cometa 400 fenix almayı düşünüyorum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar ben bu hobiye yeni başlayacağım cometa 400 fenix nasıldır tahribat gücü ve mesafesi hatsan mod 125 kadar varmıdır? Birde dayanıklımıdır hatsan gibi sorun çıkarırmı dürbünle kullanımda isabetlli atışkonusunda son olarak geri tepmesi hatsan gibi fazla mıdır? bilgilendirirseniz sevinirim.

• Arkadaşım kafanı karıştırmak istemem ama yaylı tüfekte servis önemli bir noktadır.Bugün yarın bir tüfeğinde bir arıza meydana geldiğinde sağlam bir servis altyapısı olmayan firmaya denk gelirsen başın çok ağrır.Onun için alacağın tüfek kadar servisini de araştır bence..

Diana Mod 52 - Yatagun Dampa - Diana 4-16 AO

• bu biraz da şans işidir kardeşim. En sağlam yıllarca rahat kullanacağın silahlardan biri de dianadır. benim diana mod 460 silahım aynı sorundan iki kez servis gördü ücretsiz yaptılar gönderdiler. dün alperen962 kardeşimizle birlikte dürbün ayarlarken yine aynı sorun oldu. yine göndereceğim .
    adamlar peşinen "yine olursa yine aynı kodlu , aynı numaralı parçayı takıp göndermek zorundayız, yine olursa her seferinde aynı işlemi uygulamak zorundayız" dediler.

bu iş şans işi

• bu biraz da şans işidir kardeşim. En sağlam yıllarca rahat kullanacağın silahlardan biri de dianadır. benim diana mod 460 silahım aynı sorundan iki kez servis gördü ücretsiz yaptılar gönderdiler. dün alperen962 kardeşimizle birlikte dürbün ayarlarken yine aynı sorun oldu. yine göndereceğim .
    adamlar peşinen "yine olursa yine aynı kodlu , aynı numaralı parçayı takıp göndermek zorundayız, yine olursa her seferinde aynı işlemi uygulamak zorundayız" dediler.

bu iş şans işi

abi napıcan işte dediğin gibi şans işi bide tüfeğin benim elimde ikinci kez bozulması benim canımı sıktı ya =(

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$