hw97k 80m grupman hava hafif rüzgarlı

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • hw97k 4.5 80m rüzgar orta şiddette

[Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img9/2356/3w0w.jpg]
     [Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img202/3113/9ksu.jpg]
     [Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img824/1694/r647.jpg
     [Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img12/7894/9bfn.jpg]
     [Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img708/5280/2z1f.jpg]

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• çok başarılı HW ve parmakların abi :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Pek inanasim gelmedi 80 m hikaye olmus mesafe kesinlikle 80 m degildir, askerde ak47 ile 100m atis yaparken hedefin ciddi oranda ustune nisan alirdik , siz hw gibi bir boncuk atarla birde ruzgarli deyip grupman diyorsunuz, insanlari yaniltmayin lutfen, pcp ile hafif ruzgarda 18 grain 50 m atislarda sapmalar ciddi oluyor, siz gucu dusuk 4.5mm yayli 8 grain peletle 50 m bile atamazsiniz, birde o tufek 80 m den birakin sise kirmayi, kagit pecete bile delemez o derece yani, bilip kullanmadigimiz silah degil

• Rüzgarsız anlara denk getirdiyse o gurupmanı yapar o tüfek ..80 metredende çoğu şişeyi kıracaktır 97k.

Avcı bey ak47 ile 100 metreye atış yaparken tüfeği kaldırmanızın tek bir nedeni olabilir tüfeğin nişangahı bozuktur yada biraz nişangahı yukarı kaldırsaydınız.

• Sizin taktiriniz.degerli yorumlariniz için teşekkürler.avci10 hocam.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• @getboga eline sağlık, şişe kırma videonu da izledim isabet odaklı bir tüfek için gayet tatminkar sonuçlar..
    Bir kaç ay içerisinde HW97K alma düşüncem vardı ve paylaşımların tercihimin doğruluğunu gösterir nitelikte..
    Kendi adıma teşekkür ederim..

• Arkadaslar.tufegin gucu oyle aman aman degil.zaten 3 atisimda sideler kirilmadi.gobege denk getirmek lazim.ayni mesafeden diana 52 5.5 siseye deger deymez kirardi.97k da biraz daha ortalamak gerek siseyi.ayrica 8.44 grnle kirdi fakat 7.33 grn ile hicbir atisimi kirmadi.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• @avcı10 çok çok hemde çok abartmış.

• avcı10 kardeşim lütfen yorum yazarken karşı tarafı yalancılıkla suçlamayın hiç hoş değil. ak47 ye gelince 1-8e kadar gezi vardır alt üst işi yoktur mesafeye göre gez ayarlanır.
    sinan abim atışların çok hoş tebrikler.

zoraki hp 01 ultra

HAYAT İMAN VE CİHADTIR.

• Teşekkürler dostum.Pcp dolum derdiyle ugrasmadan bir tufek birkutu sacmayla evden cikabileceginiz bir tufek.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Tüfekle iyi ikili olmuşsunuz abi. Bişey sorucam hw 97k ve hw 97 kt teknik olarak bir farkı var mı ? sadece kundak farkı mı ?

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Tamen ayni silahlar.kt sadece daha agir.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Tüfekle iyi ikili olmuşsunuz abi. Bişey sorucam hw 97k ve hw 97 kt teknik olarak bir farkı var mı ? sadece kundak farkı mı ?

97K normal, diğeri T kundak ve KT'de dipçik kısmı ayarlanabiliyor sanırım..

• Evet dipcikteki pad ayarlanabilir.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Pek inanasim gelmedi 80 m hikaye olmus mesafe kesinlikle 80 m degildir, askerde ak47 ile 100m atis yaparken hedefin ciddi oranda ustune nisan alirdik , siz hw gibi bir boncuk atarla birde ruzgarli deyip grupman diyorsunuz, insanlari yaniltmayin lutfen, pcp ile hafif ruzgarda 18 grain 50 m atislarda sapmalar ciddi oluyor, siz gucu dusuk 4.5mm yayli 8 grain peletle 50 m bile atamazsiniz, birde o tufek 80 m den birakin sise kirmayi, kagit pecete bile delemez o derece yani, bilip kullanmadigimiz silah degil

''siz hw gibi bir boncuk atarla'' Bu kullandığınız kelimelere gerçekten çok ama çok güldüm Siz 97k ya hiç görmediniz yada kullanmadınız yaylılar içerisinde isabetliliği en iyilerden birisi yeter ki tüfeğin dürbün ayarını iyi yapın. İnanmazsanız ben sizi istediğiniz yerden alıp atışa götürürüm ve birlikte atış yaparız ama ondan sonra buraya o yorumlarınızın altına nasıl cevaplar kurarsınız bilemem gerçekten yazdıklarınızı okudukça gülüyorum...:)))))

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Grupları görünce olmamış 5 kuruşun üstünde gibi bi şaka yapayım dedim ama yorumları okuyunca gördüm ki gerekli şakalar ziyadesiyle yapılmış.Ellerinize sağlık..

Sİz süt içerken ,biz rakıdan balığın hesabını soruyorduk.Kırmızı rujlu kadınlar turnusol kağıdını turuncuya boyarken yüzümüz kızarıyordu,utanıyorduk

Huğlu çift tetik 12/71 çifte (baba yadigarı)
    huğlu çift tetik 16/76 çifte (dede yadigarı)
    Torun 307 lihgt 12/66 sp (24-32 gr arası çok tatminkar)
    hatsan torpedo 150 (bozuk bir dürbünle paslanmayı beklemekte)
    Hatsan at44 WX10 LW(sonunda)
    zoraki 4.5mm

Dayanamıyor ve bayramlık ağzımı açıyorum :P

Hw97k 60mt den gamo pellet ile2-2.5cm grup yapmışlığım var. 80 mt den o grupların olmaması için hiç bir sebep yok.

Avatarınızın da dediği gibi, "Talk less, Practice more"...

• Official Post

Dayanamıyor ve bayramlık ağzımı açıyorum :P

Hw97k 60mt den gamo pellet ile2-2.5cm grup yapmışlığım var. 80 mt den o grupların olmaması için hiç bir sebep yok.

Avatarınızın da dediği gibi, "Talk less, Practice more"...

Az söz çok iş :))

agt agtagt

• eskilerde takılıyordum yine :)
    başarılıydı, ama o zamanlar beğen butonu yoktu, ilk beğenen ben olayım bari :)