Hatsan mod 75 için pellet önerisi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • S.a arkadaşlar . Yeni oyuncağım hatsan mod 75 için pellet önerebilir misiniz. Öğrenci bütçesine uygun olursa çok makbule geçer. Birde balık tutmayı öğretippellet seçiminde hangi hususların göz önünde bulunduracagimi belirtirseniz memnun kalırım.

Simdiden hepinize teşekkür ederim :)

Zoraki Hp-01 Light 4.5mm :love:

• S.a arkadaşlar . Yeni oyuncağım hatsan mod 75 için pellet önerebilir misiniz. Öğrenci bütçesine uygun olursa çok makbule geçer. Birde balık tutmayı öğretippellet seçiminde hangi hususların göz önünde bulunduracagimi belirtirseniz memnun kalırım.

Simdiden hepinize teşekkür ederim :)

ekonomik isterseniz gamo pro hunter isabet kalite derseniz jsb tavsiye ederim pellet secimi olarak deneme yanılma yönmeti derim genelde jsb ler cok iyi olur namlunun sevdiği pelleti kullanmak cok önemli tavsiyem 5-6 kutu farklı gamo alın 2 kutuda jsb alın bi jsb exact jumbo rs ve jsb exact jumbo veya jsb straton

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• Aslında merak ettiğim husus şu. Jsb H&N gibi pelletler herkes tarafından tavsiye edilen pelletler fakat fiyatları malum. Bunun yanında gamo crosman pointed gibi pelletler fiyatları jsb vb göre oldukça düşük (tek kutu alimda) bu tür pelletleri kısa 30 mt civarı atışlarda kullansam namluya yiv sete herhangi bir zararı olur mu ? Jsb gibi pelletleri de grupman ve uzun mesafade kullanırım.

• Gamo match kirmizi kutu bu pelet vasat yaylilar icin bir numara 30 mt cok iyi bir kutu alip denemeni tavsiye ederim diger krmizi olmayan kutularla karistirma .fiat olarakta cok uygun .

• Gamo match kirmizi kutu bu pelet vasat yaylilar icin bir numara 30 mt cok iyi bir kutu alip denemeni tavsiye ederim diger krmizi olmayan kutularla karistirma .fiat olarakta cok uygun 30 mt cok iyi bir kutu alip denemeni tavsiye ederim diger krmizi olmayan kutularla karistirma .fiat olarakta cok uygun .

Yorumunuz için teşekkür ederim .Fakat vasat yaylılar ne demek pek anlamış değilim. Belki ilk olması sebebiyle mukayese edecek bir deneyimim yok fakat mod 75 den gayet memnunum oldukça isabetli ve tahribatı yüksek bir tüfek. Denemek için kömürlük kapısına sıkmıştım ilk aldığımda yaklaşık 10 mt den 1.5 2 cm kalınlığındaki tahta kömürlük kapısını delip 3-4 metre arkadaki camı kırıp geçmiş ve kırık taş atarsında çatlar ya öyle değil kapak büyüklüğünde delmiş.

• Gamoların oldukça sert olduğu hakkında yorumlar okudum bunun tüfeğe ve ya herhangi birşeye zararı var mı ?

Zararı olmaz, ama isabeti çok iyi değildir gamoların, 1 ay önce gamo pellet yüzünden neredeyse Strikeri fabrikaya gönderiyordum, sorun pelletdeymiş. Yeni aldığım 6,35in dizel etkisi geçsin ilk defa gamo kullandım bu kadar kötü olacağını düşünmemiştim. Namlu ile pellet arasındaki uyum çok önemli bazı namlular gamoyu seviyor.

• Haklısınız o zaman deneyerek görcez :)

• bende yeni konu açmamak adına izniniz olursa bişey sormak istiyorum şimdiki kullandığım pelet çok yumuşak ve 1 mm saçta bile hedefe arabanın duvara çarpması gibi oluyor ve delik açamıyor bunun için daha sert pelet arıyorum hangisini tavsiye edersiniz(mod 85 için)

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#

• gamo ts-10 yada ts-22 hatta tahribat için gamo Rocket ;)

aynen + gamo pro magnum delicilik acısından iyidir http://www.youtube.com/watch?v=o-OKYJTnoPc videoya bakın derim silah videodadı black fusıon :)

AT 44 S10-Nikula 6x24*40 durbun + GHOST MODERATOR + JSB Exact Jumbo :thumbup: :thumbup: :love: :love:
    Gamo Black FUSION 5.5mm+Hawke Sport HD 3-9x40

AİR ARMS S400 MPR FT 177.cal+Barska Sniper 10-40x50 GX2

• fiyatlara baktım da pro magnum ve ts 10 iyi bakayım hangisini bulursam onu alayım :)

Çağatay

Derya Meriva 12 Cal.m;s,S

Beretta 92 FS 9x19 mm Parebellum £tabanxalı$

Hatsan Mod 85 cal .220 - Optima 3-12x44 ;tufey#

• Pro magnum şişe kırarken sorun çıkarıyor. Ama deliciliği çok güzel. Şişe kırmak için match pelletler gayet iyi.

Huğlu koop. 1989 superpoze 12 gauge
    Mke yavuz 16 compact TE05 series 9X19p
    Stoeger x20 suppressor + 4x32 stoeger
    Zoraki hp-01 light 5.5mm + bushnell 3-9x40
    Hammerli firehornet 4.5mm

• Bugün mod 75 le atışa gittim. oldukça sinir bozucuydu Ankara'nın ameleleri meşurdur yolda yürürken ' O ney ' sorusundan bıkkınlık geldi karar verdim köye götürcem tüfeği :) Bir de arkadaşın sorduğu soruya kullandığım saçmadan örnek vereyim. Galiba 40 45 mt civarıydı hedef bira şişesi gez arpacıkla o uzaklıktan rahatlıkla vurdum ve hiç değip de patlatmadığı olmadı. Saçma hediye olarak gelmişti o yüzden denemek için gittim fakat memnun kaldım açıkçası. O saçmada Atef 5.5 kalibre sivri uçlu olandan

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Burki06 ().