diana mod52 mi modifiye edicem fakat söküm videosunu bulamıyorum??

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese iyi forumlar.Arkadaşlar mod 52 tüfeğimin yayını değiştirmek istiyorum.Bugun av dogayla görüstum fakat yay değişimi için 54euro istediler.tabi birde git gel kargo.BU iş bana oldukca pahalıya patlayacak.Malzemeleri alıp yayı kendim değiştirmek istiyorum fakat you tube da söküm videosu bulamadım.Acaba bilen bir arkadaş bana link yollayabilirmi

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Halil abi tesekkurler fakat bir video olsaydı soyle her kademeyi ayrıntılı anlatan.Bu işi halletmem lazım

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Videoya cok gerek yok aslında linkteki adımları takip ederseniz kolayca söküp takabilirsiniz. Hem sökmüşken içini de güzelce yağlarsınız. Yay olarak ne düşünüyorsunuz?

• V mach fac kit takicam.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Sinan Bey 54ten tecrübe ettiğim kadarıyla söküm işi zor değil. Zaten çok iyi olan bir silah bu kitle muhteşem hale gelecektir umarım. Kiti nereden temin ettiğinizi öğrenebilir miyim ?