Şehire 8 dakika uzaklikta arazi "anadolu yakasi" sofraya buyrun :)

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • tmm dır ustadım peleet siparişlerim gelsin size pm atacayım

• Toplu taşıma ile ulaşabileceğim bir yer olursa bende katılmaya çalışırım :)

hocam sizde katıla bilirsniz neden olmasın en uygun yerde buluşmaya çalışırız tetikci52 ikametinde güzel yerler mevcut şu dürbün işini ayarlıcam bu hafta içi bilgi alış verişiyapar çay kahve içeriz ilerleyen günlerde elbet katılan olur sayımız arttıkca güzel vakit harcarız düşüncesindeyim gerçekten tek başına olmuyor bu iş :)

• O zaman arkadaşlar bu konuyu meşgul etmeyelim görüşündeyim ilerleyen günlerde avrupa yakası için bir buluşma konusu oluştururuz eminim sayimiz artar

AT44 WX-10 long LW Bushnell 6-24x50 aoeg ;tufey#
    6 lt 300 bar Drager
    Hatsan mod 75 optima 4*20 ;avci;

Bu gün ALLAH için ne yaptın...?

• Değerli Üyeler;

Hobide İstanbul ayağının münferit buluşmalar tertiplemesi ve organizasyonları için Anadolu ve Avrupa kıtaları için birer konu başlığı açmayı düşünüyorum malumunuz İstanbul'daki hobiseverlerimiz gerek iş gerek yoğun tempolarından dolayı organize olmakta sıkıntı çekip biraz izole kalıyorlar herhangi bir gruba üye olmayanlar ve münferit buluşmalar tertiplemek için mevcut konu başlıkları altında iletişim kurabilirsiniz..

Hayatta daima gerçekleri savun! Takdir eden olmasa bile, vicdanına hesap vermekten kurtulursun...Che Guevara

• Toplu taşıma ile ulaşabileceğim bir yer olursa bende katılmaya çalışırım :)

toplu taşımada problem çıkmasın hani polis sorsa faturayı gösteririz ama 1.20cm lik uzun ince çanta dikkat çeker :D

• Değerli Üyeler;

Hobide İstanbul ayağının münferit buluşmalar tertiplemesi ve organizasyonları için Anadolu ve Avrupa kıtaları için birer konu başlığı açmayı düşünüyorum malumunuz İstanbul'daki hobiseverlerimiz gerek iş gerek yoğun tempolarından dolayı organize olmakta sıkıntı çekip biraz izole kalıyorlar herhangi bir gruba üye olmayanlar ve münferit buluşmalar tertiplemek için mevcut konu başlıkları altında iletişim kurabilirsiniz..

bence mutiş olur

• Merhabalar,
    Özellikle Avrupa yakasında gerçekleştirilecek etkinliklere ben de katılmayı çok isterim. Mekan sıkıntısı nedeniyle aylar oldu atış yapmayalı...
    Selamlar

Air Arms S400, Weihrauch HW50, Hatsan Mod70

anagram+1 oyunum Google Play Store ve Apple App Store'da yayında!

• Atış alanı değişmediyse ben de katılmak isterim buluşmaların belirli bir rutini var mı yoksa önceden haberleşip mi atışa gidiliyor?

• Hobidaşlarım bendide aranıza alın. ben sultanbeylideyim orası bana yakın sanırsam ne zaman buluşuyorsunuz?

Hayat herkes için bildikleriniden ibarettir. Ne bildiğinize ne öğrendiğinize dikkat edin.
    Herşeyin bir şeyini ama bir şeyi herşeyini bilin bu size ustad dedirtir.
    mod 125 sniper vortex .22 kullanıcısıyım
    at 44 tac long pcp ve 6lt scuba tup :)

• Arkadaşlar Selam ,

Eski bir konu ama anadolu Yakası Maltepe veya civarı hala buluşmalarınız oluyor mu ? Oluyorsa iştirak etmek isterim.
    Yada uzun süredir toplanılmıyor ise birileri yeniden bir organizasyon için ön ayak olabilir mi ?

• Rainstorm kardesimizin de dedigi gibi yeri gelmisken sosyal mesajimizida verelim,nasil agaca asarken ugrasiyorsak nasil sofra hazirlarken ugrasiyorsak buraya her geldigimizde farasla gelip sonunda topluyoruz..siz siz olun kirik cam parcalarini bilhassa kuru cali cirpidan uzak tutun ;) sonrasinin fotografi olmadigi icin temizlenmis halini elbette koyamadim..burasi ta olarak maltepe narcity'ni ustu arkadaslar..bi sonraki bulusmamiza yazariz zamani olan herkes lutfen buyursun.. :)

duyarlılığınızdan dolayı tebrikler inşallah bir gün bu güzel ortama bende gelirim beraber yer içer ve atış yaparız :) nacizhane tavsiyem (biz öyle yapıyorduk) büyükçe bir bez parçasını ağacın altına serin kalan şişe vs artıklarını toplarken çok yardımcı oluyor .

Kahramanlar can verir, Yurdu yaşatmak için.

• Sarsılmaz Kılınç 2000 Mega 9x19 mm
    • Hatsan Galatian 4 5.5mm
    • Zoraki HP 01-2 Light 4.5 mm + Stoeger 4x32 Compact Işıklı Dürbün + Wrangler Moderatör
    • Gamo PT-85 4.5 mm
    • EZ Archery 45 lb Makaralı Yay
  • Bende tüfeğimi aldım fakat atacak deneyecek yer bulamadım daha. Buluşma olursa gelmek isterim.

• bu alanda şuan inşaat var maalesef atışa uygun değil istanbulda yeni yer bulmak zor gibi
    bu sens sadece iki defa atışa gidebildim oda istanbul dışı kastamonuya gittiğimde oldu..

• Şile yolu üzerinde Paşaköy mesire alanı var. Forumdan Borbayre Nick' li arkadaşla beraber bir kaç defa atışa gitmiştik. Atış için elverişli yerleri mevcut ancak erken gitmek gerekiyor. Bu hafta pazar günü sabahtan gitmeyi planlıyorum. Gelmek isteyen varsa beklerim.

bt65 sb-w-lw 5.5mm 80-87 Joule.