazır bulundurmak istiyorum.
    arabamın arkasında silahla birlikte dursun uygun bir yere giderken yolda durup 15 - 20 tane atayım. pelet işini çözersem çıkan sorun olursa neden olduğunu tahmin etmek kolaylaşır.

Ben ft yarışına yaylı ile girmenin daha uygun olacağını sanıyorum. her seferinde aynı enerji ve aynı sabitlik olur. Pcp de sabit nerdeyse hiç bir atış yok gibidir.