Beylikdüzü Hadımköy Büyükçekmece

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,

İstanbul Avrupa yakasında oturan arkadaşları toplanıp atış yapmak isterlerse Hadımköy sazlı bosna barajının etrafı müsait.

Toplanıp bir organizasyon yapılabilir.

Ortam balık tutmaya, Mangal yakmaya ve 500 metre öteye şişe koyup ( kendine güvenen varsa) vuracak kadar müsait.

Bir İbrahim kavgası...rocketlauncher.gif

• Benim iş yerim hadımköy ev avcılar da de sazlıbosna yı da çok iyi bilirim fakat daha henüz beş yüz metre atışı yapmadım öğrenmek isterim 500m ye ne ile atış yapmayı düşünüyorsunuz

• Sezgin bey, ben daha 50 60 metrelerde calisiyorum. Alanin buyuklugunu anlatmak icin espiri olarak kurdum cumleyi.

• merhaba beyler avrupa yakası bir araya gelemedi birtürlü kismet olursa bayram sonrası toplanalım ben z burnun dayı güzel bir ortam yapalım hertürlü hedef var istemediniz kadar güzel bir havada şimdiden gidlileçek yerleri belirleyin arasından birini seçeriz gürüşmek üzere by

STERY LG 110FT.177
    AA 510 /5.5
    Nikko-Stirling Diamond 10-50x60
    hawke 6+24x56 sr pro
    scuba ikiadet

• Hafta sonları bana her yer uyar. Ama sanki Arnavutköy Büyükçekmece tarafları boş arazi daha fazla

• Benim nakkaş köyünde mekanım var arasıra arkadaşlar ile buluşup atış yapıyoruz Beylikdüzü den CHEF65 Ercan bey de geliyor bu hafta sonu buluşabiliriz buluşma olur ise sizde gelin 500m alanımız yok ama idare edersiniz artık

• Arkadaşlar,Sezgin beyin mekanı kendisinin dediği gibi 500 m değil ama, 100 m atışları rahatlıkla yapılabilen bir alan.Daha iyi anlatmak gerekirse, bilenler için söylüyorum İstanbul ft yarışması yapılan reşadiyedeki alandan daha büyük bir atış alanına sahip.
    Ayrıca bakıyorum bu aralar avrupa yakasında özellikle bizim bulunduğumuz bölgelerde biraz kıpırdanmalar oluyor.Sezgin beyinde dediği gibi buluşma olursa sizlerde bu hafta sonu aramıza katılıp hem atışlarımızı yapar ,hemde neler yapabileceğimizi konuşup güzel bir gün geçirebiliriz diye düşünüyorum.Saygılar........

HW100T FSB. 22/Barska sniper Gx2 6-24x50 IR+HW moderatör
    Hatsan mod 95 SaS. 22/Optıma 3-9x44E
    P.Beretta power lıne model 92 co2 177.cal
    Brunı Auutomatıc cal 8 mm

BROTHERS TEAM

• Bu hafta bayram haftası ve ilk kara avı için Adana'ya gideceğim. Ama Hadımköy'de oturduğum için Bayramdan sonra ki hafta sonları genelde boş oluyorum.

Değerli büyüklerimle tanışmak güzel olacaktır

• Sana iyi avlar ,iyi bayramlar dilerim döndüğünde görüşürüz........

BROTHERS TEAM

• Buluşma olursa katılmak isterim.

Evim Esenyurt'ta, ben şu anda Büyükçekmece gölünün kuzeyinde, Bahşeyiş köyüne yakın, ağaçlarla çevrili çok güzel bir piknik alanı vari bir yer buldum, orada rahat rahat atış yapıyorum.

Muhtemelen eski askeri bir bölge imiş, piknik yeri gibi şu anda. Rüzgar hemen hemen hiç olmuyor diyebilirim. Gelen giden de yok pek.

K: 41.07.22
    D: 28.33.10

Burası da düşünülebilir belki.

Saygılar.

Hatsan MOD70 22 cal
    Gamo PT-85

• Sezgin Beyle dünkü görüşmemize göre bu pazar bir aksilik çıkmaz ise buluşma olacak,katılmak isteyen arkadaşlar varsa bugün ve yarın bilgi verirlerse ona göre toplanma noktası belirleriz....

BROTHERS TEAM

• Hayırlı Bayramlar dostlar,

Bende B.çekmecedeyim. Bu tarz buluşmalar hem bölgemizde hobiyi
    geliştirir, hobidaşlar arası paylaşma ve kaynaşmayı geliştirir.
    Bende varım.

Selamlar

• Selamlar.

Ben aslında bayramda, hemen her gün gidip atış yaptım. Bugün sadece çok yağışlı idi.

Bu başlıkta belirttiğiğm lokasyonu biliyor musunuz?

Hatsan MOD70 22 cal
    Gamo PT-85

• Ben yarin Adana'dan donuyorum.

ilk bulusmada katilabilirim.

Hatta Hadimkoy merkezden Nakkas'da mekani olan abinin yanina gitmek icin arabamda 4 kisilik yer mevcut.

• Bu oluşuma bir katkım olur ise sevinirim hafta sonu bir buluşma olur ise seve seve katılırım (bir aksilik olmaz ise) mekan ve yer sorun değil benim mekan veyahut başka bir mekan ben varım katılım sağlayacak arkadaşlar isimlerini bu konu altında yazsınlar 1 Sezgin Şahin