Gamo Shadow İGT 4,5 ilk izlenimlerim

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhaba arkadaşlar,bugün tüfeğimi alarak dürbün ve ayağın montajını yapmak ve tanışmak için davetleri üzerine A Takımının kullandığı atış sahasına gittim.Ankaralı olmama rağmen adresi bilmediğim için navigasyona güvendim oda beni güzel bir sabah turu attırdı.
    Atış sahasına vardığımda dört tane arkadaşım vardı(Falcone,Alperen692 ve ismini hatırlayamadığım iki arkadaş)kendileriyle tanışmamızın ardından ayak ve dürbünün ayağı montajını yaptılar,sağolsunlar.
    Tüfeğimle sıfırlama yapma çabaları uygun pellet olmaması sebebiyle tam olarak gerçekleşmedi,fakat tüfeğin ordaki cihazla ölçümlerini yapma fırsatı bulduk.
    Gamo hunter,RWS diabolica basic,ve Gamo raptor ile atış yapıldı tüfek 832 ile 1148 fps arasında ölçüm verdi.En yüksek hızı gamo raptor yaptı.Havanın biraz rüzgarlı olması ve dürbünün tam sıfırlanamaması sonucu isabetli atışlar yapamadık
    Hawke 3-9x40 mıldot dürbün hepimiz tarafından keskin görüşü le beğeni kazandı,dampa ayak olarak yatagun dampa kullandık.
    İlerleyen günlerde tüfekle ilgili tecrübelerimi paylaşmaya devam edeceğim.
    Son olarak beni davet eden sıcak bir şekilde karşılayıp yardımlarını esirgemeyen arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Alpago ().

• Hayirlisi olsun gule gule kullanin, keske yayli olan modeli tercih etseydiniz, gamonun gasram sistemi pekde verimli degil daha once 2 modeline sahip oldum ancak hic tat alamadim, soylenenin aksine stabilite yok 10 atistan 2 tanesi alakasiz yerlere gidiyor , ustelik aa ve jsb gibi kaliteli pelet kullanilmasina ragmen. Gamo firmasida isi anlamis olacakki igt sistem reklamini eskisi gibi yapmiyor ve urettigi modellerin %90 i yayli. Moralinizi bozmak icin soylemedim ama imkaniniz varsa yayli olanla hemen degistirin derim. İgt gamolar 2 ci eldede iyi fiyata gitmiyor 3 kurusa satamazsiniz millet fiyati öldurur malesef.

• Tufegin sifirlamasi ile ben ilgilendim ama sifirlamayi bir turlu yapamadim birde jsb pelleti denemek lazim

İsmini hatırlayamadığım için yazmamıştım,kusura bakma.Çaban için teşekkür ederim. Bırkaç yeni pellet alacağım o zaman olur muhtemelen.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Abi birşeyler yapmaya çalıştık ama güzel bir pelletim yoktu gördüğünüz üzere çeşit çoktu ama denk gelmedi işte =)

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Tarik :)

• Abi birşeyler yapmaya çalıştık ama güzel bir pelletim yoktu gördüğünüz üzere çeşit çoktu ama denk gelmedi işte =)

Hata bende evde çeşit çeşit pelleti bırak sadece raptor'u getir.tabi bilmeyince gerekeceğini düşünemedim.Sizler mevcut şartlarda gerekeni yaptınız.teşekkürler.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Sizin öneriniz üzerine JSB exact jumbo ve birde HN baracuda power alıp onlarla deneyeceğim.imkan olur ve kabul ederseniz yine sizin tecrübelerinizden de faydalanmak isterim.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Hayirli olsun yakisiklinin foyosunuda gorelim ya boyle tussuz yavan oluyo :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Olsun herşeye rağmen güzel ve sıcak bir gündü. 3-9X40 ile bir ayar bile yapamadık. Bu arada metehan kardeşim, bakalım sen 3-9X40 ile neler yapacaksın.

• Hayirli olsun yakisiklinin foyosunuda gorelim ya boyle tussuz yavan oluyo :)

Teşekkürler,yarın gündüz gözüyle çekip koyarım.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

• Olsun herşeye rağmen güzel ve sıcak bir gündü. 3-9X40 ile bir ayar bile yapamadık. Bu arada metehan kardeşim, bakalım sen 3-9X40 ile neler yapacaksın.

Gerekirse piyasada ne kadar pellet çeşidi varsa alırım, yaparız ağbi. yapamazsak ta satarım :rolleyes:

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5

Abi bugunte atisa gittim.gez arpaciklada bi yere kadar.Hawke nin tadina varmak istiyorum.o net gorunusu ve saglamligi.insallah herkes gibi benimde yuzum guler...

Sevgiler alpaslan abi :thumbup:

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• en çok 1 gün daha sabret .

Burada bahsetmediğimiz bazı şeyler de var. Mesela; o gün isa ve tarık arkaşadşalımızdan sonra, saerdar ve erdem arkadaşlarımızla da aynı yerde görüştük. Serdar beyin f X otomatik silahı güzeldi daha sonra tüplerimizi doldurmak için tarık ın önceden telefon ederek bizi yönlendirdiği iş güvenlik firmasına gittik . Orada tüplerimiz doldurulurken kapının önünde duran arabadan tüfeklerimiz çalınıyordu. Alperen bunu farkeder etmez koştu ve adamlar hiç bir alamadan korkup kaçtı, ben koştum ama yakalayamadım (durun lütfen beni bekleyin dedim ama beklemediler :) ) Bu arada günün sonunda farkettim ki yaşlanmışım. Arabadaki 4 silahı alperen kurtardı.
    Ben dakikalar sonra hala nefes nefeseydim ve alperen arabayı sürmeseydi herhalde ben süremezdim.
    Buradan kendisine teşekkür ederim.

Sonuç olarak hareketli bir gündü.

Yine de ben alpago kardeşimizin dürbününü ayarlamaya uğraşarak geçireceğimiz hareketli bir bir gün daha iyi olacaktır.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen falcone ().

• aah aaah ne hareketli bir gündü öyle ya :D
    şimdi küfretmek yakışmaz, o densizlere burdan birşey diyemeyeceğim artık ;hirr;

vazgeçilmezlerim;

BARNETT WİLDCAT CROSSBOW 160 lbs (USA) x2 ;keyfs;

2x PiSTOL CROSSBOW 80 lbs (TAİWAN)agt

Hatsan Mod 125 Sniper 5.5+Dm60+Optima 3-12x44 ;tufey#

Hatsan Mod 99 5.5 kısa namlu + 1250lik yay+ Optima 3-12x44 ;tufey#

ARANIYOR!! HATSAN MOD 95 ARANIYOR !!

Hatsan Mod 25 Supertact 4.5 + Red Dot 1-22x33 s;,s

Crosman Vigilante 4.5mm + Red Dot ;kovboys;

Umarex Walter Cp88 Full Metal + Red Dot £tabanxalı$

• Neler yasamissiniz abi ya gecmis olsun :) lutfen ile durmazlar ki :)))

Cikartip topuguna diksiniyeee yapcaktiniz :)

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• işte burada birbirimizden parçalar bulduğumuz kardeş ve ağabeylerimizin ortak özelliği budur, biz silahlarımızı hobi olarak kullanırız

g;$i

• Malesef bütün aramalarıma rağmen arkadaşların önerdiği pelletleri Ankara da bulamadım,bende aksu av'dan Air Arms exact diabolo sipariş ettim.inşallah bunlar derdime çare olur.

Gamo PT 85 Blowback
    Gamo Shadow İGT 4.5
    Air Arms s200 Fac 5.5