Gamo vs Jet. = Şaşırtıcı !

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkeze merhaba.
    Hep gamo,hatsan grupmanları gördük. Bende değişiklik olsun istedim ve komşumdan torun k101 tüfeğini istedim. Fiyatı 100 lira.
    Yanımada jet pellet ve gamo pro hunter pellet aldım.
    Evlerinin önünde ayakta desteksiz biçimde 18 metreden atışlar yaptım. Ve çıkan sonuç beni oldukca sasırttı dogrusu.
    Buyrun fotoda burda.

http://r1309.hizliresim.com/1f/9/sgzyb.jpg

Saygılar...

Gecenin Öfkesi

• yok daha neler ;şrofls;.;şrofls;.

bu jet bizim bildiğim jet pelletler demi :D baya şaşırtıcı oldu bu vay be =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• bende cok sasırdım. Hiç bklemediğim bi performans sergiledi jet pelletleri.

Gecenin Öfkesi

• Ben de kullandım bu saçmalardan. Gerçekten de çok şaşırtıcı sonuçlar çıkabiliyor, hayret. Paket içinden bozuk çok çıkıyor ama sağlam olanları 120 metreden şişe kırıyor rahatlıkla. Hatta geçenlerde örnek diye bir markanın saçmalarını almıştım deneme olsun diye, dandik olmasına rağmen yaklaşık 10 metreden 1.5-2 cm içine 5 tane saçma girdi irice bir tek delikte grupladı hayret ettim. Gamo pro hunter yapamıyor böyle gruplamalar nedense.

• Merhabalar bende yerli sacmalara oranla daha iyi olur diye 4er kutu ts 22, magnum ve hunter almistim seklilerine yuzeylerine bakinca kusursuz gorunuyorlar ama sonuc berbat nerde eksik var anlamadım hiç memnun değilim gamonun bu ürünlerinden.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Gamonun etek kısımlarının çapı gördüğüm kadarıyla namlu kalibresinden daha az. Gözlemlediğim kadarıyla şarjörden de çok rahat çıkıyor ve namluya sürülüp ateşlendiğinde havada yalpa yapıyor ve isabeti de etkiliyor. Ben rocketlerde daha iyi performans almıştım gamonun diğer ürünlerine göre, ama aynı marka-model tüfeklerde bile namlunun farklı saçmaları sevebileceğini göz önünde bulundurursak, tavsiye almak-vermek de bazen işe yaramıyor; deneyip en iyi performansı veren saçmayı tespit etmekten başka çare de kalmıyor.

• 4.5 mm jetın grupmanı 5.5 unkıne göre daha ıyı... bende bunu ögrendım :)

hatsan mod 125 CAMO .177 (kalıbına göre dürbün arıyorduk en sonunda biz yaptık )

İNANIYORSANIZ SATEN İŞ BİTMİŞTİR...

• hem kısa hem uzun mesafede yaptığım denemelere göre gamonun en isabetlileri match ve pro match çıktı. grupmanlarım forumda mevcut bakabilirsiniz :)

1. Nesil Webley Patriot .22 (SATILIK)

• tüfeğin yanında gelen 2 kutu 5.5 jet pelletin uçları sivri olmak yerine damla sakızı gibi sağa sola yatık olunca bi kaç tane atıp sattım jetleri. bende tenekeyi delemiyor şişeyi kıramıyordu. gidip victory sport aldım delmeye öyle başladım

Eser es55 5.5 mm
    Tasko 4x20 (2.side pert )
    Gamo Magnum (ve bilimum ucuz pellet ;tacli# )