hawke ABD deben e yolladığım e posta

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Herkese merhaba günlerdir hawke sidewinder30 umu hw97k üzerine takarsam bozulurmu bozulmazmı diye araştırmalar yapıyordum.hi-lal av ve ucar avdan yetkililerlede yaptığım konuşmalar neticesinde bu dürbün bu silahta bozulacağı yonunde oldu.üstelik dm70 dampayla.Bende bugun deben e konu ile ilgili e posta attım.cevap su şekilde

Thank you for your email.

The Sidewinder 6-24x56 riflescope will be fine to be used on a 12ft lb .177, a dampa mount will not be necessary as they are spring gun rated and can withstand high recoil.

I hope this is of some help.

Regards,

Kate Cranmer
    Customer Support
    Deben Group Industries Ltd
    01394 387762
    support@deben.com

yani bu dürbünü yaylı bir tüfek üzerinde bir dampa olmaksızın kullanılabileceğini söylüyorlar.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Diger bi sorun da dampayla baglanti yaparsan hw ye , durbun surtermi acaba kurtariyormu yuksekligi sinan abi.

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• Siz tecrübeli bir atıcısınız, fantezi olsun diyemi taktınız o optiği? yaylıda pek gerekli değilde. merakıma binayeten soruyorum

• 4mm bosluk kaliyor hatta.ayaklar 53mm
    Mete bu epostadan anlasilan durbune tepmeden dolayi bir arizada dürbün garanti kapsamindan cikmayacaktir.oyle degilmi?

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Ft icin kullanicam.ve dusuncem sadece bu tufegi kullanmak yonunde oldugu icin durbunu bu silahta kullanmak istiyorum avci avcihocam.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Ft icin kullanicam.ve dusuncem sadece bu tufegi kullanmak yonunde oldugu icin durbunu bu silahta kullanmak istiyorum avci avcihocam.

Ft içinse doğrudur, ft de yüksek büyütme avantaj sağlıyor.
    birde elinizdeki opitk hawkenin en iyi modellerinden, o optikleri orta kalibre ateşlilerde kullanıyorlar bencede kesinlikle bozulmaz

• Umarim bozulmaz.yinede ben tek parca bir ayak takicam.garanti olsun:)

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Official Post

Bencede bozulmaz ağabey. o dürbünü hw97 dağıtacaksa hawke ölsün bitsin.
    ayrıca güle güle kullan ağabey sende dürbüne yakışır atışlarınla videolar çekersin artık :)

agt agtagt

• 4mm bosluk kaliyor hatta.ayaklar 53mm
    Mete bu epostadan anlasilan durbune tepmeden dolayi bir arizada dürbün garanti kapsamindan cikmayacaktir.oyle degilmi?

Benim anladigim eger tufegin 12 ft lb gucunde ise dampa ayak kullanmadan bile kullanabilirsiniz diyor.senin tufege v match kit takmismiydiniz? Unuttum da.

Eger takmadiysan bile su haliyle 17-18 ft lb falandir heralde degil mi sinan abi senin tufek.bu durumda dampayla kullanirsan hem durbunu garantiye alirsin hemde kafanda soru kalmaz

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• 18 fpe güç bırakın hw97 yi, güçlü denen 5.5mm çapında hatsan mod 80-90 serisinde bile mevcut değildir.
    hw97 4.5mm 14 fpe
    hw97 5.5mm 15 fpe gücündedir.
    örnek verecek olursak magnum sınıfı sayılan diana 460 magnumun bile 4.5mm si ancak 18 fpe güce ulaşır

• Vmach takmadim.stock halde suan.3000 atista gördu sanirim.stock gücü 14fpe diye biliyorum.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Hawke 12 ft/lbs den bahsetmiş üstü sıkıntı olmasın?

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm

• Ozaman kafanda soru isareti kalmadan dampayla kullanabilirsin sinan abi

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Gamo Pr776 .177 Revolver

• Aslinda yarin bir eposta daha yollasam iyi olacak.kullanim ust sınırını sorucam.misal tufege bir fac kit takinca guc artacak.
    Ayrica silahin 12fpe oldugunu ben yazmıştım. Fakat mailin sonunda yuksek tepmelere dayanıklıdır ibaresi var.

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• Aslinda yarin bir eposta daha yollasam iyi olacak.kullanim ust sınırını sorucam.misal tufege bir fac kit takinca guc artacak.
    Ayrica silahin 12fpe oldugunu ben yazmıştım. Fakat mailin sonunda yuksek tepmelere dayanıklıdır ibaresi var.

Sinan bu adamlar kullanım üst sınırını kesin olarak vermezler bence,az da olsa bir risk mevcut.Benim fikrim iyi bir tek parça ayak kullanman yönünde.

Selamlar

Halil ÖZAK
    20.01.1967

• v-match Fac kit takılırsa yabancı forumlardan okudugum kadarı ile güç 2 fpe yükselerek 16 fpe ye yükseliyor.
    güç yükselmesine karşın atış hassasiyetinde bozulma yada tepmede artış olmuyormuş
    kesinlikle tavsiye ediliyor.

• Avcı abiminde dediği gibi. 12ft ıb olsa dahi hw ve baska bi markanın sarsıntısı aynı olmaz. Üst sınırı vermeleri çok zor verselerde sağlıklı olmaz sanırım bi hatsanın 18ftsiyle diananın bir değildir sonuçta. Sinan abi bence dampanı tak dürbünün çok iyi üzülmeyelim :)

Crosman 2100 .177

Crosman 1077 .177

Webley&Scott Special Edition .22

Torun m210 .22

• Debene yeni bir e posta attım.tüfeğimi 16fpe ye çıkaracağımı ve çift parça ayak dürbünü korurmu diye sordum.bana hm6148 hawke tek parça ayak kulanmamı önerdiler.Dampa hala yok!!! :)

Thank you for your email.

The scope will be fine, but we would recommend using the HM6148 which is a 1 piece scope mount as this will give additional stability to minimise scope creep

Steyr lg110

HW100s .177

Huglu Px5 pro .22

Nikko 10-50-60

• dürbünü riske etme bence..dampa tak..hatta dürbünün boğazına bisiklet iç lastiği sar,,vidalarınıda çok sıkma.. böylesi daha garanti..

• bencede dampa tak günah dürbüne, riske etmeye gelmez güzel dürbün çünkü herkese kısmet olmaz